Бродирана красота - Тема 129

  • 67 664
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 289
Бачийска благодаря за новата тема   bouquet
Аз се чудя защо никой не пише а аз съм проспала новата тема:-)
Ще съм само с един гол запис дано утре да мога да снимам

# 31
  • Мнения: 11 337
А кога ще видим етап от Дамата?

Закачаш се с мен, май  newsm78  Joy

Шия бавно като костенурче, но утре на светло ще фотна да покажа до къде съм стигнала  Hug

# 32
  • Мнения: 832
И аз се записвам при вас. Оставих Дим-а, че този контур ще ме умори, буквално, направо се разтрепервам като се сетя, че трябва да го правя. Почнах нов гоблен, който ще покажа като понапредна малко и има какво да му се гледа Simple Smile

# 33
  • sf
  • Мнения: 10 143
Хоп-троп
Боцкам ама дребоси- Барса неща , пощурях  hahaha

# 34
  • Мнения: 1 464
Отговарям на въпроса от миналата тема:

Цитат на:  Феичка13
Нахлувам с малко спешен въпрос и моля за помощ. Поръчах на майка ми гоблен от http://www.crossstitchworld.com/ , но се бави вече месец и половина. Въпросът ми е, дали някоя от вас го е ползвала и за колко време пристигат нещата, тъй като почвам да се притеснявам вече?

За съжаление имаш повод да се притесняваш. Пратките от този магазин пристигат бързо; средно две седмици е един нормален срок, моите са пристигали понякога и за 7-8 дни. Силно ти препоръчвам да отидеш да си търсиш пратката в пощата, като настояваш да проверят в регистъра дали е вписана такава пратка, като се върнат назад за цялото изминало време. Любим номер на служителките в пощата е да твърдят, че щом нямаш известие, значи няма как да имаш пратка, а в това време пратката да стои забутана в дъното на някой шкаф на два метра от тях. Така че настоявай. И побързай, защоно има определен срок за съхранение на непотърсени пратки.
Би могла и да пишеш на магазина дали могат да проверят от тяхна страна какво е станало с пратката ти. Проблемът е, че те използват едни номера, с които пратките се проследяват само вътре в САЩ, след това не. Но не пречи да опиташ.

# 35
  • Мнения: 173
Номерата от  http://www.crossstitchworld.com/ се проследяват и при нас. Поискай си от сайта номера, но да водят дали не са го сбъркали. Напиши номера тук ако искаш. От този сайт нещата често отиват на митница. Стойността ти каква е?

# 36
  • Мнения: 179
Айде и аз да се запиша. И тоя път да не е "гол" записа:

На това положение съм го показвала последно:


След това съм снимала да показвам, ама така и не е стигнало до форума (снимката е от края на септември):


А сега съм малко след това положение:


А вълка мърда с по няма и един конец месечно средно и затова няма да го показвам.

# 37
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Момичета, имам молба.  Praynig
Търся схема или моля за схема  имащите време да пренаберат
Харесала съм от тук, но това е магазин.
Трудно ми е да го шия от снимката, макар че не е невъзможно
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Благодаря предварително!  Hug

# 38
  • Мнения: 482
И аз се записвам с някакви микроскопични занимавки за базара. Никога не съм правила пръчици, обичам по-изчистените неща и разни панделки и украси хич не умея да ги монтирам и преценявам. Проблемът беше, че си бях поръчала малки сърчица, но не очаквах да получа чак толкова малки. Трябваше да ги оползотворя някак Grinning

 

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 143
Бачийска ,заповядай.Провери преди това все пак.Цветовете си ги определяш ти. Heart Eyes

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 94
 аз го докарах малко по различно от pepen
Ние се правим на полицай с моя мъж стана седмица вече- и не съм боднала и едно кръстче.

# 41
  • Мнения: 571
Да покажа и тук какво Валентинско сътворих и отивам пак да се заровя в перушината.

# 42
  • Мнения: 11 337
Коте, спИциано за теб: )




Само да вметна, че е много лошо качеството на снимката( фотоапарата), на живо е много красив.  Heart Eyes

# 43
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Котето сърдечно ти благодари, че и напълни Очотата с красота.

# 44
  • Мнения: 59
Запис (гол)  Embarassed.

Роси, браво на вас, за домашното производство на толкова покани и за търпението най-вече.  Peace

Аетера, направо си представих готовия ти гоблен, закачен уютно до Каминката. Много ми харесват цветовете на показаното до тук. Респект за начинанието.

Бачийска, не показва и изведнъж  Crazy.

Инатче, пак страхотни дребосъчета!  Hug

Вчера си намерих стериопорни яйца, ама ми се виждат леко несъизмерни. До сега не съм правила и незнам как са размерите. Взех ги де  Mr. Green. В този ред на мисли, ако на някой се намират мини великденски или пролетни схемички, които да пасват на ширина около 5см и височина около 8см да мята насам.

Още много красоти видях, поздравления! Добре, че ви има , да изплакна око. Пък и за стимул, да подхвана иглата с по-производително темпо.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт