Бродирана красота - Тема 129

  • 67 666
  • 721
  •   1
Отговори
# 555
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
специална молба към варналийки  Praynig
преди години на "червения площад" имаше магазин за авио-авто модели и лодки. спомена ми е за име "Астро". но може и да греша.

има ли някоя, която да минава от там? ако можете да вземете телефони или е-мейл ще съм много благодарна  Hug

 Blush ако някоя знае друг магазин или фирма за моделчета ще ме спасите  Hug

Бачийска, страхотни орхидеи  Whistling

# 556
  • Русе
  • Мнения: 520
Даааа, срещата мина много приятно и времето отлетя много бързо. Селцето наистина ме впечатли с размера си. С панамата спокойно можеш да се завиваш нощем.
ba4iiska, култова орхидея. Вече ми е сред фаворитите  Joy

# 557
  • Мнения: 11 347
Коте, супер! Много обичам срещи и затова Ви разбирам. Снимки има ли?

# 558
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
специална молба към варналийки  Praynig
преди години на "червения площад" имаше магазин за авио-авто модели и лодки. спомена ми е за име "Астро". но може и да греша.

има ли някоя, която да минава от там? ако можете да вземете телефони или е-мейл ще съм много благодарна  Hug

 Blush ако някоя знае друг магазин или фирма за моделчета ще ме спасите  Hug

Бачийска, страхотни орхидеи  Whistling

Да,имаше такъв магазин,беше до една кинкалерия,но още преди няколко години се преместиха.Нямам никаква идея къде обаче. Rolling Eyes

намерих това,обаче http://specrc.com/bg/product-list/3.html  Пак е във Варна,но незнам дали за едно и също говорим.

# 559
  • Мнения: 11 844
Русенската бригада се срещтна. Запознах се с mibobo - страхотна млада дама. С парашутани вече се познавахме от миналата година. Хареса ми срещата - пастичка, сок и гоблени. Един час ни беше малко, но толкова в обедната почивка.

Благодаря за хубавите думи   Hug , даа 1 час си беше малко. Видях страхотни гоблени - ушити и не започнати, видях вълнени конци на живо  Laughing, маковете на парашутани направо греят  Heart Eyes абе супер беше. Pea, Ваня искаше да ни снима, но аз реших че не съм за снимка в момента  Crazy



Пепен клипчето е страхотно, гледах го над 3 пъти, спирах на пауза даже  Mr. Green

# 560
  • Мнения: 49
 :)st Dobri   на пазара в Младост в София има такъв магазин.Тези дни като мина  ще им взема координатите.

# 561
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
:)st Dobri   на пазара в Младост в София има такъв магазин.Тези дни като мина  ще им взема координатите.

 Hug Благодаря  Hug

и на Реа Simple Smile

# 562
  • Мнения: 187
...
Вики, появяваш се след дълго отсъствие и нищо не показваш Simple Smile ...
ИнаТ, за съжаление нямам какво да покажа. Напоследък толкова сме луднали с проекти и изпити и есета, че въпреки огромного ми желание да шия, нямам време за повече от конец от време на време. А се извинявам за забавения отговор, но напук на всички задачи, които се струпват, се наложи лаптопът ми да иде на ремонт. А както мама е казала, надявам се по Великден като се прибера да си поушия къщата на езерото (опитвам се да свърша всичко до тогава, та да ми е свободно ваканцията). А вълкът... ще има да почака милият, много ми е скучно при него, само нюанси на сивото остават там, а и е ситничък след тази къща на езерото.

Едно голямо БРАВО на всички Ви, няма да изброявам по имена   bouquet

# 563
  • sf
  • Мнения: 10 156
Здравейте, помните ли ме, и аз шиех едно време  Joy сега май само се помотвам  hahaha
Почерпете се виртуално, днес ставам на 35, макар по душа да съм все още на 16  Mr. Green
Скрит текст:

# 564
# 565
  • Плевен
  • Мнения: 143
 Embarassed Гооолямото  шиене падна тук  Grinning





Скрит текст:

# 566
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
жива и здрава, Донси!
много да те слушат и само хубави неща да ти се случват Simple Smile

 Laughing и аз съм така - на 16, но с по-дълъг стаж в празнуването на шестнадесетия рожден ден  Whistling

# 567
  • Мнения: 219
Да си жива и здрава, Донсита   bouquet  bouquet Още много години да празнуваш 16ия си рожден ден   ura  ura  ura

# 568
  • Плевен
  • Мнения: 143
Честит празник на всички с име на цвете!


Момичета ,все казвате че не пишем.Сега влизам с един въпрос и дано някоя добра душа ми отговори изчерпателно.Знам че се коментираше ламинирането на книгоразделители в домашни услония с ютия-как става , какъв найлон се употребява/да не е нещо специално/.Ако има и нагледен материал ще е супер.Приемам обяснения и на друг език/нали съм полиглот вече/.Айде поразтършувайте се из архивите си.Благодаря ,благодаря ,предварително!Обяснявайте като за много тъъъъпа ,че бавно включвам  Thinking Whistling

# 569
  • Мнения: 49
     Честит празник  на всички цветя!

Общи условия

Активация на акаунт