Бродирана красота - Тема 129

  • 67 719
  • 721
  •   1
Отговори
# 390
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Бачийска, етап от флоксовете няма ли да покажеш или се нала да идвам до Кнежа, а?

То има ми един Дим да показвам, но не мога да се събера в последно време  Tired Дори тази седмица съм шила само веднъж ooooh!

# 391
  • Мнения: 11 493
Момичета, с помощта на Деси, вече си имам коледен голям гоблен, много го харесвам. Никога не съм шила на Риолис и с вълнени конци, нооооооо ще го започна след като приключа с дамата Simple Smile

Скрит текст:

# 392
  • Мнения: 11 906
Тази година за първи път правя големи яйца и то на бързо, че нещо нямам свобдно време и не съм особено доволна от резултата Thinking ама да покажа  Simple Smile



# 393
  • Русе
  • Мнения: 520
mibobo, прекрасни яйца. Особено "шофьорчето", правиш много весели мотивчета. Още помня оня плъх с шампанското.  Joy И аз правих от големите яйца и сигурно затова се набръчкаха, ама и мотивчетата бяха големи та нямаше как.
Реа, честито. Много добър избор.

# 394
  • Мнения: 11 906
Ами аз това средното съм го правила с гобленов бод 1:1 на българска панама и на малко яйце, ама този път не ми се боцкаха толкова дребни и за това . Ето ги малки от миналата година по-мека панамата, по-малко яйцето и по-лесно се опъват
Скрит текст:

# 395
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 359
Добрутро, майсторици!

вече месец съм в Софията и никой не предлага срещица, срамота!
 Simple Smile  ще взема аз да предложа Hug


от вас чакам да кажете къде и кога  Heart Eyes


 Blush а после да обясните как се стига до там  Blush


# 396
  • Мнения: 161
Някой шил ли е Крайбрежна улица от списанието Галерия Бродерия от 2014г.Много искам схема и ключ за този гоблен.

# 397
  • София
  • Мнения: 461
Някой шил ли е Крайбрежна улица от списанието Галерия Бродерия от 2014г.Много искам схема и ключ за този гоблен.

Преди малко публикуваха схемата в ФБ страницата "Бродирана красота".

# 398
  • Плевен
  • Мнения: 143

Някой шил ли е Крайбрежна улица от списанието Галерия Бродерия от 2014г.Много искам схема и ключ за този гоблен.

Преди малко публикуваха схемата в ФБ страницата "Бродирана красота".



Така качена схемата е неизползваема за съжаление.Намалява се резолюцията  Peace
Качих я тук

Файлът е качен успешно.
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Понеделник 30.03.15.
Файл : Крайбрежна улица.zip
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=7e04605925

# 399
  • Свиленград
  • Мнения: 164
Тази година за първи път правя големи яйца и то на бързо, че нещо нямам свобдно време и не съм особено доволна от резултата Thinking ама да покажа  Simple Smile




Много са хубави, може ли схемичките на това с автомобила и цветята.

# 400
  • Мнения: 11 906
Има ги няколко страници по-напред, даде ми ги Пепен

# 401
  • Мнения: 59
Привет, Момичета!

Много красоти, много нещо!  Hug
На показаните яйчица не намирам кусури. Naughty Аз уших цели 2 мотивчета, ще се опитам да ги докарам поне до 3 и дано успея да ги опъна, пък нека и толкова "зле" като показаните.

Но да взема и да покажа нещо, че скоро не съм:



Испанката

И нещо малко, но с много отпускарско настроение, поне за мен

# 402
  • Мнения: 1 468
Това второто само като го видях и си помислих "Пермин" Simple Smile Много хубав дизайн.

# 403
  • Мнения: 3 221
Здравейте!  bouquet
Моля някой да ми обясни процеса по изпиране, сушене и подготовка на ушит гоблен за рамкиране.
Имам няколко, но от мен се е искало само ушиване, друг се занимаваше с последващите действия.
Сега се налага аз да се занимая с тях. А и е време да се науча.
Търсих информация на първа страница в темата - не намерих.
Това, което си мисля е, че се изпира в хладка вода, но с какъв препарат? И как се изцежда от водата?
А вече изпрания гоблен се глади от опаковата страна през кърпа ли? И се глади до пълно изсушаване, или... ?
Извинявайте, ако въпросите ми ви се сторят неуместни - просто искам да знам какъв е процеса. Не искам да оплескам нещо.
Благодаря, ако някой намери време и желание да ми отговори Simple Smile

# 404
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте момичета, много красоти сте показали  Hug браво  страхотни сте.
Реа много е хубава новата придобивка Flutter
Аз си шия кротичко кончетата, но съм без фото  Cry за съжаление.

cool_witch аз като съм готова с гоблена, го пера с хладка вода и течен сапун след това го залепям на плочките (това го научих от тук - мисля че Бачийска го беше показала, ако греша се извинявам предварително) като се по изцеди го слагам на простора още малко, леко влажен го гладя от опаката страна и готово.След това съхранението (пак видяно от другарче от форума Тедибер  Hug) в хавлиена кърпа според размера  Simple Smile

Скрит текст:
Ако не ме познахте nadezhda96  Wink

Общи условия

Активация на акаунт