Интегрираният танц - помогни на Пламен да танцува

  • 5 913
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 56
Здравейте!

Сметката в ДСК на ЮЛНЦ Нова Варна е на tramplin.bg, а не лично на Пламен.

Съвсем коректно, и аз, и Пламен - до 11-ти март  работехме само и единствено с tramplin.bg, в търсене на 880 лева, от които бяха набрани 405. Те са част от нужната сума, затова бяха върнати на потребителите - регистрирани или не.

Междувременно,. tramplin.bg обявяваха проекта за свой, обявяха, че 550 лева не достигат за разкриване на първата школа по интегриран танц...Като не е особено вярно: 550 лева не достигат за Ирландия!   Обявиха Пламен за наглец. Помолих мениджъра на платформата да се свърже с дарилите и да ги помоли да дарят в полза на Пламен - като го информират да преведе сумите към Пламен, ако все още искат. Той не го направи, защото противоречи на правилата им.

В неделя, на 15ти март 2015, Пламен излезе и танцува както никой друг на "България търси талант".
И тези танци СА негово умения и труд и нямат НИЩО общо с никакви проекти, общини, конкурси. Той сам, където и както и да е живял, се е учил, а и има увереността да се покаже на сцена.

От  405 лева в tramplin.bg, получихме 100 лева.

Вчера имахме среща с донорите ни по единия проект. Много мили хора, НО ще получим част от проектния бюджет /300 лева/ СЛЕД като заминем.

Така и така, аз не мисля, че сме пренебрегнали tramplin.bg   Обявихме личната сметка на Пламен, когато ВЕЧЕ закрихме търсенето на 880 лева в tramplin-а. Писаха, че искаме да "кярим". Винаги ще има мнителни хора.
    

# 61
  • Мнения: 56
 HugИ на мен, и на Пламен ни минаха лоши мисли. И за последно казвам: дори не съм се виждсала с хората от tramplin.bg

Ползвахме ги, за да е по-неутрално и публично, да не упрекнат Пламен, че използва състоянието си, милостта на хората... какво ли не... за свои
 цели и да набира в личната си сметка.

А tramplin.bg имаха уникален проект на платформата си - покрай Пламен ПРЕДИ Бг талант!

Сега по някакви причини на сайта на трамплин няма никакви проекти.

Изпаднаха в конкретика, че са превели 100 лева и са дали още 1.50 лева за превода - техни пари.

Още нещо има: след 11 март, проктът на Пламнен е закрит, вие имате ХХХХХ лева по акаунта си и можете да дарите на ДРУГ проект, обявен на трамплин, но не и за Пламен! Питах Слав защо така: може би вие, други дарители НЕ искат да дарят за друг проект, а за танца - в случая. И така ХХХХХ лева сега нито са за Пламен, нито за друг - който и да е било проект, нито във вашата лична банкова сметка. Едни такива налични....

Кореспонденцията стана много неприятна, а и Пламен - прозиведен в наглец.... Може би е предпазлив: виждал е какво ли не и е чувал какво ли не в досегашния си живот ... Затова и общувам повече аз. Той е добър танцьор и нека остане такъв, и да става по-добър!

Последна редакция: ср, 18 мар 2015, 12:28 от integrated.dance

# 62
  • Мнения: 9 991
НИЩО НЕ МИ Е ВРЪЩАНО. И да искат нямат как, това са долни лъжи. Аз не знаех, че съм дала пари на трамплин. Нито имат мой имейл, Май разликата ще си я приберат в доба, тези са за комисия. ПАК ПОТРЕТВАМ на мен нищо не ми е връщано. Писах му имейл да ви преведе МОИТЕ пари, да видим какво ще отговори.

Мисля че си пазя разписката как и килко съм превела, добре че си казах и името, което не беше задължително. Крадеца вика дръжте крадеца, докато ви обвиняват, че искате да си просвоявате, сега МОИТЕ пари, които не са ви преведени, а НЕ СА МИ ВЪРНАТИ, къде са. Иначе винаги могат да излязат с номера, че са в тези 100. Думи няма, ето какво става с неизвестни платформи. Тези са за съд.  #Cussing out

Пиши на господари на ефира, мисля ще са очаровани как се крадат пари от дете инвалид, аз ще си потърся квитанцията и да обяснят как са ми върнали нещо което ен са върнали. От банките може да се вземе извлечение, колко пари са им преведени.

Последна редакция: ср, 18 мар 2015, 12:08 от adelinda

# 63
  • Мнения: 9 991
Пазя си бележката подписана и подпечатана от ДСК. може от трамплин да ми обяснят как са ми върнали нещо което не са. Аз има доказателства за внасяне, те да представят за връщане.  #Cussing out

# 64
  • Мнения: 56
Пламен също беше на мнение, че разликата ще отиде в тяхна полза.

И написа на tramplin това.

Аз исках да има разработя проект БЕЗ заплащане - само да ни дадат разликата 100 лева - имаме,  50 лева от мен и 50 - от колежка - германка. Исках още 200 лева от тези до 405.  Да станат 300: това са част настаняването. Почнах да пиша проекта - вярно, в ПОСЛЕДНИЯ момент, само и само да досъберем парите, а и Пламен да не се чуства излъган и използван!!

office@tramplin.bg
Mar 16 (2 days ago)

to me

Здравей,
 
Както казах по телефона много се извинявам, но поради административни пробеми се наложи да свалим от сайта ни два от нашие проекти,което доведе до огромни проблеми.И сега се опитваме да ги решим тъй като за момента нямаме нито един проект.Това вас не Ви касае разбирасе. Моля Ви влезте ни в положение.Имамах уговорени срещи с поне три медии репортажи и сега трябва да внасям упровержения което е гигантски удар по доверието на нашата платформа, борим се по всякакв начин да не се случи това .Поради тези причини нямахме възможност да дообработим проекта който вие ни изпратихте, срока за подаването му инамирането на партньори и препоръки беше нереално кратък и не можахме да се справим.
 
Относно парите ТЕ НЕ СА НАШИ, ЧЕ ДА МОЖЕМ ДА ВИ ГИ ПРЕДОСТАВИМ МОЛЯ ПРЕДАЙТЕ ТОВА И НА ПЛАМЕН !
В процеса на проекта който беше за него той беше НЕАКТИВЕН,а именно той стоеше уж зад  него,но реално никаква активност дори при комуникациите с мен , безкрайно несериозно ! И днес в един от най-натоварените ми дни да се удързости да ме обвинява че едва ли не съм откраднал някакви пари които му принадлежат е безкрайно неблагодарно след всички компромиси които сме направили за него и всички усилия персонално наочени към него и всички молби към хора.

ПЛАТФОРМАТА СИ ИМА ПРАВИЛА ! ТЕ СА, ЗА ДА СЕ СПАЗВАТ !
 
ПРИ НЕУСПЕШЕН ПРОЕКТ ПАРИТЕ СЕ ВРЪЩАТ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ТОЧКА !
 
Относно проекта към общинта няма как аз в неделя да осигуря всички необходими документи да не говорим, че имаше доста да се дописва проекта и бюджет и какво ли не .
Трябваше да ни кажете за това дота по-рано.

Примерно предлагам Ви да Ви напиша проект който да спечели едни пари по ед си какъв начин срщу еди си каква сума.И съответно ние щяхме да Ви платим със собствени средства не с тези на потребителите пак повтарям те не са наши.
 
Аз Ви разбирам, разбирам и каузата за която се борите, но честно да Ви кажа не съм много съгласен с методите Ви.
Въпреки това смятам, че се получи недуразомение и бихме могли да рабoтим заедно за в бъдеще.
 
Поздравявам Ви и ви желая най-искренно всичко най-хубвао.
Слав Панайотов

# 65
  • Мнения: 9 991
Това ми отговориха. Явно и аз съм проспала ситуацията. Днес ще ви преведа парите, по другата сметка, а тези ще се надявам да си ги получа от тях.

"Здравейте,

 

Благодарим Ви, че сте регистриран user  в нашата платформа www.Tramplin.bg .

Вие сте си заредила средства в потребителския си акаунт и след това сте ги дарила по Проекта за Интегрирания танц, който за съжаление е неуспешен.Средствата са Ви Възстановени в акаунта Вие можете да подкрепите друга наша кауза.Ако Все пак нямате желание, а искате да си възстановите сумата ние ще Ви я преведем съгласно общите условия на www.Tramplin.bg

Тъй като при превода няма посочена сметка моля посочете IBAN номер на ваша сметка където да ви ги преведем.

 

Благодарим Ви

Поздрави"

# 66
  • Мнения: 9 991
Върнаха ми парите, бяха много учтиви. Имат удържана такса от 1.50, която не са си я прихванали.

# 67
  • Мнения: 56
Чудесно е това!

Аз благодаря за помощта и съпричастността! Вижда му се края на този етап. То е и начало на следващата съдържателна стъпка: самият танц и резиденцията в Ирландия.

Искам да кажа, че вчера имахме много успешен мониторинг по проект към фондация За Земята. Идваха от София, и се срещнахме с много приветливи хора.

Сега се обадиха, че утре ще получим предварително плащане, в размер на 300 лева. Те не са обвързани с танца, но това е е още едно доказателство, че уверено работим и отстояваме силно и настоятелно това, което правим. Търсенето на парИ по форуми ни е силно неприсъщо, но сега се наложи.

Засега според мен не е важно дали Пламен е известен: ако беше - нямаше да се стига до платформи, обявяване на лични сметки, съмнения.

Важното е, че работи и е усърден и иска да е разпознаваем. Не хленчи и не е нещастен. Не си измисля сърцераздирателни истории.
 
Толкова много хора ме питат за негови протези, БЕЗ да са питали самият него, че вече ми е неудобно да обяснявам, че това е все едно някой да му каже "дай да те поправим, понеже знаем, че ще ти е по-добре!"

Ако е с протези, той няма да може да танцува така, както сега, няма да се движи така напористо с количката си, положението на тялото му и от кръстта нагоре е различно от това на изначално изправен човек, има и други особености.

В сравнение с това, което е преживял, той сега е щастлив човек, който засега разпознават заради това, което прави добре. Чухме се по телефона, говорихме за куфари: нали това е по "моята част". Говорих с един усмихнат човек, който няма търпение да тръгне!       

Благодаря на всички.

# 68
  • Мнения: 56
Здравейте!

Аз съм Екатерина. Работих с Пламен по вълнуващи проекти, насочени към популяризирането на интегрирания танц в България. С ваша помощ и съдействие осъществихме и така важното пътуване до Корк, Ирландия, за да може той да вземе участие в резиденция по интегриран танц. Бях свидетел на вълнуващи моменти, срещнах сърцати хора и бях на места, които не съм си мислела, че мога да посетя. На моменти си мисля, че виждах как Пламен се ражда отново...

Направих едни от най-успешните си ходове като човек, който подкрепя Пламен и е свидетел на решителността му да напусне социалната система в България. Бях и не само свидетел: бях му почти родител и подкрепях усилията му на ежедневно ниво - практически и финансово, защото мечтите и усмивките не стигат. И тази подкрепа беше факт ВСЕКИ ДЕН, а не само когато прожекторите светят и има какво да се покаже по Facebook.
Защо го правех: вярвах в него, знаех, че един ден ще оцени това - не заради мен, а заради себе си. Ангажирах и въвличах много хора, оставях си детето всеки път, когато пътувам зад граница, напуснах работата си, защото... хмммм: сега трябваше да сме в Ирландия, а и НАЛИ има 2-годишен договор, за който работим толкова време.

Сега е време да обявя, че се оттеглям от работата си с него и това е трудно и емоционално решение.
Но аз нямам време за драстични емоционални промени: точно сега Пламен трябваше да е в Ирландия. Освен това той репетира постановка, "качена" на афиш и 2-годишен договор с CROI GLAN - трупата по интегриран танц -с уточнени дати и заплащане.

По време на резденцията хореографката работи с него по композицията за полуфинала на "Бг търси талант", при все че не ТОВА беше предмет на посещението, но беше очарована от танцовите му умения и искаше да му даде различни идеи и да се  възползва от двигателната му култура, да го мотивира да "мисли" за танца.   

За съжаление, по време на 10-дневните репетиции, той не информира колегите ни за различните си приоритети и интереси в живота след края на резиденцията, а аз разбрах за тях по много недостоен и унизителен начин. И не мога да забравя реакциите на мениджърката на трупата, с която работя за това Пламен да има по-достоен живот танцувайки от септември 2013-та.

Опитвам се сега да довърша и 2 проекта, които СА финансирани от донорски организации и са с титуляр Пламен, защото иначе най-добрият му талант ще е този да дължи пари по проекти. И се опитвам да обясня на донорите защо сме ги подлъгали по време на проверката.

В момента Пламен е на полуфинал на "България търси талант" и аз му пожелавам успех а и не забравя откъде е тръгнал. 

Предстои и още едно интересно събитие: образователна игра Sofia Quest, която отново - гордея се да кажа - е резултат от съвместната НИ работа и лобиране пред организаторите IYAC България.

Благодаря Ви за съдействието, момичета. Време е да обърна внимание на моите проекти и след месеци ще замина с дъщеря си в Англия, защото вече няма какво да ме задържа тук. 

Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт