The Walking Dead - 14

  • 25 449
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 712
Спокойно, има време до октомври  hahaha. Изкушавам се и аз да видя какво става по-нататък, но това може да ми развали удоловствието от сериала. Както се случва като прочета книга и после ходя да гледа филма, само търся разликите, а не оценявам филма

# 676
  • Мнения: 9 144
Комиксът не е книга, а сториборд, няма достатъчно текст за да ти опише чувства и усещания, които ни предават актьорите.

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 20:45 от Бумър

# 677
  • Мнения: 4 712
Момичета, къде четете комиксите? Гледах някъде онлайн, но намерих само на испански. А в замунда са странен формат и до брой 108

# 678
# 679
  • Мнения: 4 712
Благодаря, Бумър  Hug

# 680
  • London
  • Мнения: 612
Накрая, накрая....Мишон като слагаше меча над камината, отзад на стената имаше нещо нарисувано. Като многоъгълник. Някой помни ли подобно, какво означава?
Мисля Мишон го видя отразено в меча и за това не го остави.
Също кой беше надписал колата на финала? Който е оставил бележка в колата?!

# 681
  • Мнения: 3 736
Да ти кажа, и на мен ми се стори подозрително, но после реших, че прекалявам и е някаква стенна декорация. Досега не са ни мистифицирали с разни символи, едва ли ще почнат тепърва, така ми върви логиката, пък и приличаше на украшение.

Аз мислех, че бележката я остави Морган.  hahaha Ама по-интересно звучи да е някой друг. Може надписът самите вълци да са си го направили, от фукня?  newsm78

Мерси за отговорите за Онова Нещо!  Grinning

# 682
  • София
  • Мнения: 27 340
Момичета недейте с тези спойлери, после всички ще знаете какво става, само аз не  Grinning
Сериозно, стига ми да знам за Глен, не искам да знам нищо друго, иначе досега да съм питал Бум. Много ме сърбят ръчичките ама няма да се поддам на изкушенито... Wink
Пък и кой е казал, че непременно ще е както в комикса, ако беше така губернатора трябваше да клъцнал ръката на Рик, нали така?
а доколкото знам и Андреа трябваше да е жива и пр. Знам и за окото на Карл ама не знам дали е минало и не са го показали или тепърва трябва да стане. Друго не ми трябва.
Много се изкушавам да разбера какво става с Неган, в крайна сметка Рик убива ли го и кои от нашите оцеляват, но тц заинатил съм се и не ща. Поне на този етап. Grinning

# 683
  • Мнения: 3 736
Никой не е казал, Дяволе. Със сигурност ще продължат да ни изненадват, иначе няма да е толкова интересно, явно доста хора следят комикса.  Grinning

Едно много хубаво клипче, от което се настроих носталгично и искам да гледам първите сезони, пак. Heart Eyes

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 09:01 от Пуцбърг

# 684
  • Мнения: 5 755

Едно много хубаво клипче, от което се настроих носталгично и искам да гледам първите сезони, пак. Heart Eyes

Кадрите които са подбрали и музиката наистина са много хубави. Шейн,Ти Дог, Андрея, Глен тук е направо детенце.

# 685
  • Мнения: 3 736
Мдаа, една невинност лъха от тях...

# 686
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
А КОЙ е Неган? Някой, който не съм запомнила, или някой, който тепърва за първи път ще се появява?

# 687
  • Мнения: 9 144
Не се е появил, Губи на куб

# 688
  • Мнения: 5 755
А КОЙ е Неган? Някой, който не съм запомнила, или някой, който тепърва за първи път ще се появява?

По добре да не се появява поне още 2 сезона.

# 689
  • София
  • Мнения: 3 581
Ужасни сте! Няма пък да отворя скрития текст! Crossing Arms
Аз съм ти го съобщила вече тоя спойлер, споко. hahaha

Изгледах най-накрая всичко накуп. Не ми беше много драматично, ама не може всеки път, я. Имам нов дразнител - Мишон. Още веднъж да ме издразни и ще пожелая смъртта и. Naughty Саша превъртя тотално, тва момиче няма да изкара много. Иначе ме кефи как ги цели в десетката. Норман да стои малко по-далече от гея, че съм на тръни. hahaha За Рик само хубави неща, освен тая русата нещо ми е излишна.

Общи условия

Активация на акаунт