С мартенички да се украсим, здрави МАЙски рожби да родим! - Тема 12

  • 35 764
  • 703
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 226
Добър вечер и от мен. Вече си оставам вкъщи и съм горе долу щастлива,но ме притеснява факта да не започна да си похапвам хей,така без да съм гладна  Twisted Evil Rolling Eyes Blush
¬естит Рожден Ден,Перуника! Бъди жива и здрава и на финала пухкаво малко бебоче да гушкаш.
И много хубава новина за деня,честит син,Цвете.Да те радва много и скоро да се приберете у дома Simple Smile

# 496
  • burgas
  • Мнения: 192
Цвете, честито бебче! Пожелавам му да е много здравичък, много да радва мама и тати и да прилича на мама  толкова силен  Heart Eyes
Перу, ЧРД ! Пожелавам ти много много здраве и семейно щастие!
И аз имам течение, но и преди бременността винаги съм имала. Питах Аг кога ще пускаме секрет каза по нататък, на мен са ми пускали само веднъж и то като ме приеха в болницата.
Днес ходих на фризьор, боядисана и подстригана съм  Laughing,за първи път не ми хвана много добре боята , но за сметка на това си докарах контракции,  явно ми е дошло в повече, а мм ме остави пред салона и от там ме взе.
Ники не се разстройвай заради килограмите,  толкова готина мацка си. Само като те чета и ми става свежо, лятото ще ги стопиш с разходки  Hug
Момичета , много ми е горещо, как се справяте? В къщи съм боса по потник и къси панталонки, днес карах фризьорката да ми мие главата с полустудена вода, всички облечени нормално аз съблечена по потниче и умирам от жега  Joy мм се побърква с мен. Преди бях ужасно зиморничева, дали пак ще стана или ще си остана такава пръхтяща.

# 497
  • Мнения: 673
Цветенце, честит бебчо. Бързо да наддава, да ви пуснат в къщи, да ви радва и да сте много щастливи!  Praynig
Никки  Hug, спокойно мила, май всички започваме да сме така, остана още малко...
Аз току що изпаднах в стрес-глезените ми са станали огромни тази вечер, кокълчетата не ми се виждат. Дано е инцидентно, миналия път нямах такъв чак проблем. Вие как се справяте с подуването? Студена вода?
За топлото е от хормоните... Регулират се след раждането може би около половин година...

# 498
  • Мнения: 2
оооо супер момичета благодаря ви, засега се заредих , но за следващият път ще ги използвам, къде е 2 лв. къде са 26 лв.  Sunglasses
Здравейте, мами на мен gabco ми скъсаха нервите пратката ми е пристигнала в техния склад в Англия преди 17 дни и все още не съм я получила!!!!

# 499
  • Мнения: 44
Добро утро   food010Цвете, да ти е жив и здрав Божидар и дано скоро всичко да е наред и да се приберете заедно в къщи.  Praynig Praynig Praynig. Никки не се отчайвай. Ти носиш живот в себе си и това е най- прекрасното нещо на света. Отчайващо е, ако след като родим си намираме оправдание, че сме занемарени и   261uu .

# 500
  • Мнения: 69
Цвети , всички стискаме палци по-скоро да сте си вкъщи с малкия Божидар и всичко да е наред. Вие сте силни!

# 501
  • Мнения: 1 346
Цвете ,честито ти бебче, стискаме палци ,и се молим  всичко бързо да се нареди и скоро да ви изпишат, HugЗа бялото течение и аз съм в клуба,утре или в други ден смятам да отида да пуснем един секрет,че тази бременност доки не ми е пускала нито веднъж.

# 502
  • Мнения: 226
Честит празник,нека бъдем горди,че сме българи и да помним че България е велика страна!
Мамииии,да се оплача,цяла нощ не съм спряла да посещавам тоалетната,такова разстройство,направо вода,не съм мигнала,но важното е,че не ме боля корема,помислих си на сутринта ще мине,но само като реша да отида по малка нужда и кошмара започва.Далеч съм от БГ някой може ли да ми каже лек,изядох вече няколко препечени филии,друго какво да взема,не знам може ли Лупедиум.ще се радвам да се отзовете,а сега започвам да звъня на акушерката дано се отзове.
Хубав ден засега от мен,дано с бебо всичко да е наред

# 503
  • Мнения: 673
.Приемът на Лопедиум през време на бременността не се препоръчва. Жени, които са бременни или кърмят, трябва да се консултират със своя лекар за подходящото лечение...
Това е от листовката. Иначе помагат още смекта, ентерол и хидрасек за възрастни, но кое се позволява за бременни трябва да се види в листовките....
За ядене стават и варените картофи. Успех!
Честит празник на всички!   bouquet

# 504
  • Мнения: X
dudinki може и варен ориз. Както и варени и печени картофи без мазнина. Морковите също запичат.

Ники разбирам те душа, просто толкова добре те разбирам  Hug Гледам като тръгна да излизам малко да се нагримирам, да се освежа, малко от малко да си почувствам по живичка.

И на мен ми е топло и много се потя, нощем ставам и съм вир вода. Не пускаме никакво отопление, спя по тениска и бельо с нормална олекотена завивка.

# 505
  • София
  • Мнения: 313
dudinki, и аз имах подобен проблем и гинеколожката ми изписа смекта - само едно прахче и ми помогна; вземи си и нещо за хидратиране  - пак бяха някакви прахчета, които се разтварят във вода, но не си спомням как се казваха...

# 506
  • Мнения: 226
много благодаря,скъпи мами.ММ беше до аптеката и там му казаха също,че не може Имодиум,говорих и по телефона с акушерката,тя каза никакви медикаменти и само вода,попита дали бебето мърда,аз и казах-да и през нощта го усещах и сега,но по- нарядко,че сигурно спи...и ако стане напечено да съм отишла при личния лекар. Ще сваря и ориз и може и печени картофи и дано премине.  ooooh!

# 507
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Чай от шипка,   лимон  Peace
Майка ми дава ентерол дори на недоносените бебета.

# 508
  • сф
  • Мнения: 394
здравейте, честит празник!

пак да попитам, фб група има ли и ако да, как става присъединяването?
мерси предварително!

# 509
  • Мнения: X
Чай от шипка,   лимон  Peace
Майка ми дава ентерол дори на недоносените бебета.


И ние даваме Ентерол и Смекта на бременните с такъв проблем Wink

Общи условия

Активация на акаунт