Водите ли бебето с вас, когато отивате а гости?

  • 2 799
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
Според мен няма никакъв проблем да водите детето а и така ще упознае нови места .Аз моята дъщеря я водя на гости още когато беше на 2м,единствено се съобразявам с часа й за лягане вечер. Party

# 61
  • Варна
  • Мнения: 407
Ние взимаме Вики с нас на гости от съвсем малък. Той си е свикнал с много хора и не е създавал проблеми. А и винаги има кой да си играе с него и да отморява мама и тати  Laughing

# 62
  • Мнения: 528
Водиме я още от 40 ден.Като ходиме натовармав в една чанта резервни дрехи памперси,мокри кърпички,и едно одеалце. и пюренцаТя си спи като бебенце даже по някога не разбира че е била на гости.Даже онзи ден я изкъпахме и я нахраних и тя заспа и след един час ни поканиха на едно ергенско парти но със жените .Става въпроз за 11 часа вечерта и беше хладничко вече. Аз я облякох внимателно за да не я събудя само като й слагах желетката се събуди за секунди.Събуди се когато си тръгвахме пак за секунди и това беше.

# 63
  • Мнения: 3 089
да - вземаме я още от съвсем малка (не че сега е особено голяма хи-хи). всъщност няма на кой  да я оставим.

# 64
  • Мнения: 2 550
Ами не, аз не обичам да ходя на гости, както и не обичам да имам гости вкъщи. За сметка на това редовно съм "гост" на някое заведение и в повечето случаи малкият е с мен. За сега не е имало проблеми, свикнал е:)

# 65
  • Мнения: 5 391
Ако имам на кого да го оставя мисля, че не бих го водила никъде, ще му разваля режима.Ако пък няма на кого-гостите ще идват в нас Wink

# 66
  • Мнения: 832
Водите ли бебето с вас, когато отивате а гости? Нашето момченце е на 7 месеца и мислим да опитаме утре да отидем при кумовете. Не знам как ще  е.... Ще го сложим да спи там, после - в колата и в къщи - обратно в неговото легло. Притеснявам се дали целият процес няма да стане твърде мъчителен и за него, и за нас. Споделете...
Абсолютно винаги го водим с нас. Взимаме си столчето за кола, което става и за вкъщи и тои си стои в него и си спи в нега. Е естествено по някой път мрънка, ама нормално - все пак е на чуждо място.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 271
Не го водим, защото съм много против да се пуши около него, а не е възпитано да поставям условия на хората в собствения им дом.  Водила съм го при кумовете, защото сме по-близки и те пушат на терасата. Също така не мисля, че ще се чувствам добре, ако съм с детето, защото като заспи, трябва да съм до него, ако не е в бебешко креватче, за да не падне. А, ако спи при нас, едва ли ще му  е много здрав съня... Абе, изобщо, имам много против, така че предпочитам да си остана у нас, от колкото всички тези неудобства.
Но така говоря, защото имам на кого да го оставя, може би ако нямах, щях да се примиря с някои факти..

# 68
  • Мнения: 3 367
здр,ако щем се върнем до 8 ве1ер ги водим винаги и 2та,от 3 дневна възраст..ина1е съм абсол.против са им се прецаква режима. След 7.30 наемаме гледа1ка, децата си спят по леглата и ние излизаме спокойно..
весело изкарване,
Анна

# 69
  • Мнения: 1 393
Ние винаги ходим на гости с децата,защото няма на кой да ги оставим Wink

# 70
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
с Емата ходим на гости още от бебе след като ни мина погачата

# 71
  • Мнения: 1 756
Винаги е с нас от двумесечен още,въпреки че имам на кой да го оставя  bouquet

# 72
  • Мнения: 781
Винаги е с нас. Няма кой да я гледа. Първото ни гостуване е провал, но след това нямаше проблеми.

# 73
  • Мнения: 9 990
Не го водим, защото съм много против да се пуши около него, а не е възпитано да поставям условия на хората в собствения им дом.  Водила съм го при кумовете, защото сме по-близки и те пушат на терасата. Също така не мисля, че ще се чувствам добре, ако съм с детето, защото като заспи, трябва да съм до него, ако не е в бебешко креватче, за да не падне. А, ако спи при нас, едва ли ще му  е много здрав съня... Абе, изобщо, имам много против, така че предпочитам да си остана у нас, от колкото всички тези неудобства.
Но така говоря, защото имам на кого да го оставя, може би ако нямах, щях да се примиря с някои факти..


Хм,да ти кажа аз така си мислех в началото, но много бързо намерих цаката на всичко.Основния проблем е пушенето, права си тук.Когато сме на гости-няма как да кажеш да всички-не пушете.Имало е такива случаи и тогава детето е стояло в другата стая, където не се пуши-все пак спи по това време и няма значение, че не е в стаята, където сме ние, големите.Иначе повечето ни приятели са непушачи.Същото е и в заведенията-ходим на такива,където има отделно помещение за непушачи, защото това е важното.Спането-в началото като беше бебе-затапвахме с какво ли не-възглавници, одеяла...сега няма проблем.Та така-то си е емоция , аз самата съм водена навсякъде от моите родители-по кръчми,по купони от малко бебе и са пушели много навремето-голяма мода, голямо чудо.Даже скоро гледах снимки от славното безгрижно време на нашите-живот са си живяли Crazy...и ние покрай тях! Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 679
От момента в който с таткото тръгнахме по гости след раждането и беба с нас. Понеже се кърмехме на поискване, не можехме да я оставяме на никого, не че имаше на кого. От както се е родила е нашата любима гербова марка без нея никъде.

Общи условия

Активация на акаунт