"Прилив и отлив" / Забавна MedCezir-ска теорема, решаваме в 150-та тема

  • 30 793
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 381

Страшни мускули ще направи от това упражнение  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 31
  • Мнения: 4 529
 Привет, девойки!  Hug Hug Hug  Добре съм ви заварила в новата тема!   Hug Hug Hug

Ани,   Hug Hug Hug  newsm51 newsm51 newsm51  


Изгледах серията късно снощи. Какво да ви кажа  ... Не знам дали Мира уби Кенан, но Едже ме уби мен .  Не вярвах, че  ще сложи пистолета в ръцете на Мира, макар че Вени ме беше светнала малко по-рано,че в ОС има такъв момент и има вероятност така са стане, не исках да вярвам ,че ще се случи. Уви!
След днешните снимки от болницата, съм по-добре . Кенан трябва да живее, заради Яман и Мира   Praynig Praynig  В противен случай не ми се мисли как ще се развият нещата   ooooh! ooooh!


 


Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 23:36 от daniela.qnkova

# 32
  • Мнения: 5 267
Привет, девойки!  Hug Hug Hug  Добре съм ви заварила в новата тема!   Hug Hug Hug

Ани,   Hug Hug Hug  newsm51 newsm51 newsm51  


Изгледах серията късно снощи. Какво да ви кажа  ... Не знам дали Мира уби Кенан, но Едже ме уби мен .  Не вярвах, че  ще сложи пистолета в ръцете на Мира, макар че Вени ме беше светнала малко по-рано,че в ОС има такъв момент и има вероятност така са стане, не исках да вярвам ,че ще се случи. Уви!
След днешните снимки от болницата, съм по-добре . Кенан трябва да живее, заради Яман и Мира   Praynig Praynig  В противен случай не ми се мисли как ще се развият нещата   ooooh! ooooh!


 



Hug Hug HugИ аз тва казвам............голям късмет извади Еджето,че не говорИм и не пИшем комшийски.............. Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСя пак превъртях Св.Валентинската ваканция............ Crazy Crazy Crazy Crazy и голям смях с келебека и шебека................ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesАди лека нощ на всички будни птички................... Hug Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 11 707
Тихо ,тихо,всички спите вече   Laughing Laughing Laughing
Слагам един сладурски  тати и  бати  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и ви казвам лека  нощ  Hug Hug Hug
Не зная кой го е учил така да държи бебе  Party Party Party но е последователен  Whistling Whistling Whistling

# 34
  • Мнения: 20 795
Докато стигна до новата тема, вие сте отишли на трета страница и даже вече спите  Whistling Whistling Whistling
Ани, много много е хубава  Hug Hug Hug Hug Hug



# 35
  • Мнения: 11 707
Гюнайдъъъън  Hug Hug Hug
Сабахлем рано рано да турна клюките   Crazy Crazy Crazy


http://gecce.com/magazin/foto-galeri/serenaydan-surpriz-bulusma
Ха,ха,точно .." Инанч   Парс дойде..."  hahaha hahaha hahaha

След РД-то изпратила мама  и на нощен клуб. И хоп дедик  Whistling Whistling Whistling
чичко Музафееер  Party Party Party  дето се върнала при него след като Чачо й бил дузпата  ooooh! ooooh! ooooh!  и за да е пълна конспирацията,излязла сама без него,с приятелки и се качили в колата.


 Водещата в предаването "Ucankus"  Бирсен Алтунташ е разказала истината за оттношенията между Сери и Чачко пряко в ефира.
Хайде чакаме да го видим това предаване.
Заедно са Peace ама Керем аби изрично е забранил да се показват  Naughty  Heart Eyes Heart Eyes
Вай бееееее hahaha hahaha hahaha




# 36
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 20 795
Добро утро  Hug Hug Hug



# 38
  • Мнения: 927
Добро утро!
Момичета, искам да ви питам нещо, може и да сте го коментирали, но като не съм много в час... извинете ме.
Гледам малко по-назад епизодите. Днес започнах да търся да си сваля 55 еп от вбокс. Свалям ги принципно от профила на Любопитка, защото качеството ме задоволява. Но... епизод 55 и тязи преди него са блокирани поради авторски права  ooooh!
Може ли някой да ме светне - скоро ще бъде излъчен по БТВ ли?

# 39
  • Мнения: 25 351
Добро утроооооооооооооооооо  Hug Hug Hug Hug


Гюнайдъъъън  Hug Hug Hug
Сабахлем рано рано да турна клюките   Crazy Crazy Crazy


http://gecce.com/magazin/foto-galeri/serenaydan-surpriz-bulusma
Ха,ха,точно .." Инанч   Парс дойде..."  hahaha hahaha hahaha

След РД-то изпратила мама  и на нощен клуб. И хоп дедик  Whistling Whistling Whistling
чичко Музафееер  Party Party Party  дето се върнала при него след като Чачо й бил дузпата  ooooh! ooooh! ooooh!  и за да е пълна конспирацията,излязла сама без него,с приятелки и се качили в колата.


 Водещата в предаването "Ucankus"  Бирсен Алтунташ е разказала истината за оттношенията между Сери и Чачко пряко в ефира.
Хайде чакаме да го видим това предаване.
Заедно са Peace ама Керем аби изрично е забранил да се показват  Naughty  Heart Eyes Heart Eyes
Вай бееееее hahaha hahaha hahaha

Никиии Hug Hug Hug Hug напраУ се обърках ... кой кум, кой сват  hahaha hahaha hahaha hahaha

В геджето пише, че са били в едно заведение и са си тръгнали отделно. И споменават, че са имали връзка преди с този Музафер.  Peace

Намерих видеото http://www.tvarsivi.com/ucankus-21-02-2015-907321y.html?p=907320

След малко ще го преразкажа  Hug Hug Hug

Добро утро Hug Hug Hug
Скрит текст:
Мимка  Hug Hug Hug Hug Hug
Аз не съм особено религиозна, но прошката е нещо хубаво.
Ако съм обидила някой, било е неволно.  Hug Hug Hug Много, много ви обичам  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 3 637
Добро утро
Днес е ден за прошки!
прошка искам-прошка давам!
 Hug

# 41
  • Мнения: 25 351
Добро утро!
Момичета, искам да ви питам нещо, може и да сте го коментирали, но като не съм много в час... извинете ме.
Гледам малко по-назад епизодите. Днес започнах да търся да си сваля 55 еп от вбокс. Свалям ги принципно от профила на Любопитка, защото качеството ме задоволява. Но... епизод 55 и тязи преди него са блокирани поради авторски права  ooooh!
Може ли някой да ме светне - скоро ще бъде излъчен по БТВ ли?


Бамбиии   Hug Hug Hug Hug
не знам какво става в бокса.  Rolling Eyes Rolling Eyes Защо не я сваляш от торента? Или от мегата?
https://mega.co.nz/#F!zwkHnICQ!odIA0IgjKSD1_x_cpTPtPQ - тук съм качила сериите от втори сезон до 59-та  Hug

а това е 55-та серия
https://mega.co.nz/#!a0djgAJL!yU2p1HUZPemRgMKnRhvgJETG0155YlxQaLremtRd4EY

# 42
  • Мнения: 927
Благодаря, Ани! Първи сезон си го свалих от Мега, но не бях попадала на линк за втори. Мерси много.  Heart Eyes

Но според това, че са блокирани за достъп съдя, че може би септември ще започне излъчването на сериала по БТВ  newsm78

# 43
  • Мнения: 25 351
http://www.tvarsivi.com/ucankus-21-02-2015-907321y.html?p=907320
Тази У лево казва, че знае със сигурност, че любовта на Чачо и Серенай продължава. Има информация от сета. Искат да изживяват любовта си далеч от хорските погледи, защото миналата година са имали проблеми с Клунито. Обачеееее нещо ново - миналата година като ги питал му казали (на Клунито), че не са заедно. Обаче после като ги засякли папараците (споменава компроматите - супи, болници и т.н.) Керем аби разбрал какво става и казал: Добре, но не се показвайте много.
Любовта им в дизито била на скарване и сдобряване, в реала продължавала. Но лятото след като били на почивка в Мексико са се скарали. Причината била, че Чачо е забелязан с бившето си гадже Дерия Шенсой в Айвалък. Това много разстроило Серенай и изживяли криза на ревност. После обаче Дерия се показала с гаджето си (не му помня името, знаете го). Бли само приятели с Чачо.
Серенай е имала връзка с този Музафер, но също е приключила и то заради разликата във възрастта. (тази има такава информация). После обсъждат връзките в които има разлика в годините на двамата партньори. Има разлика в начина на живот на различните поколения и т.н.
Чачо и Серенай са заедно, но не се показват. Блонди пита дали смята,ч е си отиват наЩИ и таиз казва: Много. Като гледала някои сцени от сериала и си казвала: Може ли да са толкова красиви. Блонди познава Чачко от времето на Бест Моделс  Laughing Laughing Laughing и казва,ч е е страхотен, чок шекер  Joy Joy Joy
После говорят за делото, как не е трябвало да се змаесва в тази история с наркотиците. Плаща висока цена за това. Преди време по време на Листопад е имало проблем с някакъв актьор също замесен с наркотици. Клунито едва ли искал да изживее отново това. Чачо не получава предложения за реклами и т.н. Докато Серенай и Хазар имат такива.  Peace И дано не се овтаря това с Чачо, но сигурно и той си е взел поука, защото тази история се е случила точно след като се е разбрал с Ay yapim и доста време не се е знаело дали той ще играе в сериала или Керем аби ще се откаже.
Накрая пак казва, че Серенай и Чачо са заедно. Може да са се случили Серенай и Музафер в едно заведение, поздравили са се. Серенай е сладко момиче, което остава приятелка с всички и затова не смята, че с този Музафер са се разделили като врагове. И все пак се случва да се засекат по рзани мероприятия и не се подминават сигурно.
Серенай е много красиво момиче. Тази казва как всички я харесват и как тя е видяла дори Езелчо на някакво мероприятие как държи ръката на Серенай и я гледа като фен. Споменават за някакви сцени в някакъв филм ли не разбрах.
Блонди казва;Значи най-много си подхождат с Чаатай? Таиз казва: да и без това са заедно, но сигурно понякога се карат и за да го дразни да го кара да ревнува, Серенай ходи по заведения по нощите. Казва, че са млади и може да си правят такива номерца. И почватда говорят за ревността и според тази У лЕво такива номера са присъщи на младежите, не на по-зрели хора.  Peace

Това е  Hug Hug Hug Hug преразказах какво говорят тези кокошки.  Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 25 351
Благодаря, Ани! Първи сезон си го свалих от Мега, но не бях попадала на линк за втори. Мерси много.  Heart Eyes

Но според това, че са блокирани за достъп съдя, че може би септември ще започне излъчването на сериала по БТВ  newsm78

 Hug Hug Hug Hug аз скоро качих сериите от втори сезон в мегата  Hug Hug Hug
Не знам дали ще започне по бтв.  newsm78 Всеки случай аз едва ли ще го гледам с дублаж. Като знам как дублират с по двама-трима дубльори цял сериал.  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт