Кауфланд / Kaufland- тема 11

  • 98 771
  • 752
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 173
И аз питах, никой не ми отговори. Бяха на промоция в немския Амазон за Е30.

# 586
  • Мнения: 17 987
Ние пък нямаме брошура и в нета не я виждам

# 587
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Ние пък нямаме брошура и в нета не я виждам
И ние така... Направо напоследък...  #2gunfire Вчера върнах един лак за коса Велафлекс обявен на 3,59лв по етикет на рафта, а таксуван на 4.99лв. Веднага на информация отидох и ми идва служителка с прясно принтиран етикет 4.99лв. Викам, че той още пари,а аз не съм сляпа.  Wink Днес си взех салата на Ескада  'Северняшка', понеже я харесвам и вътре откривам буца,ама като казвам буца, наистина такава, сирене.  Rolling Eyes От 300гр салата имаше 150гр. сирене или някакъв продукт. В салатата действително има натрошено сирене,но пък буцата ми дойде в повечко.
Иначе днес взех разни дреболии - кренвирши на Тандем,хич не лоши,прах,сол и гланц за съдомиялна и такива. В къщи установих,че имам още поне половин кг прах и цял пакет сол за съдомиялната,но грешката си е моя.  Peace На практика само гланц ми е трябвал. Не знам защо в ума ми тия дни се е загнездила мисълта,че свършват и трябва да купя непременно. Направо си счупих краката да бързам до К. ,а после ги мъкнах до нас,та ръцете ми окапаха. Crazy Съвсем съм изфирясала от работа явно..  baby_neutral

# 588
  • София
  • Мнения: 1 535
Новата брошура http://issuu.com/proomo/docs/30_3__5_4_k?e=1907292/12072668
Много бавно ми зарежда и не е с особено добро качество, но за ориентир какво следва става  Peace

Аз ли не гледам където трябва - не виждам такава машинка за прозорци  newsm78

# 589
  • Мнения: 29 344
Новата брошура http://issuu.com/proomo/docs/30_3__5_4_k?e=1907292/12072668
Много бавно ми зарежда и не е с особено добро качество, но за ориентир какво следва става  Peace

Аз ли не гледам където трябва - не виждам такава машинка за прозорци  newsm78

Тя не е в брошурата. Видях я днес в магазина на шандовете в средата. С пара е май и е 79,99 лв., много ми се видя.... newsm78

# 590
  • София
  • Мнения: 3 611
Видях, че има някакви уреди за чистене на стъкла. Ама много ми се видяха 80 лв за това.... newsm78 Някакви отзиви?
Аз имам подобен от Лидл, но беше на половината от тази цена. Много съм доволна. Чисти като събира водата като прахосмукачка и оставя сухи и блестящи стъклата. Откакто го ползвам, миенето на прозорци е песен.  Grinning  80лв обаче са множко. Peace

# 591
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Джули, не следя темата за Лидл, но ако го пуснат, моля да пишеш тук.  Praynig  bouquet
Он лайн брошурата действително е с много кофти качество, но все пак разбрах какво ще има другата седмица. Нищо особено, но съм сигурна,че пак ще намеря нещо да купя.  Crazy
Някой с отзиви за маските на Агива?  newsm78

# 592
  • Мнения: 9 776
Може и да греша, но вчера като че ли тиквичките бяха пак 2.49, и то без промоция. newsm78
Иначе си харесах ситото за брашно с дръжката, препаратите за отпушване на канал, BREF, и Импресан-а, разбира се, за който научих от тази тема и много благодаря. Вчера, естествено си го купих за 5.99. Twisted Evil

# 593
  • Мнения: 5 173
Чета мненията в Амазон, но нещо като че ли ме спира да я взема. Все към Керхера ме влече, което си е 50-ина лв отгоре.

# 594
  • Мнения: 27 546
каква е тази турбо четка? Отзиви? Дали става за трохите в кухнята под масата...пише, че обира косми newsm78
Надявам се, че е такава която се закрепва към тръбата на прахосмукачката или поне на такава ми прилича newsm78 Иска ми се да я погледна как е на живо....Иначе акумулаторната ми метла е с такива "косъмчета"- много добре обира косми и трохи, само че по-дългите косми се навиват и малко трудно се почистват. Но може и тази четка да си върви с приспособление за почистване /нещо като малка ножичка или ножче/. Peace
уредът за почистване на прозорци все пак е Виледа- а техните неща не са от най-евтините. Досега нещо тяхно не ме е разочаровало, но мисля, че наполовина по-евтината машинка в Лидъл ще върши същата работа /пък може и по-добра да е/. Wink
Каква е тази Северняшка салата? Grinning Какви са и съставките? Последния път като купих руска салата от витрината ми се догади от съдържанието на Е-та..... newsm78

# 595
  • София
  • Мнения: 3 611
Джули, не следя темата за Лидл, но ако го пуснат, моля да пишеш тук.  Praynig  bouquet
Он лайн брошурата действително е с много кофти качество, но все пак разбрах какво ще има другата седмица. Нищо особено, но съм сигурна,че пак ще намеря нещо да купя.  Crazy
Някой с отзиви за маските на Агива?  newsm78
Ето тук намерих такъв: http://bg.russellhobbs.com/russell-hobbs-products/window-vacuum/ … uum-21800-56.html
Разбира се, ако го пуснат в Лидл, ще свирна.  Grinning

# 596
  • Мнения: 2 760
Доволна съм от оформящото боди Peace Не очаквах да е толкова мекичко и ... събиращо сланинките  Laughing
Има ли по-твърди чашки на бюста? Или трябва да се носи със сутиен отдолу? Принципно, подобен тип /стягащи/ бодита ми сплескват бюста ако ги нося без сутиен.... newsm78 И аз им се чудех, но по тази причина взех от стягащите бикини- които са също много мекички и прибиращи. Grinning За тази цена са идеални Peace

Сори, че чак сега отговарям  bouquet Няма твърди чашки на бюста, трябва да имаш сутиен, ще смачка "пълнежа" наистина, има и 3 телени копчета долу, които малко убиват за несвикналите като мен. Не нося бодита, но знам, че има такива със закопчаване малко по-напред, които не дразнят.

# 597
  • Мнения: 68 648
каква е тази турбо четка? Отзиви? Дали става за трохите в кухнята под масата...пише, че обира косми newsm78
Надявам се, че е такава която се закрепва към тръбата на прахосмукачката или поне на такава ми прилича newsm78 Иска ми се да я погледна как е на живо....Иначе акумулаторната ми метла е с такива "косъмчета"- много добре обира косми и трохи, само че по-дългите косми се навиват и малко трудно се почистват. Но може и тази четка да си върви с приспособление за почистване /нещо като малка ножичка или ножче/. Peace


  bouquet

# 598
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Каква е тази Северняшка салата? Grinning Какви са и съставките? Последния път като купих руска салата от витрината ми се догади от съдържанието на Е-та..... newsm78
Катък с печени чушки и чесън. Това представлява. Не мога да кажа дали има/няма Е-та, сигурно да. Много ми харесва на мен. Peace
Заинтригувахте ме с този уред,че прозорци хич не ми се мият. 80лв обаче си е сума.  newsm78

# 599
  • Мнения: 29 344
Видях, че има някакви уреди за чистене на стъкла. Ама много ми се видяха 80 лв за това.... newsm78 Някакви отзиви?
Аз имам подобен от Лидл, но беше на половината от тази цена. Много съм доволна. Чисти като събира водата като прахосмукачка и оставя сухи и блестящи стъклата. Откакто го ползвам, миенето на прозорци е песен.  Grinning  80лв обаче са множко. Peace

Ще я чакам някъде намалена да е! До 30-40 лв ще дам, ама повече си е вече множко...!

Общи условия

Активация на акаунт