Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 66

  • 35 753
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 741
Отчитам динамик флексибилити на Мишел  Hug

# 736
  • Мнения: 1 003
Благодаря, Гугъл, още днес ще се пробва.
По колко минути са тренировките от програмата на Боб?

# 737
  • Мнения: 5 405
Лия, около 20тина минути са всички тренировки. Като има и по 12-14-16 минути. Тип кросфит тренировки. С по 2-3 упражнения. Под бройка или за време. Интензивни. Има две йога видеа, които са по 30 минути.

# 738
  • Мнения: 1 003
Благодаря, Мери! Още довечера след работа ще я дръпна! А може ли линк?

# 739
  • Мнения: 1 003
Благодаря, Мери! Още довечера след работа ще я дръпна! А може ли линк?

# 740
# 741
  • Мнения: 268
Здравейте,
за вчера отчитам ден 10 от 90 ДП и ден 4 от 30 days fat burn ( много ми харесват тези тренировки,интензивни са и са само 10 минути  Simple Smile.Правя ги веднага след тренировката на Руми ).


# 742
  • София
  • Мнения: 10 858
Отчет: Ден 2 от 90 ДП.
Бразилския орех ми е любим, но го ям рядко, заради калориите, а аз не мога да спра с малко. Ето че има нещо полезно в страха от напълняване - пази ме от радиационно/свръхселенова смърт  hahaha
 (шегичка де)  Hug

Програмата на Боб звучи много добре, ще я прегледам.

И аз съм като Мимето, не мога да закусвам, а насилвам ли се - веднага започвам да дебелея.

# 743
  • UK
  • Мнения: 1 926
D_ana, сама го направих, да. Не е ядрена физика, както си мислех. Днес сутринта го разрязах - много плътен и вкусен е, почти няма кисела жилка. Доволна!  chef
За днес съм планирала кръговата тренировка в залата, но първо да избутам и този ден...вече искам отпуска!

# 744
  • Мнения: X
Фея, по принцип се храня два пъти, като не ям (или поне се опитвам) извън това. Сутрин пия кафе, не мога и не искам да закусвам. Пробвала съм много пъти, но се чувствам ужасно през целия ден след това. Пречи ми и на тренировките, дори да са минали повече от два часа. Не съм гладна, така ми е добре.

Това е много вреден навик. Така тялото много трудно гори мазнините.
Да бе сигурно Whistling Да ядеш нормално, когато си гладен е вредно...

# 745
  • Мнения: 1 004
Оу и аз ще го изтегля този Боб, звучи чудесно  Peace
Мерииии, къде е новата тема  Joy Heart Eyes

# 746
  • Мнения: 622
След 10 дена грип + МЦ пак се включвам с Боб, отдавна не съм карала такъв вирус.
Тъкмо две седмици бях взела засилка. Обаче ми се струва, че претренирвам, ще се следя...
Аз също не закусвам.

# 747
  • Мнения: 6 358
Кардио 2 от БР само 2 кръга, понеже ужасно ми досадя. После метнах малко лицеви опори и упражнения за корем от мене си и приключих. Днес не ми се тренира особено и не се напънах за повече.

Лидси последно писа, че яде домашен ръжен хляб и изчезна. Толкова пък да е вкусен...? Thinking

# 748
  • Мнения: 5 405
Мерииии, къде е новата тема  Joy Heart Eyes
Тцтцтцтц....  Naughty Laughing

НОВА ТЕМА

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт