Търся мнения за магазин Зиг Заг - Пловдив.

  • 5 620
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Привет! Поканена съм на интервю за продавач-консултант в магазин секънд хенд Зиг Заг в Пловдив. Прочетох доста негативни мнения из интернет и така попаднах на този форум. Ако има някой запознат с тази фирма да сподели лични впечатления. Объркана съм и не знам какво да правя, имам нужда от работата, но нещата, които прочетох изобщо не са за пренебрегване. Благодаря Ви.

# 1
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Здравей.
Моя близка приятелка ходи на интервю във въпросната фирма, но миналата година лятото. Не беше доволна от това как е протекло интервюто. Задавали са и въпроси от сорта на: дали има съпруг/приятел, смята ли скоро да забременее и други за които не се сещам. Обадили са и се да иде на пробен ден, разговорът протекъл по този начин:
- Вие ли сте....?
-Да, аз съм.
–Елате утре в 10 ч. на пробен ден. И затворили. Тя не отиде разбира се. Доколкото знам имат голямо текучество, постоянно има обяви от тяхно име.
Личното ми мнение е, че нищо не пречи да идеш на това интервю и да прецениш сама.
Успех!

# 2
  • Мнения: 2
Благодаря. Точно това и мен ме притеснява, че имат голямо текучество. От половин година съм без работа и досега винаги съм подминавала техните обяви, но почти всяка седмица има по една.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Освен това да си по цял ден сред дрехи обработени с огромно количество вредни химикали не го намирам за ОК.

Общи условия

Активация на акаунт