Отговори
  • Мнения: X
Здравейте!

Тъй като се оказа, че от няколко дни се разпращат рекламни мейли от тук на потребителите, бих искала да знам какво е отношението ви към тази практика.

Благодаря за участието!

# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Онзи ден получих покана за покупка на книги с отстъпка, страшно ме издразни.

# 2
  • Мнения: 6 992
Въобще не съм забелязала. Мейлът, с който съм се регистрирала, отдавна е неизползваем. Отварям го сигурно веднъж месечно.

# 3
  • Мнения: X
Получих и меко казано не одобрявам.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=699073.msg30250191#msg30250191

Това е злоупотреба. Не одобрявам и това, което се случва изобщо с форума. Тотална комерсиализация без грам мяра и уважение към потребителите.
Освен това смятам, че във форума има поръчкови и платени потребители, упражняващи търговска дейност под благовидния предлог, че помагат на обикновените потребители.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Получих, докладвах за спам, отписах се от списъка им. Не одобрявам. И тук предложенията за книги съм ги скрила.
Абонирана съм за бюлетини на две електронни книжарници по мое собствено желание, други не желая да получавам.

Обаче получих и друго непоискано писмо от някаква овца, потребител на този форум, но с реклама на  друг форум, която е копирала почти съдържанието на писмото, което пращат тук от книжарницата. Писмото е подигравателно и издава пълна липса на някаква култура и интелект.

# 5
  • Мнения: 25 600
Безразлично ми е. Пощите, които използвам за регистрация по форуми и други сайтове, така или иначе се пълнят с реклами - една повече или по-малко...  Rolling Eyes
Имам спам папка и си я ползвам по предназначение. Като ме дразни нещо, мятам го вътре и забравям, че съществува. Е, някои са нахалнички и досаждат по-дълго време, ама и айпитата им не са безкрайно число и все някой ден всички се оказват в спам папката.
Други пък рекламни бюлетини умишлено не ги закачам, защото понякога надничам да видя какви промоции предлагат.
А и конкретно този мейл ми предлага книги, не удължаване на пениса или забранени медикаменти, все пак.  Laughing
Засега няма да го маркирам като спам, промоциите на книги ме интересуват. Виж, ако започнат да ми предлагат перилни препарати или детски играчки, може да размисля.  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 44 098
Не съм получила, но съм против да получавам каквото и да било, ако не съм дала изрично съгласие за това.

# 7
  • Мнения: 1 793
Ще става по-зле. Информационно-рекламна платформа. Ферма за стригане на овце.

# 8
  • Мнения: 6 365
Аз пък съм забравила какво беше това електронна поща.

Още ли се ползва през 2015?

# 9
  • Мнения: 2 052
Нямам и идея за какво говорите - на мейла, с който съм се регистрирала, или в кутията с лични съобщения  трябва да съм получила нещо?

# 10
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не съм получила, но съм против да получавам каквото и да било, ако не съм дала изрично съгласие за това.

Напълно изразява моето становище по въпроса.

# 11
  • Мнения: 1 793
Нямам и идея за какво говорите - на мейла, с който съм се регистрирала, или в кутията с лични съобщения  трябва да съм получила нещо?

Мейла. Обаче ако си член на Групата Литературен клуб.

# 12
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
 Laughing
Не съм получавала нищо. Трябва ли да се чувствам засегната? Rolling Eyes Crossing Arms
По принцип ми е все едно. Нямам N на брой пощи, тази, посочена тук, ми е за почти всичко, но пък има функции и опции колкото поискаш, спамът си е спам, отива си в папка спам. Не смятам, че трябва да хабя време и нерви за такива дреболии, поне за мен са такива. От "Дормео" втора година освен с мейли ме тормозят и с СМС -и заради една поръчана анатомична възглавница, да се саморазправям ли? Трия и така.
Лиляна, посоченият мейл при регистрация не е ли видим само за теб самата  и модовете?

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Лиляна, посоченият мейл при регистрация не е ли видим само за теб самата  и модовете?

Точно така.

# 14
  • Мнения: 3 096
За регистрация в сайтове ползвам стара поща, която отварям около три пъти в годината. Не знам дали съм получила нещо и ми е безразлично.

Общи условия

Активация на акаунт