Баба Марта бързала, две чертички вързала (бъдещи мами над 35)

  • 28 316
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 962
Даре, мерси за темата  bouquet

Момичета, мерси за пожеланията за колата, чакам си я с нетърпение и се уча на търпение, че последното не ми е силната страна Mr. Green

Като прочетох първия пост на Дарето си казах-13, ама тоз ден зает-даже два пъти, след това 25-рожденната ми дата-Дари ме е изпреварила, та се спирам на 24- ей така без причина

Аз се присъединявам към малцинството дето ще си кукува в софия този уикенд и се надявам да съм единствената, която даже и ще ряботи всичките четири дни, без да ми се заплати допълнително #Cussing out но поне се надявам да ме компенсират с излизането за  прегледи, като започна процедурата Praynig

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Благодарности за темата!  bouquet
Моето число е 16 и този ден от март си избирам.

# 17
  • Мнения: 13 942
Гледам аз само 13 нови отговора, а то нова тема  Grinning

Даре, благодарско, дано и на мен да върже   bouquet

Избирам си 26-ти март  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 1 933
Аз избирам 21. Рейнбоу, честито ти возило! Да си я караш със здраве, безаварийно и скоро с бебенце вътре!
Ава, разкошна торта! Майстор си, спор няма... Аз купих продукти за шоко маскарпонето дето Жана го пусна. Ще направя първо едно пробно преди РД на ММ.

# 19
  • Мнения: 13 942
Ава, страхотна е тортата, личи си, че си майсторка   bouquet

Рансън кариотипа го правих за 150 лв. в Надежда, мъжа ми за 110 лв в Малинов, знам, че го правят и в Геника, май имаха филиал във Варна.

# 20
  • Мнения: 481
Даре,много хубава тема,благодаря!Избирам 11. И да помоля и аз да ме добавиш в чакащите черти.
На Рейнбол,честита кола.Със здраве да си я караш и с с малки пътничета отзад
Кей,много хубав двора
Ава,чудна торта.Трябва да се пробва скоро,дано ми дойде музата.
отчети разни
Скрит текст:
Аз не влизам много през деня,че от два дни с ММ само се дебнем,кой повече чете за предположенията на докторката ни-ИЯР.Дадохме си малко време за осмисляне и спокойствие(което практически е невъзможно при нас),та затова,преструваме се взаимно,че не мислим нон стоп за това
Хубави почивни дни на всички!  bouquet

Последна редакция: сб, 28 фев 2015, 17:20 от MamaSa

# 21
  • Мнения: 8 529
Готово, МамаСа Simple Smile
Изтървах аз с тия пътешествия много от новите попълнения ... ама ще наваксам. Пък вие няма да ми се сърдити много ... щото съм добричка ....
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

# 22
  • Мнения: 2 168
Благодаря за темата, Даре  bouquet

Ава, страхотна торта, клечките какво държат? Embarassed

Кей, браво за къща и двор, много красиво.

Мамаса, дано нещата са по-добре отколкото се опасявате. Ти къде си точно, може лятото да се видим ако си на юг.

# 23
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Привет, момичета,

Даре, благодаря за темата, добричка си и то много  Hug Hug и ако не съм те похвалила и аз за снимките "Много си добра, ама много си добра", а и описанията бяха много полезни

Рейнбоу, честито ти ново возило, безаварийно и спокойно да се придвижваш с датските принц и принцеса

Много ми е трудно да ви следя и пиша през седмицата, но утре ще се опитам да наваксам

Зазу, привет

Ава, майсторица си, браво   chef

Танзу, Кей, завиждам ви благородно за къщите, и ние искаме, но не можем да си позволим подобен лукс и чакаме 6-ца от тото, та да си купим, до тогава в апартамент

# 24
  • София
  • Мнения: 10 703
Гол запис

# 25
  • Мнения: 3 406
Дари, понеже Ели е окупирала моята дата, аз избирам 5 март  Mr. Green

# 26
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Иииии, забравих да си кажа датата -  и аз си избирам 17-ти, нищо, че Кей я "взе" преди мен  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 406
Иве, без да съм те чела току що ометох една кутия фурми!
Кей, страхотен двор имате. Помня от първия път, когато го показа. Нашия е мъничък, но пък уютен. За разтуха и да тича кучето. Ще ни стигне.
Манди, за мен къщата е свободата, която жадувам! Затова и не можах да остана в София като завърших. Не мога и не искам да живея в апартамент. Сега, макар и под наем, пак сме в къща. А имаше апартаменти на 5 пъти по-ниска цена.

Цвета ми не се получи какъвто го исках, топъл, пламенен, огнен. Фризьорката я хвана шубето. Сега съм май тъмен махагон. Утре на светло ще си проличи. Но иначе прическата я докара добре.

# 28
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Хей,червенокоски искаме снимки  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 13 942
Да, давайте снимки и на прическите и на къщурките  Grinning

С риск да ми се смеете ще си кажа, че на този етап не искам къща, много поддръжка изисква, много време, всичко трябва да се пипне, поправи, изчисти  ooooh!

Танзу сега по двора нека се вихри кучето, а след година детето  Hug

Общи условия

Активация на акаунт