Отговори
# 705
  • Мнения: 18 785
ай хАлла хАлла  Joy веднъж и ПоСера да ме разсмее Joy искала да скача от терсата и се чудела дали ще се гътне веднага ако скочи  Joy Joy страх я било да не се осакати 1е й било писнало от тоя живот с татю й  Joy Joy Joy Joy Joy

# 706
  • Мнения: 16 938
Верче ама то това си е много смешно е дано се гътне ама не вярвам. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 30 820
А не може да не ядеш отивай да хапнеш нещо. Hug Hug Hug
честити гащи Laughing туй да не е пред парламента снимано Mr. Green

ай хАлла хАлла  Joy веднъж и ПоСера да ме разсмее Joy искала да скача от терсата и се чудела дали ще се гътне веднага ако скочи  Joy Joy страх я било да не се осакати 1е й било писнало от тоя живот с татю й  Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 16 938
Ренка мерси ама не е през парламента това е любовника ми. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 18 785
Гале къв е тоя  newsm78

# 710
  • Мнения: 16 938
Верче от един руски сериал който загледах и ми хареса и така а сериала се казва Върни ми Любовта. Hug

# 711
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 101
 newsm78
Да измучим, че нимоа свалям клипове.  newsm45
Да кажем, че на Верчето у списъкОт най-доле бешИ олио  Wink Peace
Да рекнем, че от цялата раота си останах без илюстрована пресконференция.  Crossing Arms Нейсе, шси дирим да си задоволяваме воайорската душица другаде. Rolling Eyes
И да заявим, че дълбоооооко ще се почудим и помаем преди да ръгнем да ви идвам на гости у Софето, че ме хваща шубе оти мой да не ме аресате. Малко съм сухар Embarassed. Па я сал вас си имам за дружки. Немой се оставя да ви загубя. Дан отварям дума ква съм грозна на снимки. Embarassed

За ПО-то ши мислим друг път. Сега са празници. Laughing Laughing Peace

Гушки на све  Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 16 938
Профче  Hug Hug Hug Hug Hug

# 713
  • Мнения: 18 785
аууу саЛ руснаци ни липсват у фамилията  Joy Joy Joy браво Гале  Joy Joy

# 714
  • Мнения: 21 201
Тц, тц, тц, след прочетеното Cry забравих Embarassed с кои не съм се засичала днес, затова привет на все  Hug.....Hug появили се след мен.
Охххх аблова наистина ги е взела на мушката...... hahahaсън ли е или реалност!? Joy
Ммм, сладки Хазал и Арас на фотката.

# 715
  • Мнения: 16 938
Еми реках да вкарам и малко руско. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Щерко още ли си у 13-та серия ма ooooh!
Аре ма...аз не съм гледала ме настигнеш...аз требе да почвам 18-та Joy

До кат чакам ше повоайорствам в "Истински истории"...голем купон е там Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 717
  • Мнения: 16 938
Съдби на кръстопът и Истински Истории са ми много смешни и не мога да им повярвам просто. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 718
  • Мнения: 4 803
Само да кажем, че краставиците тука са на 4 лв  Shocked Shocked Shocked

# 719
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Само да кажем, че краставиците тука са на 4 лв  Shocked Shocked Shocked
У Фингъра са 4.79 Naughty

Общи условия

Активация на акаунт