Спамо-чат (02.03 - 08.03) - Баба Марта бързала

  • 3 311
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 658
Абе китайски, китайски, ама пробвай ти да вкараш 18 бири и да видим на какъв език ще проговориш  Laughing

# 46
  • Мнения: 36 059
нимоа  ooooh!
рекордът ми е 7 за 2 часа и после на никакъв език не можех да говоря  Crazy

# 47
  • София
  • Мнения: 5 658
Седем бири?
Да ти се ненадява човек!

# 48
  • Мнения: 36 059
+ вместимостта ми беше по-малка от сегашната  Blush

# 49
  • Мнения: 1 111
Добрутру  Hug Вън вали ужасно, докато стигнах на работа станах вир вода, отделно рейсът ми закъсня с 10 мин. и следователно и аз закъснях за работа. А и не на последно място като се погледнах в огледалото колко съм се усвиньосала се уплаших от себе си. Чак не мога да се понасям  ooooh! Милият ми мъж и той ми каза снощи, че съм качила и ептен се депресирах.  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 36 059
онзи смел мъж, който ми каже, че съм се освинила, ще разбере твърде бързо защо ураганите имат нежни имена

# 51
  • Мнения: 1 111
Е, то че имаше буря след неговите думи имаше, ама не стигнахме до ураган. Трябва да се взема в ръце и сега ще погледна диетата на Дюкан да видя какво представлява и дали ще ми хареса ако ли не ще си карам по стария начин с добрият ми приятел глад.

# 52
  • Мнения: 36 059
Гладът лъже и не е добър приятел
при мен най-удачна е безвъглехидратната диета /ъх-ъх  Tired/, но зависи и от метаболизма

# 53
# 54
  • Мнения: 1 081

 Shocked Blush Mr. Green

Ше разказвам в снимки  Mr. Green

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Ше разказвам в снимки  Mr. Green


И не само  Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Мнения: 36 059
добро утро!  Flutter



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 3 249
 wavey

Запис!

Преди да сте ме набили за липсата - много ми липсвате, много! Трябваше да дойде нов човек и да ни облекчи малко работата, но нещата обикновено не стават така, както ги планираш.  Laughing

Но ще станат, де.

# 58
  • Мнения: 36 059
Нимф  Heart Eyes, а свирките ни  Whistling

# 59
  • София
  • Мнения: 3 249
 Whistling

Вие свирихте ли без мен?

Тя и Моната ми беше болна ... вие как сте, децата здрави ли са?

Общи условия

Активация на акаунт