Какво правите като мъжа ви заспи пред телевизора?

  • 6 851
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 609
Ауу, много мразя така Crazy.А той го прави често, по 100  пъти викам да става и да си ляга в спалнята и чувам "Ей сега..." smile3515.

# 76
  • Мнения: 3 405
Завивам го с едно одеало, слагам таймера на телевизора да спре след 1 час и отивам да спя Mr. Green
Романтика, романтикааа Hug
А беше време, когато други неща се правеха пред телевизора fiuuuuuu

# 77
  • Мнения: 723
Преди да си пуснем нет, се дразнех много и го ръчках по всевъможни начини да не спи.
Сега вече дори се радвам, зашото мога на воля да сърфирам в мрежата и да си пиша с прители Grinning

# 78
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И аз съм от тези, които сядат пред компютъра.

# 79
  • София
  • Мнения: 39 777
рядко му се случва, обикновено успява да прилази до леглото. Но ако заспи на дивана се почват едни побутвания, едни посръгвания, буквално и "шутове". Ма тежък, не моа го дигна и да го пренеса Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 5 828
Никога не се е случвало  Naughty  чак ми е чудно като ви чета  newsm78
И в спалнята имаме телевизор, но и двамата не можем да спим на пуснат.
Ако на единия му се спи, а другия иска да гледа нещо - се изнася в хола.

# 81
  • Мнения: 1 520
Побутвам го един, максимум до два пъти. АСко не стане да си легне в леглото си лягам сама. Пък той да се гърчи на канапето. Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 1 621
И моят е от тия дето заспиват пред ТВ-то и компа Whistling Будя го и му казвам да отиде да си легне в спалнята, ама той не ще, иска при мен да стои ( да дреме). Затова аз си доглеждам филма, вися си в Интернет и като ми се доспи го будя пак да ходим да си лягаме. Става веднага и се изнасяме към спалнята. Laughing

# 83
  • някъде
  • Мнения: 4 955
сритвам го да става  ritnik /майтапя се/

# 84
  • София
  • Мнения: 301
Гася телевизора/ако аз вече не съм си легнала на спалнята, тогава си спи докато сам не се събуди/ и от тишината след няколко минути той се събужда.

# 85
  • Мнения: 1 205
Точно така е заспал.  JoyЩе стана да го завия ...

# 86
  • София
  • Мнения: 3 421
 Тормозя го! Според него Mr. Green

# 87
moq muj vinagi zaspiva tam i az go ostavqm da spi dokato az gledm tv
a posle kato mi se prispi go subujdam da se prihvurli a ako e zaspal sladko
prosto go ostavqm da se naspi cql den ba4ka i mu e pozvoleno da spi kudeto mu e udobno

# 88
  • Мнения: 9 990
Ами завивам го-какво толкова.Аз самата заспивам само и единствено на телевизор-тишината ми е гадна.А той понякога е зверски уморен-нормално е да заспи-защо да го ръчкам и будя-каква почивка ще е това.Разпънала съм дивана-да му е удобно даже.Абе с две думи-грижа си се за него, пък той ми връща малките жестове... Laughing

# 89
  • Мнения: 63
сменям канала  Mr. Green
че покрай спортните канали, мога да стана коментатор вече  Joy
После си го будя и като малко дете си го съпровождам до леглото  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт