Новите ни козметични похождения 66

  • 90 559
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 939
Уникален топ лак!

# 661
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333

 Записвам се със същия, забравила съм да го пусна в темата


Както и с

# 662
# 663
  • София
  • Мнения: 1 936
Clinique Rinse Off Foaming Cleanser 2 бройки, дано се окаже добър продукт  Simple Smile

# 664
# 665
  • София
  • Мнения: 3 800
Алена  bouquet /непрекъснато пия разни витамини. В момента само витамин С и кератин, но за устните като че ли ефект няма./

# 666
  • Мнения: 239
  Heart Eyes Влюбена съм в това чудо. Използвам го само за устни и съм много доволна. Само малко формата на четката не ми харесва.


# 667
  • Мнения: 2 278
От Estee Lauder- Illuminating Perfecting Primer


И подаръчета към него:

# 668
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
- от размяна

# 669
  • Мнения: 31 214
 Heart Eyes Влюбена съм в това чудо. Използвам го само за устни и съм много доволна. Само малко формата на четката не ми харесва.
Използвай го и като руж, невероятно е. Hug Аз също съм влюбена в него и го ползвам почти всеки ден и на скули, и като глос. Страшно ми харесва ментово-охлаждащия ефект. Heart Eyes

Да споделя и за лака на Виктория Бекъм. Това е най-красивия лак като външен вид в колекцията ми, маже се като масло и съм вече 6 ден с него без абсолютно никаква забележка под Сеш Вит. Цвета също е забележим и въобще съм много доволна от покупката му.

# 670
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Каква цена са лаковете на ВБ?

# 671
# 672
  • София
  • Мнения: 4 753
Каква цена са лаковете на ВБ?

32 лв Simple Smile

# 673
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Да споделя и за лака на Виктория Бекъм. Това е най-красивия лак като външен вид в колекцията ми, маже се като масло и съм вече 6 ден с него без абсолютно никаква забележка под Сеш Вит. Цвета също е забележим и въобще съм много доволна от покупката му.


Дам и аз съм много доволна, то и друго освен безупречно качество от Виктория не съм очаквала. Много е красиво шишенцето, единствено то от немалката ми лакова колекция стои на тоалетката като аксесоар. Много си отива с шишенцето на шанелския ми фон дьо тен  Flutter

# 674
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
А има ли други цветове?

Общи условия

Активация на акаунт