Новите ни козметични похождения 66

  • 90 553
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 449
О, Денси, честита!  Hug Heart Eyes Много я мисля и вероятно ще е следващата ми покупка. Ще чакам да споделиш впечатления като я пробваш.  Hug

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз ще чакам, отдавна я заглеждам, но се притеснявам да не са твърде бледи цветовете. Позволяват ли напластяване? Преди време имах 2 петици на Диор/със старата формула/, ставаше страхотен ежедневен, ненатрапчив грим, но честно казано спрях да ги купувам заради не толкова силната пигментация - хубави бяха, но за тези пари си намирах по-добри палитри Confused

# 707
  • Мнения: 31 212
Благодаря ви! Hug  bouquet
Утре ще я пробвам и ще дам отзиви. Сега мога да кажа, че палитрата е доста блестяща.

*Biskvitka*, новите 5-ци на Диор са с доста по-силна пигментация от старите. Позволяват и мокро нанасяне и тогава вече нещата стават напълно сериозни.

# 708
  • Мнения: 1 095
chanel rouge coco lipstick 428

strivectin eye concentrate for wrinkles

strivectin anti aging lip tint

strivectin intensive concentrate for stretch marks and wrinkles

глинена маска на Сефора

Маска желе на Сефора

Хидратираща маска на Сефора

# 709
# 710
# 711
  • Мнения: 1 110
За мен е много лек и свеж аромат. Сърцевината - цветен букет от божур и магнолия.
Основата е праскова, кедър и мускус. Връхните нотки са мандарина, виолетови листа и розов пипер  Peace Определено не е сладникав и натрапчив. Харесва ми  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 134

двате кремообразни душ гела: Люляк и Моной

# 713
  • София
  • Мнения: 9 488
NUXE Crème Prodigieuse DD Cream 30ml - light


Karaja Smokey Kajal Eye Liner No 1

# 714
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Копче, сподели впечатления за DD крема.  Praynig

# 715
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Sleek Au Naturel

Sleek Garden of Eden







Bella Emerald; Bella Rouge; Bella Champagne; Bella Rose; Bella Charcoal

# 716
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
+ спрей-финиш.

# 717
  • София
  • Мнения: 9 488
Копче, сподели впечатления за DD крема.  Praynig
Ами сега е моментът да се купува това кремче от Ремедиум, защото този месец цената е фантастична там, в сравнение с цената във ФЮ, която там е 21 паунда! Whistling Sick
В Ремедиум в момента е на 24,15лв с точност до ст. Mr. Green
Предалага се в 2 нюанса, от фабричните му 3, но те и без друго са тъмни. Аз си взех най-светлият цвят и пак ми се вижда, че можеше още да го изсветлят. Доста е жълт подтонът му и не мога да препоръчвам да се купува, без да се тества.
Ароматът е добре познатият аромат на мултифункционалното олио. Силен, натрапчив. Който не го харесва, това кремче няма да му допадне.
Аз го взех основно заради СПФ 30, харесвам марката и ...цената естествено.  Mr. Green

# 718
  • София
  • Мнения: 1 809

И аз с чинията. Имам чувството, че това нещо ще го ползвам 10 години и надали ще го изхабя.



цвят 049 natural.

# 719
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси, Копче.  Hug


MARC JACOBS LIP GEL ALL THE WAY






Общи условия

Активация на акаунт