Re: AVON само за представители - КАМПАНИИ 4 и 5 - Тема 134

  • 33 687
  • 492
  •   1
Отговори
# 45
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!
 Да се запиша в темата и този път, не че имам какво да кажа. Обаче като видях подписа на Танитка, не се сдържах. Ето такива неща ме радват истински.
Танитка, чака те ново чудо.  Hug Heart Eyes

 Иначе не събрах достатъчно за да пусна поръчка, дадох каквото имах на координаторката си. Ще си  я взема в понеделник вероятно. И никак не ме влече вече Ейвън. Нито каталози гледам, ако отворя, отгоре отгоре поглеждам. Скучно и еднообразно. А и мотивация да има, едва ли мога да покрия изискванията им, пак поради причина незаинтересованост от моя страна. Като имам поръчки, ще пускам, като не - не, още по-хубаво. По пощата иначе ми пратили каталог онзи ден. Дори не го разгледах целия.

 Дано при вас да са добре нещата, най-вече да сте здрави, пролетно настроени, късмет да има за всички.

 Хубав празник утре, бъдете неотразими и обичани, момичета!  Hug

# 46
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да отменя Ре–ге
  bouquet

Каталог 06

Приятно разглеждане!
----------------------
*Веси, как ти харесва качеството - не търпя критики! Whistling

# 47
  • Монтана
  • Мнения: 134
katyadjin Супер си,благодаря ти за отделеното време за да можеш да го снимаш  Hug

# 48
  • Мнения: 13 827
и от мен едно голямо благодаря!

# 49
  • Мнения: 805
Да отменя Ре–ге
  bouquet

Каталог 06

Приятно разглеждане!

Обиците Night Drama някой виждал ли е на живо....

# 50
  • София
  • Мнения: 4 178
и от мен едно голямо благодаря!

и от мен   bouquet

# 51
  • Русе
  • Мнения: 633
Да отменя Ре–ге
  bouquet

Каталог 06

Приятно разглеждане!
----------------------
*Веси, как ти харесва качеството - не търпя критики! Whistling

Благодаря за труда   bouquet

# 52
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моля, моля, само ако можеше някой да ме снима, аз права на дивана, за да няма отблясъци, криви ъгли и прочие, ММ разлиства отдолу... картинка бяхме, само за снимка... Ама Ей сега ще дойде туигър и ще каже, че е свикнала с хубавите ми снимки и съм занижила качеството, та заради нея, таз саможертва.... Heart Eyes
Приемам благодарностите, да не пълним повече темата с тях... Whistling

# 53
  • София
  • Мнения: 1 727
Супер, аресАх си една жълта и една розова (прасковена) чанти.
А новият Самър Уайт ако наистина мирише на момина сълза, ще е върхът.

# 54
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Супер, аресАх си една жълта и една розова (прасковена) чанти.
А новият Самър Уайт ако наистина мирише на момина сълза, ще е върхът.
два дни търкам, не усещам нищо от ароматизираната страница.. ще си взема мостра и аз залагам доста! Peace

# 55
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Честит празник, момичета! Бъдете обичани и красиви! Вие сте като цветята.  bouquet

# 56
  • Мнения: 13 827
Супер, аресАх си една жълта и една розова (прасковена) чанти.

В описанието пише коралова , ама това кафявтото на дръжките хич не ми е на място...

Честит празник и от мен, бъдете лъчезарни, усмихнати и положителни , независимо от житейските ситуации.

# 57
  • Мнения: 185
  bouquet  ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДАМИ!
БЪДЕТЕ ГОРДИ И УВЕРЕНИ ЖЕНИ, БЪДЕТЕ СМЕЛИ В МЕЧТИТЕ И НАЧИНАНИЯТА СИ, ПОКОРЯВАЙТЕ С КРАСОТАТА СИ! И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ВАШЕТО ПРИЗВАНИЕ Е ДА ПРАВИТЕ СВЕТА ПО-ДОБЪР И ПО-КРАСИВ!!!

# 58
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Катиту,  Hug Прощавам ти  Mr. Green  hug

Весел празник, момичета! Повече усмивки и по-малко проблеми ви желая.
Аз ще се разпиша с доста скромна поръчка този път, и то предимно от мои неща. Колкото, толкова. Желание за вложения и напъваници липсват. На мотивационни и комисионни трудно вече могат да ме накарат да се закача с идиотските им условия, та я карам яваш яваш, както викаше дедито-екскурзовод в истанбулската ми разходка миналата година.

# 59
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета един СПЕШЕН въпрос, пуснах поръчка преди 3 часа, а сега една приятелка иска едни неща, дали мога да добавя към пуснатата поръчка още неща?

Общи условия

Активация на акаунт