Как се справяте с ината?

  • 1 916
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 883
Мислех си , че е порастнала и й е минал ината , но от както е кака на сестра си е ужасна ....

# 31
  • Мнения: 5 647
С ината й се справям единствено като не й обръщам внимание. Почне ли да ми прави номерца- я игнорирам. Тръшка се, реве, но аз се правя, че не я чувам, докато най-накрая се усети и спре. Пробвала съм с приказки, с уговорки, но не става. Единствено като спра да й обръщам внимание се оправя.

# 32
  • София
  • Мнения: 607
Много ми е трудно.....много. Тръшка се, пищи, само НЕ и НЯМА и НЕ ИСКАМ се чуват от устата му. Вече го затварям в стаята и го оставям да му мине ината и да се усети, че няма да стане на неговата.
Снощи се тръшка, само защото му обелих ябълката, а не му я дадох цяла. Направи такъв панаир, че баща му го чул от улицата как се дере като магаре... ooooh! Дано да го израсте скоро. Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 7 097
Ох, ще се поболея от ината на Калина. Одеве яде сандвич с масло и сирене и само защото иска сама да яде, а аз и давах в устата, изпраска сандвича с ръка и той се разхвърча навсякъде...Успях да се сдържа да не се разкрещя - просто взех чинията и я отнесах. На всичкото отгоре напоследък като се ядоса, ме удря през лицето - просто съм се отчаяла, не искам и аз да я удрям, но като й говоря няма никакъв ефект- до следващия път, когато ме ошамари...Не знам какво да правя, дайте съвет за това посягане!!!

# 34
  • Мнения: 655
Ние сме още мънички, но вече започнахме да си показваме рогцата. Като си науми нещо, трябва на неговото да стане- иначе рев. Засега номера с отвличането на вниманието минава (почти), но за в бъдеще едва ли. Отсега съм се зачудила какво ще го правя.  Rolling Eyes

# 35
Много ми е трудно.....много. Тръшка се, пищи, само НЕ и НЯМА и НЕ ИСКАМ се чуват от устата му.
Ох и ние сме така от няколко седмици. Викам си: "Период е някакъв", но като видях, че дечицата на някои от вас са над 3 г., зле ми стана. Че той много дълъг тоз период, бе  ooooh! Как ще се издържа туй чудо?  #Crazy Най-гадното е, че не знам как да постъпя, а то и като че ли няма някакво универсално решение, ами всеки път различни неща действат. Снощи за пръв път го наказах да стои прав с лице към стената  Embarassed Cry, защото се бях изчерпала откъм идеи и откъм търпение и взе че подейства... обаче докога, пък и винаги съм била против тези методи, а то какво ми дойде до главата

# 36
  • Мнения: 1 073
Може да се каже , че изобщо не се справям с ината на малкият. Laughing

Страшен инат е този РАК Mr. Green и изобщо не вдява от нищо. Ревне ли , горко ми...Понякога не се издържа и ми идва да го ... #2gunfire..Единствения начин е като не му говоря и му казвам, че съм му сърдита, но не винаги и това помага. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт