Козметика за тяло – душ гелове, лосиони, масла, скрабове, соли и т.н.

  • 38 716
  • 273
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Благодаря ви Simple Smile)Спряхме се на веледа с бадем .
 bouquet .Хареса и розовата опаковка  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 2 045
Говорехте за олиото на Локситан, затова аз влизам по темата, но с питанка за друг продукт - черния сапун за тяло. Тази сутрин му прочетох ревю и ми изглежда страхотен (аз съм фенка на черния сапун на Ейвън, но го спряха и сигурно 2 години му търся заместник). От чуждите блогове чета, че оставял филм, други пишат, че се измива чудесно (явно е до използваното количество), а трети - че е идеален за бръснене на краката  Mr. Green Както й да е - ако може някой да се включи също, защото 40 лв. не ми се дават на вятъра в случай, че не ми хареса (а нямам възможност да го тествам в момента).
Скрит текст:

Сега погледнах и това,  той е горе-долу подобен, но Локситанския има пенеща и почистваща съставка, докато при този тук са главно масла и ми се струва, че ще оставя филм. Но пък цената е доста по-ниска и за проба ми се струва удачен

# 272
  • София
  • Мнения: 250
Holly Pink, аз ползвам черния сапун на Локситан и съм доста доволна. Измива чудесно, не усещам да остава никакъв филм, дори има леко като скърцане на кожата при допир. След душ кожата е мека и подхранена. За мен е добър продукт, въпреки че с миризмата не се спогаждам особено, но пък бързо изветрява.

# 273
  • Мнения: 46 537
Вчера си взех с голям мерак Ванилията на Бетина Барти.Много силно и химично мирише.Дори не ми мирише на ванилия.Е,не е съвсем зле,намазах се вечерта и сега на сутринта мирише доста отчетливо.Консистенцията много ми хареса,но май ми идва тежичък.

На Бетина Барти тези са по-леки и приятни:
Rice Milk & Cherry Blossom, Rice Milk & Vanilla и Rice milk and Bamboo  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт