Лакове за нокти – 99

  • 96 328
  • 728
  •   1
Отговори
# 570
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Използвали ли сте на есенс новите лакове, които са на три лева, гел лак ефект? 


http://www.essence.eu/bg/krasivi-novini/promocii/the-gel-nail-polish/

Аз не съм ги засичала, но не съм и обикаляла, вероятно са хубави, до сега Есенс не са ме разочаровали

# 571
  • Мнения: 35 967
Използвали ли сте на есенс новите лакове, които са на три лева, гел лак ефект? 


http://www.essence.eu/bg/krasivi-novini/promocii/the-gel-nail-polish/

отговорих ти и в другата тема /ще я заключа/
снимката е моя:



4 Ever Young от the gel nail серията

# 572
  • Варна
  • Мнения: 493
 Pink Flower, не намерих в целия Елитис нито един лак на Фармаси, стоях точно 50 минути в търсене на нещо подходящо. Накрая една маникюристка, която си пазаруваше за салона, ми препоръча белият на Флормар от серията Quick Dry 60". Направих си точки на лака, с който съм, за да го пробвам, и едно сърчице, мисля, че с два слоя нанасяне ще се получи плътен цвят. А златното взех на Перфект Графити, изглежда точно така, както исках, като го сложа ще кажа. Обаче четката е ужасно малка, ще има да мацам... Ще видя дали няма да намеря някоя стара четка, която да пасне на шишенцето.
На есенс имаше само млечни и нюд цветове, нищо златисто не видях Sad
Благодаря за съветите! Като си направя маникюра от снимката ще кача снимка да се похваля. Дано да става за хвалене  Mr. Green

О, щях да забравя. Търсих такива лентички за този тип маникюр, защото не мога да ги отрежа толкова тънки, но не намерих.


Знам, че има в амазон, но тук някъде някой да е виждал?

Графити на Перфект е напукващ се лак, нали? Едва сега обърнах внимание на рисунката на лака и реших да го проверя в нета...Sad

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 11:37 от VSD

# 573
  • Мнения: 58
Използвали ли сте на есенс новите лакове, които са на три лева, гел лак ефект?  


http://www.essence.eu/bg/krasivi-novini/promocii/the-gel-nail-polish/

отговорих ти и в другата тема /ще я заключа/
снимката е моя:



4 Ever Young от the gel nail серията

Мерси!

# 574
  • Мнения: 937
VSD От снимката ти е ето това.



просто на места е сложено по две ленти

# 575
  • Мнения: 2 643
от миналата седмица


От днес , ох много ми е трудно да правя прави линии с лявата ръка на дясната  Whistling отвикнала съм и сега се препотявам 10 пъти докато направя два пръста  Mr. Green




И още един , но не се сещам качвах ли я....

# 576
  • Мнения: 58
Скрит текст:
от миналата седмица


От днес , ох много ми е трудно да правя прави линии с лявата ръка на дясната  Whistling отвикнала съм и сега се препотявам 10 пъти докато направя два пръста  Mr. Green




И още един , но не се сещам качвах ли я....


Много са хубави. Какви са цветовете и марката на лаковете от първата снимка?

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 17:01 от bubanka

# 577
  • Мнения: 475
Изчетох доста за топа на Еси и мисля да си го взема когато има промоция.Ако се сложат два пласта, постига ли се стъклен блясък? Иска ми се да пробвам нещо различно от Джесика .....  дразня се като почна така да се чудя и направо се обърквам...  #Crazy

Попитах вносителите на Еси дали ще излиза скоро новия топ лак и в България, но нямат информация още Simple Smile

# 578
  • Мнения: 1 483
Аз като ходих в събота, продуктите на Еси бяха намалени в Елитис. Лаковете по 12лв, топ и бази по 13лв. Grinning

# 579
  • Мнения: 475
Според мен в Елитиз има някакво застояване и за това ги намалят.


Забравих да похваля маникюра на zazz с Ариел много е хубав  Heart Eyes

# 580
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
От мен един червен пясък, който ми е доста сходен с OPI Magazine Cover Mouse & Golden Rose Holiday 56.

Avon Mineral Crush "Ruby"

Скрит текст:

Много ми беше труден за снимане, излиза странно доматено на снимките. Затова и фона е калпав Laughing, но сама така успях що годе да го хвана реално. Blush

# 581
  • Мнения: 475
Ивче, много е красив  Heart Eyes

# 582
  • Мнения: 2 643

Много са хубави. Какви са цветовете и марката на лаковете от първата снимка?

Флормар  392 и ГР Рич Колор 50 Hug

# 583
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Този нов топ на Essie го няма . писах на представителите им тук в Англия да ги питам кога ще е в продажба, като отговорят ще пиша.

# 584
  • Мнения: 58

Много са хубави. Какви са цветовете и марката на лаковете от първата снимка?

Флормар  392 и ГР Рич Колор 50 Hug

Много благодаря  Hug кой кой е?

Общи условия

Активация на акаунт