Лакове за нокти – 99

  • 96 323
  • 728
  •   1
Отговори
# 600
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За любителките на синьото - Chanel Blue Ryhthm Collection:

# 601
  • Мнения: X
Ауууу Лу, тези сини красоти ме удариха право в сърцето
Поръчвам ги отсега на половинът за пътуването му наесен

Последна редакция: пн, 01 юни 2015, 10:07 от Анонимен

# 602
  • Мнения: 92
Както бях в лакова апатия...и Лу ме удари и мен в сърцето  Heart Eyes
Кога ще излизат тези красоти знае ли се?

# 603
  • Мнения: X
Ето и от мен набързо малки слънца, излязоха доста бледи и светли, но на живо са по-наситено жълто, хубавото поне е, че ноктите ми се повъзстановиха и леко порастнаха, другата седмица ще имам вече нормален маникюр, надявам се
https://www.facebook.com/snow.nails.7/posts/1589011388034067
На една от снимките се вижда как плеснах капка на капачката, за да се вижда отгоре кой лак е, така мисля да направя с всички лакове тези дни, за да знам какво имам във всяка кутия, отделно си купих малко тефтерче и ще си направя и там малка палитра от колекцията
Този тип лак е с горна сваляща се капачка върху четката, както са Диор и Шанел, и е лесно да се намаже лак отгоре
На другите ще слагам на парченце тиксо и лепя отгоре на капачката
 

# 604
  • Мнения: 475
Влизам да похваля белия лак на Flormar- 400 bright white! Много хубаво бяло, плътно, не става на черти на 1 слой. На два не съм го пробвала.  Сложих го под Джапанката и тя се нанесе чудесно върху него. Иначе става не черти и дори на 3 слоя не е добре. Когато съм готова ще снимам и може да се престраша да кача  Blush

От къде се купуваха лакове на Depend и на каква цена?
P.S WASP видях от теб много хубава бял пясък на Depend 2093 Simple Smile
http://lakovamania.snimka.bg/experiment/2w-2015.848484.34678070

Последна редакция: пн, 01 юни 2015, 20:50 от Магдалена Маджурова

# 605
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Kiko Perfect Gel 678 Spring Green - мислех си, че имам такъв цвят, но ме изнудиха да си поръчам и май точно същият нямам. Joy Разкошен зелен тюркоаз (не можах да се сетя за по-точно определение Mr. Green). Единственото подобно, което имам Crazy, е Golden Rose Paris 222, който ми е голям любимец. Heart Eyes https://www.pinterest.com/pin/477029785501116550/
Много покривен, дори на един слой плътен може да мине. Бързо съхне.

Скрит текст:



И топ лака наистина не е никак лош, съхне бързо и дава много добър блясък. Плътен е, плъзга се като масло, но не знам дали след като стигне половината шише няма да започне да се точи. Има незабележимо отдръпване. Ще пиша по натам като го ползвам по-дълго, че от веднъж не мога да преценя. За първи впечатления толкова. Peace

Цената от 7,90 евро за сета бих оправдала единствено заради топа, лака е най-обикновен. Peace

Пуснали са нова колекция с други сетове - с резенчета. Grinning

http://www.kikocosmetics.de/make-up/hande/nagellacke.html




И летните Pupa Coral Island

Последна редакция: пн, 01 юни 2015, 21:25 от iv4enceto_91

# 606
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Горният ми пост стана много дълъг, затова пиша в нов.
Относно Depend - за мен са неоправдано скъпи за качеството и количеството си. Не предлагат нещо необичайно, за да се опитвам да се сдобивам с тях предвид разпространението им в България. Не са и особено трайни върху мен. Имам няколко холограма, пробвала съм и кремове + един шимър. Пясъци не съм имала, нито от последните колекции, но на фона на разнообразието на пазара и запасите ми Mr. Green, не мисля и да се затормозявам да ги търся. Stop
За физически магазини - за София, май е споменаван само един преди доста време, но не го помня. Това беше като пуснаха холограмите.... иначе ги има тук http://bzsrkburgas.com/ambra-cosmetic.com/index.php?route=produc … anufacturer_id=19

Май тези са вносителите им https://www.facebook.com/pages/Ambra-Cosmetic/185377568162075

Споделете, ако вземете лакове за проба от новата марка, която отвори магазин в Serdika Center - Wycon Cosmetics.  bouquet

# 607
  • Мнения: X
...От къде се купуваха лакове на Depend и на каква цена?
P.S WASP видях от теб много хубава бял пясък на Depend 2093 Simple Smile
http://lakovamania.snimka.bg/experiment/2w-2015.848484.34678070

За БГ не знам, момичетата са споделяли преди къде ги има
Аз просто живея в родината им Simple Smile

Този пясък беше лимитирана пролетна колекция и вече май ги няма, не съм ги виждала повече
Те бяха по 4€, иначе обикновено са по 2.5€ (приблизително по курса на кроната)

Иначе Ивчето е права, при наличие на Перфект, ГР и Флрмар не бих давала пари за друго
При мен са трайни колкото и останалите марки, т.е макс три дни без забележки
Имат чудесни нови цветове всеки сезон и човек може да експериментира без да дава много пари, тук поне, където всичко останало е над 10€
А и често имат супер изгодни разпродажби

Аууу Ивче, какъв стилаж

# 608
  • Мнения: 475
Благодаря ви   bouquet  Бързо се разубедих Simple Smile  Дори не съм разбрала за този магазин  Grinning

# 609
  • Мнения: 35 966
Споделете, ако вземете лакове за проба от новата марка, която отвори магазин в Serdika Center - Wycon Cosmetics.  bouquet



непременно, аз загледах няколко цвята от лаковете, а също и друга декоративна козметика - сигурно до края на седмицата ще се похваля с нещичко  Grinning

и друго, с което се хваля - чакам няколко ОПИта от стари колекции от този сайт, цените са впечатляващо разумни; трудно, но се ограничих с четири цвята: Here Today Aragon Tomorrow /убийствено зелено  Heart Eyes/,  My Private Jet /черен холограм, беше абсолютна лудост преди време  Mr. Green/, Vampsterdam /баш вампирски цвят  Mr. Green/ и You`re a Doll! /нещо розово и перлено, което е доста бозаво за моя вкус, но пък е за 6.70 лв.  Crazy/

Депенд са в нещастни опаковчици, които на цени при равно количество излизат по-скъпи от ОПИта  Rolling Eyes
иначе са съвсем обикновени лакове, имам 4-5, но не съм се сещала да ги ползвам от месеци, а може и повече

Киковците с плодчетата изглеждат готини, но аз с такъв маникюр не се справям  Blush
лаковете на Пупа ще ги пропусна, не ме радва качеството спрямо цената им

Последна редакция: пн, 01 юни 2015, 22:10 от bubanka

# 610
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Както бях в лакова апатия...и Лу ме удари и мен в сърцето  Heart Eyes
Кога ще излизат тези красоти знае ли се?

frixi, в САЩ ще излязат на 15 юни.
При нас още не се чува кога ще ги има. Но Шанел обикновено бързичко ги зареждат тук за разлика от някои други марки  Peace

# 611
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Споделете, ако вземете лакове за проба от новата марка, която отвори магазин в Serdika Center - Wycon Cosmetics.  bouquet



непременно, аз загледах няколко цвята от лаковете, а също и друга декоративна козметика - сигурно до края на седмицата ще се похваля с нещичко  Grinning

и друго, с което се хваля - чакам няколко ОПИта от стари колекции от този сайт, цените са впечатляващо разумни; трудно, но се ограничих с четири цвята: Here Today Aragon Tomorrow /убийствено зелено  Heart Eyes/,  My Private Jet /черен холограм, беше абсолютна лудост преди време  Mr. Green/, Vampsterdam /баш вампирски цвят  Mr. Green/ и You`re a Doll! /нещо розово и перлено, което е доста бозаво за моя вкус, но пък е за 6.70 лв.  Crazy/

Депенд са в нещастни опаковчици, които на цени при равно количество излизат по-скъпи от ОПИта  Rolling Eyes
иначе са съвсем обикновени лакове, имам 4-5, но не съм се сещала да ги ползвам от месеци, а може и повече

Киковците с плодчетата изглеждат готини, но аз с такъв маникюр не се справям  Blush
лаковете на Пупа ще ги пропусна, не ме радва качеството спрямо цената им

Мда, Дипендите при по-дълъг маникюр максимума е 5 лакирания. Mr. Green
Та и на Пупа долу горе. Те пък са на двойна цена. ooooh!

Плодчета имам едни, коледни, много са ми дебели. Слагала съм ги 2 пъти за шарения, но предпочитам стикери. Grinning

Благодаря.  bouquet

# 612
  • Мнения: 35 966
плодчетата се продават на пръчици /като саламчета/ с възможност да ги реже човек и сам
вече нарязаните обикновено са дебели и груби
ако си купиш такива стикчета и ги нарежеш фино, резултатът ще бъде много по-добър, но на мен не ми се занимава
пък и сега пак съм на вълна по-семпъл маникюр  Mr. Green

# 613
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
плодчетата се продават на пръчици /като саламчета/ с възможност да ги реже човек и сам
вече нарязаните обикновено са дебели и груби
ако си купиш такива стикчета и ги нарежеш фино, резултатът ще бъде много по-добър, но на мен не ми се занимава
пък и сега пак съм на вълна по-семпъл маникюр  Mr. Green

Знам ги, че са на пръчици, но не ми трябват. Аз и стикери толкова ползвам. Купя и после топлят шкафа. Joy Фен съм на едноцветния маникюр. Скучна работа. Mr. Green

# 614
  • Мнения: 35 966
на твоите нокти всичко е чудесно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт