Най-уникалният хотел, хотелът грабнал сърцето ви :)

  • 108 778
  • 268
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 208
missence , сетих се за още два- Старосел, но не е в гора, но е уникален наистина и за Езерото Костенец, в гора е , ама откъм спа е не много добре, то все добрини няма  Crazy

# 106
  • София
  • Мнения: 30 204
missence , сетих се за още два- Старосел, но не е в гора, но е уникален наистина и за Езерото Костенец, в гора е , ама откъм спа е не много добре, то все добрини няма  Crazy

Ооо, да, идеално няма да е (т.е. всички изисквания изпълнени). Важното е да е хубаво.
На Старосел сме ходили и наистина ни хареса. Сега ще видя другия. Мерси!   bouquet

п.с. Езерото Костенец ми изглежда познато. Дали не сме минавали през него, защото преди време посетихме "Кедър" (Долна баня).  Thinking

Да се върнем на темата за уникалните хотели: мисля да се обадя и в "Каза Арт".

Последна редакция: пт, 07 авг 2015, 16:43 от missence

# 107
  • Мнения: 3 280
Някой да има отзиви за спа хотел "Медикус" във Вършец?
Със сигурност не е за тази тема.Поне за мен.Посетихме го преди две години.

# 108
  • Мнения: 528
Някой да има отзиви за спа хотел "Медикус" във Вършец?
Със сигурност не е за тази тема.Поне за мен.Посетихме го преди две години.

Извинявам се! Може ли, ако имате възможност на лично съобщение да ми кажете какви впечатления имате от там?

# 109
  • Мнения: 1 167
Запис и от мен много полезна тема..предложения за около Синеморец?

# 110
  • Мнения: 2 208
В Синеморец мога да препоръчам хотели Гогов и Даяна бийч, лично проверени, не чак отлични, но за тази цена толкоз, биват Wink

# 111
  • София
  • Мнения: 2 884
Темата е чудесна. Има толкова прекрасни места за почивка, за които дори и не подозираме Flutter

Добавям още 3 хотела/вили, които съм си набелязала да посетя някога:
Чамурковата къща, с. Малки чифлик, общ. Велико Търново - http://www.chamurkova-kashta.com/
К-с Артемида, яз. Копринка - http://artemida.bg/
К-с Канарата, с. Селце, обл. Ст. Загора - http://www.kanarata.com



К-с Канарата е уникално място, бяхме през лятото на 2013. Беше си направо студено юли месец. Бяхме наели 2 къщи, тъй като бяхме голяма компания. Собствениците ни приготвиха чеверме, агнето беше от нас. Просто беше уникално вкусно. Сега разбрах, че работи вече и ресторанта, а тогава ние го ползвахме като си готвехме сами. Препоръчвам! всичко беше без забележка!

# 112
  • София
  • Мнения: 3 824
Дивата ферма в Горно поле http://bedandbirding-rhodopes.bg/
Невероятно място, много красиво, в Източни Родопи, близо до Маджарово.
Стопаните са страхотни хора, много мили и отзивчиви. Храната, която предлагат на гостите е домашно сготвена с техни продукти, които са наистина био - животните се отглеждат свободни Simple Smile

# 113
  • Мнения: 13 202
http://vilartehotel.com/
Ето от това съм заинтригувана аз. А пък и Белослава ми е любима.
А цени някъде намирате ли  Thinking
Сайта им е ужасен, не виждам и аз цените, а разглеждането на галерията е изпитание за търпението.

# 114
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Запис и от мен много полезна тема..предложения за около Синеморец?

http://casadomingo.info/

Китно и уютно. Кухнята също е много добра   Sunglasses

# 115
  • Мнения: 2 208
Ние пък не сме доволни от там включително и от хигиената. Стаите са малки, каналът беше запушен и това на вторият етаж.Тази година не бяхме там, но знаейки, че кухнята е хубава отидохме и си направихме резервация за другия ден за вечеря. Отиваме на другата вечер и нямаме резервация, сервитьорката дето ни я взе я питат там някакви помощник келнери, тя се прави, че не ни познава. щели да ни изнесат маса до басейна , айде не и накрая да платим космически цени, там си е откровено скъпо. Peace

# 116
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Ние пък не сме доволни от там включително и от хигиената. Стаите са малки, каналът беше запушен и това на вторият етаж.Тази година не бяхме там, но знаейки, че кухнята е хубава отидохме и си направихме резервация за другия ден за вечеря. Отиваме на другата вечер и нямаме резервация, сервитьорката дето ни я взе я питат там някакви помощник келнери, тя се прави, че не ни познава. щели да ни изнесат маса до басейна , айде не и накрая да платим космически цени, там си е откровено скъпо. Peace

Ние пък не сме доволни от Даяна  Mr. Green Разни хора, разни идеали.  Peace

# 117
  • Мнения: 89
Страхотна тема!   bouquet
още един глас за:
Каза Арт - Орешак, уникално място за романтични не повече от 2-3 дни, артистична обстановка, превъзходна храна, спокойствие, вълшебство истинско. Не мога да отрека, че местоположението е ужасно!
Старосел - още едно страхотно местенце, с атмосфера, страхотен басейн и градина, добра кухня и що-годе прилични цени.
Тодорофф - бутиков хотел, направен с много вкус насред тръните, но и да не излезеш от него, не е проблем. Виното е толкова хубаво, че времето не значи нищо Laughing Храната не е от най-добрите, но става!

# 118
  • София
  • Мнения: 2 884
Иска ми се малко да повдигна темата, тъй като в нея има споменат Терма Палас в Кранево и да споделя мнението си от този уикенд там:

Далече, доста далече от 5 звезди!!
Положително: перфектна кухня в основните ястия и много лично отношение от двамата главни готвачи, добро обслужване при масажите. Макар че, едната масажистка си позволи да казва на сина ми - хайде по-бързо оставяй хавлията, слагай джапанките и влизай за масажа, че нямаме време. Липсваше координация между рецепцията и масажистите - започнаха върху мен един масаж и се оказа, че аз имам заявен друг, смениха се масажистите. Хайде от мен да мине, случва се, но все пак не е редно, при положение, че не се блъскаха хората за масажи.

Отрицателно: мръсни басейни - косми, умрели буболечки във водата, умрели паяци по стените, пластмасова чаша в малкия басейн; нито едни човек освен нас тримата не носеше плувки на главите; в СПА зоната имаше повече деца, отколкото възрастни, отваря се врати на суни, вика се, плиска се от водата в кнайп пътеката, просто нямам думи; хотелът трябва да регулира това, децата под 12 г. нямат място там; в стаите - мухлясъм силикон по душ кабината, слушалките на душа задръстени от калк, пръскат навсякъде другаде, но не и в тялото ти, неудобни матраци и допълнително легло; в ресторанта - сервитьорите се просягаха през нас и вземаха салфетки от нашата маса, барманите - отегчени от живота, от пластмасовите шишета сок Присан налимаха в каните директно пред гостите, чашата от кафето ми беше с червило. На блок масата - доста слаб избор, малък ресторант.......

Оставих мнението си в картата, която попълних при освобождаването на хотела, споделих мнението и на рецепция и в СПА центъра. Дано да се трогне мениджмънта на хотела.

Ние със сигурност там няма да се върнем повече!

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 1 461
много жалко, затова не върви туризма, затова хората ще ходят повече в чужбина - някъде по-скъпичко, но чистота, нещо което не ни е май в кръвта  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт