Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 67

  • 36 683
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Влизам специално да честитя на празнуващите днес!
Наборче, да си жива , здрава и да постигаш с лекота всичко  Hug!
Лидз, честит имен ден!
Днес не отчитам нищо друго освен ужасна хрема  Sad.

Отивам да си пия поредния чай...  Tired

# 736
  • Мнения: 1 547
Бобче, Честит Рожден ден! Да си жива и здрава, все така готина и целеустремена!  Heart Eyes

Пък аз да ви кажа, че откак видях на Барба гледката от прословутата тераса не искам и да чуя за друго място. Ако ще емигрирам, там ще е и то в нейната къща. Директно й се натрисам. (Барбич, сега ти го съобщавам, да си знаеш. Mr. Green) Мога да ти стана домашна помощница.  Confused Ако имах такава гледка, само на терасата щях да тренирам, не моеш ме мръдна от там.  Crossing Arms

Размечтах се, че щях да си пропусна отчета. Малко размятах пудовката и горна част с Румяна.  Blush

# 737
  • UK
  • Мнения: 600
Мислех си, че ще се отчитам вечерно в новата тема, нооо Мери спи май май Mr. Green Laughing hahaha

За днес освен BR 10, добавям и Yoga with Adriane!

ДЕН 8, Храна:

закуска: смути от кейл, банан, круша, слива, горски плодове и чиа.


обяд: крем супа от броколи, карфиол, целина, спанак, морков, лук и оризова сметана; салата домати, лещени кълнове, авокадо и айсберг и пълнозърнест хляб


снак: сурова топка десерт 'кокос и макадамия'


вечеря: салата айсберг, домати, краставици, червена чушка, морков, грах и червен боб с дресинг от зехтин, лимон, мед, горчица, сол и черен пипер; хумус с червена чушка и ръжени кракери



Барбич, ех, много ти завиждам (благородно!) за страхотната венецианска разходка! Но пък ние по Великден ще правим Холандска разходка, така че и аз ще разходя баджаци напред назад Heart Eyes Sunglasses Laughing
Ей, аз май съм изпуснала гледката от терасата, за която споменава Суеде! newsm78

Лидзи, Честит Имен Ден! Много врати да ти отваря хубавото име! Hug

Любе, абе обясняваш на Дилянка, че яде малко, ама и твойто нищо не е! #Crazy

БИ, не се спираш ти с всякакви бисквити, кюфтета, не мога да ти смогна на рецептите!  chef

# 738
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Лидзи, честит имен ден и на теб. Нека се прочуе името ти  Hug

Рейн кварка е нещо като заквасена сметана, но е по- нискомаслено, като изварата, без специфичен вкус на сирене, но е гладко и креместо. Спокойно може да се замени със заквасена сметана.  Peace

# 739
  • UK
  • Мнения: 1 930
Ох, не знам защо ВСЕКИ път като споменете мазето на Агентката аз го чета като МЕЗЕТО на Агентката  Laughing Честито и завид, във всеки случай!  Wink Party

Лидси, честит имен ден!

Нямам отчет, но бях горе-долу послушна с храната днес, но не колкото Дрийми Grinning. В офиса гърците ни почерпиха с козунак и аз такова...да не ги обидя.

Забелязвам нещо, но не знам дали не си внушавам - откакто следя да приемам високи протеини (вече близо година) ноктите ми и косата растат ужасно бързо, особено ноктите (косата е къдрава и не личи толкова) - много е досадно, защото мразя да имам дълги нокти и трябва непрекъснато да ги подкъсявам. Някой друг с подобни наблюдения или си внушавам?

# 740
  • Мнения: 8 163
Льоли, аз нямам такива наблюдения.

Дрийми, страхотна си!

***

Днес беше ужасен ден. Близо 11 часа бях на работа, повечето от тях в среща. Недоспала, нетренирала... От страх да не заспя по време на срещата изпих 2 кафета.

Компенсирам с хамбургер и чипс  Mr. Green Сурови питки (покълнала спелта, ленено семе, шарена сол, чесън), хумус, шарени кюфтенца (тиквички, моркови, копър), домат, кълнове на дайкон ряпа, червен лук и суров тиквен чипс с хранителна мая



И плодово "суши" - сурова бананова палачинка, ягоди, боровинки, грахови поници

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 03:53 от Фея Кръстница

# 741
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Свети, верно, на 40 мин си от мен  Simple Smile

Аз свалих 1 кг миналата седмица, обаче ей тези вкуснотии не ми омръзнаха.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 03:15 от Atalanta

# 742
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро!
Значиии и аз като Мери като си отворя очите и питам "какво ще ядем", влизам тук и какво да видя... сега Го чувам, коремът ми - пита за Фея и Атланта  Crazy

Отчитам спининг от вчера. Раздадох се подобаващо - краката ми пареха, но аз се правех, че не ги "чувам" и натисках до макс Party
Тази вечер ще видим какво ще правя - може би ще мъча набирания и въжето  Peace

Льоли и моите нокти са така - дразнещо е наистина! Crossing Arms

# 743
  • Мнения: 268
Добро утро,
Бобче,Честит Рожден ден (с малко закъснение)  bouquet

За днес отчет Руми ден 24 от 90ДП.

Вчера реших да разнообразя закуската и да ям нещо по различно от плодове и ядки и си забърках с пасатора 1 малък банан с 1/2 малка ябълка ,шепа слънчогледови семки и малко орехи,1 с.л.ленено семе,3 с.л.овесени ядки,1 с.л.конопен протеин,1 с.л.спирулина и 1 ч.л. мака и малко вода за да се пасира.Стана много вкусно ,но ми дойде като количество много .
Днеска ще пробвам отново,но по малко Simple Smile
Вчера за обяд и вечеря кафяв ориз с гъби и салата зеле и моркови ( след обилната закуска не можах да си изям обяда,та си го доизядох за вечеря)

# 744
  • Мнения: 247
Добро утро и от мен след краткото ми зачезване!
Със закъснение, Бобче, честит рожден ден!  Лидз, честит имен ден! Пожелавам ви да сте здрави преди всичко и много щастливи!
От 10 дни не съм тренирала, отслабнала съм над 3 кг, но не от нещо хубаво. През голямо изпитание преминах тези дни, много мисли и нерви. Надявам се всичко лошо да е отминало. Поне хубавото е, че успях да отслабна и само 1-2 кг ме делят от мечтаните килограми.
Отчитам за днес ден 2 от седмица 13 на Руми, едва я направих и то само в 2 кръга, просто нямам никакви сили, но от вчера започнах да хапвам оак и да ми се връща апетита. Надявам се да съм редовна с тренировките и да задържа теглото си поне в сегашните килограми и ще бъда много щастлива.
Не съм ви чела, надявам се всички да сте добре. Хубав ден и очаквам да се запиша в новата тема и да бъда много редовна!

# 745

Общи условия

Активация на акаунт