Лазерна епилация вкъщи с PHILIPS- ТЕКУЩИ ОТЗИВИ

  • 3 647
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте! Преди 3-4 месеца търсих има ли видими резултати от Филипсите за лазерна епилация у дома, но така и не открих, само момичета, които се чудят като мен дали да си купят или такива които го ползват отскоро. Затова реших да споделя моите резултати - не съм рекламно лице за жалост. Но от PHOLIPS могат да се замислят  Laughing
И така ползвам по-евтиния модел, който няма приставка за лице. Купихме го от промоцията на ШЕЛ с 50% намаление - за 300 и няколко лева - ноември 2014 година. От тогава досега го ползвам през 2 седмици. Подмишници - бях с твърди и гъсти бръснати косми - в мовента имам по около 20 косъма на подмишница. Триъгълник - много гъсти косми въпреки епилатора от години. В момента вече горната част е премахнато около 2/3 от окосмяването, отдолу триъгълника - около 50 %. За краката не мога да дам отзиви, тъй като там нямам никакви косми по принцип.
Като цяло за момента съм много доволна, дано и другите да изчезнат. Няма болка, само леко парване и сатва много бързо.
Дано съм била полезна.

# 1
  • София
  • Мнения: 758
Браво ! Много полезна информация !  bouquet
А дали става за по-светли косми? newsm78 На някоя руса приятелка не си ли правила?

# 2
  • Мнения: 3 118
Kristianna, напиши, моля, модела на продукта.
Трябва ли да се купуват допълнителни консумативи? лампи?

А дали става за по-светли косми?
И аз се интересувам.

# 3
  • Мнения: 179
sc1991 e модела на Филирип Лумиа. Не се сменят части, лампата издържа над 100000 импулса. За много светли косми пише че не става. Съжалявам за забавения отговор

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт