Включете се в играта на WELEDA. Спечелете грижа от природата за детето и майката

  • 8 382
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 33
Аз бих използвала крем за лице с бял слез,тъй като моето бебче е с много бяла и чувствителна кожа и не всяко кремче му понася.

# 61
  • Мнения: 31
Аз бих ползвала защитния балсам за студено време с невен и също крема за лице с бял слез. Дъщеря ми от известно време има голям проблем с бузките - зачервени са и загрубели и до момента никакъв крем не помага.

# 62
  • Мнения: 1 331
Подхранващ крем за лице с невен ползваме всекидневно на разходките, тъй като защитава и омекотява кожата от външните влияния.

# 63
  • Мнения: 328
Бих използвала защитния балсам  за студено време с невен,защото до сега опитахме много неща,но нищо е помогна. Също бих опитала и крема за лице с бял слез.

# 64
  • Хасково
  • Мнения: 592
Използвам хидратиращ крем за лице и тяло с невен . Невероятен е, прави кожата  гладка и мека.

# 65
  • Мнения: 113
И за двете си деца използвам защитният балсам с невен при вятър и студено време, защото предпазва бебешката кожа от изсушаване, а също така е подходящ и за възрастни. С удоволствие бих ползвала и останалите продукти от сериите с невен и бял слез.

# 66
  • Мнения: 382
Защитен балсам с невен,защото е наистина много ефикасен,натурален продукт,нежен към кожата и защитава кожата за дълго време.

# 67
  • Мнения: 117
Подхранващият крем за лице с невен е страхотен продукт точно за предпазване на нежната кожичка от неблагоприятните климатични въздействия. Използваме го, защото се  грижи идеално за хидратацията на кожата (признавам си, че и аз си слагам понякога). С него няма зачервяване, лющене или друго раздразнение. Харесва ми и леката формула, която попива бързо.  Peace

# 68
  • Мнения: 10
Подхранващ крем за лице с невен, за да е защитена кожата на бебчо навън и крем против подсичане с бял слез.

# 69
  • Мнения: 2
Използвам много от продуктите на Веледа, за детенцето използвам кремчето против подсичане с невен, лосиона за тяло, душ-гела и пастата за зъбки. От серията с бял слез все още не съм ползвала, но ще ми е приятно да се запозная и изпробвам кремчето за лице и лосионът за тяло с бял слез Simple Smile

# 70
  • Мнения: 188
Здравейте! Много се радвам, че в последния момент имам възможност да се включа в тази тема за спечелване на натурална козметика за бебчета, от която точно ще имам нужда.
За разходка с моето бебче бих използвала Хидратиращ крем за лице и тяло с невен и Крем против подсичане с бял слез.  Peace

# 71
  • Мнения: 8
Бих използвала Подхранващ крем за лице с невен, защото ефективно предвазва нежната бебешка кожа от променливите метеорологични условия през пролетта.

# 72
  • Мнения: 1 180
Изтеглени бяха тримата късметлии, които ще получат подарък от Weleda. Това са:

hrisss89
Gergana Sapundzhieva
Савина1

Честито!

Очакваме да изпратите своите имена, адрес и телефон на e-mail: redaktor@bg-mamma.com, за да получите своите награди.

Общи условия

Активация на акаунт