Нещо смешно, което децата казаха - 9 тема

  • 137 657
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 494
Дари ми преразказва приказка, която са чели с една от бабите : " И готвача влязъл в готварницата да приготви вкусна супа"

А вчера ми се обажда да се похвали, че имал черепна татуировка на ръката.

И още една смешна ситуация. Излизат с баща си на разходка, аз оставам вкъщи да оправям, но установявам, че няма хляб и излизам да купя набързо. В магазина  си купих чипс и си представих как блажено си го изяждам без да се крия или да бързам. По пътя обратно дори си го отворих и тъкмо да си взема се чува : "Мамоооо, виждам те" Щях да се задавя, по случайност те се връщат за да ползват тоалетна. Дари ме пита :"Нали каза, че имаш работа вкъщи, а ние къде те намираме" Аз отговарям за хляба, на което той ми отвръща :"Телефон нали имаш, ние можехме да купим или си използвала да отидеш до магазина и да си купиш чипс. Нали знаеш, че е вреден"

# 661
  • Мнения: 22
Един бисер от днес. Малката, на 5г. се опитва да прави плитка на една кукла и аз и обяснявам, че плитка не се прави така. Тя обаче, от своя страна, ми обяснява че това не е обикновена плитка, а е емоционална плитка, която се прави само на празници и аз нищо не разбирам.

# 662
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Един бисер от днес. Малката, на 5г. се опитва да прави плитка на една кукла и аз и обяснявам, че плитка не се прави така. Тя обаче, от своя страна, ми обяснява че това не е обикновена плитка, а е емоционална плитка, която се прави само на празници и аз нищо не разбирам.
Остроумна сладурка!  Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 12 180
Вървим с малкия и водим следния разговор:
- Мамо, не мога да тичам, защото ме болят крачетата, но нищо, ще вървя, няма да ме носиш, не съм бебе, нали така?
- Да мамо, не си бебе. Вече си мъж!
-  Да, мъж съм!  ... Предполагам. newsm78

# 664
  • София
  • Мнения: 38 584
Мики, защо колите са на спалнята?
Защото е много добра за летище! /имаше и самолети/. Mr. Green

# 665
  • Мнения: 481
- не пипай там, само се гледа - към дъщеря ми,която бърка в пудинга преди да е готов.
- не пипам, само гледам с пръстчета!

# 666
  • Мнения: 10 629
Снощи тръгнах да му се карам за нещо, развиках му се. Той:
- Тихо, децата вече спинкат! Хората пишат.
Като го взимам с мен на работа и се налага да излезем на коридора и той се разписка, винаги му правя забележка "Тихо, хората не могат да работят така. Пишат документи."

# 667
  • Мнения: 2 156
На моя му беше направило силно впечатление, че шефа си има кабинет.
Беше обявил, че тоалетната е неговия кабинет - офиса на шефа 

# 668
  • Мнения: 5 820
   Оф, много се смея на бисерите на дечицата ви. Големи изобретатели са.  Joy Joy Joy

# 669
  • Мнения: 6 005
   Оф, много се смея на бисерите на дечицата ви. Големи изобретатели са.  Joy Joy Joy
Аз също! С удоволствие се присъединявам към най-забавната тема тук Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 5 820
Тази сутрин чувам, че Дари плаче насън. Ставам и го събуждам и казвам - "Нещо страшо ли сънуваше защото плачеше насън", а той ми отговаря - "Бяхме само аз и един голям глад, който ми направи много място в коремчето и аз исках храна, а той се смееше и не ми даваше и сега съм толкова гладен, моля те, дай ми някаква храна " И така, рано-рано, за първи път хапна бисквикта в леглото защото, според него, беше супер гладен.

И още една случка от преди няколко дни - На гости ни е комшийка, окято живее в Америка, голяма негова фенка, да се видят защото тя си тръгва. Тя нещо го прегръща - жената е на около 40 и гушака и му казва - „Леле, какъвто си красив и чаровен, като пораснеш момичетата сигурно ще се карат за теб“, на което той отговаря - „А защо да се карат, ще им кажа, спокойно, изчакайте, ще мина през всяка“

   Хахахха това беше една от най-смешните случки.  Joy Joy Joy

# 671
  • Мнения: 84
В Лидл сме. Тя подтичва около стелажите и по едно време се провиква от другия край на магазина към мен:
- Мамоооо, искам салата от пърхоооот (нахут)!
В отговор получи дружен смях от целия Лидл

# 672
  • София
  • Мнения: 5 247
Синът ми още не е много наясно с правилата във футбола.
Играят с негова приятелка и тя го учи. Прибираме си и ми казва:
Мамо- имам жълт картоф.
И после и люспа.
Умрях от смях- Правилата, които разбрал са за жълт картон- жълт картоф и за дузпа- люспа.

Последна редакция: чт, 06 апр 2017, 20:43 от Мигла

# 673
  • Мнения: 10 629
Моя на количката се е разпял и маха с ръце като диригент. "Миля моя мамооо, слака и добричка, как да кажа мамоо, колко те йобичам. Цели нощи зная... Дйдйдбдбдй... В тая ТОПКА на стая....чдиисйяйидк."  Mr. Green Heart Eyes

# 674
  • Мнения: 532
И при нас е същото  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт