AVON - обсъждане на продукти - тема 18

  • 54 192
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 345
Може ли линк с новия каталог к 10, че търсачката не ми го открива. Благодаря!

# 706
  • Мнения: 13 992
Днес пробвах новият Perceive Oasis от моста. Веднага ми заприлича на друг Ейвънски аромат, много ми е познат, сякаш съм го пробвала, че даже и ползвала и преди. Надявам се скоро да се сетя на кой точно, защото ми е много любопитно  Grinning Идва ми малко тежък за летен аромат, противно на очакванията ми.


А дали не ти прилича на жълтата топка на Рииз Уидърспуун. Там имаше божури,беше вълшебен като аромат. Аз Поначало много обичам божури, сантиментално съм свързана с тях и все чаках ейвън да пуснат пак нещо с техния аромат.

Отворих мъжката Аква - не се стърпях.Ужасно разочарование. Абсолютно безличен и нетраен, както и неподходящ в смисъл на унисекс. Не посягайте към него!

# 707
  • Мнения: 13 992
Може ли линк с новия каталог к 10, че търсачката не ми го открива. Благодаря!

Понеже пиша от телефон и не мога да копирам урл, на първа стр. на темата има линк към моята библиотека в гугъл- плюс, там има каталог 10.

# 708
  • Мнения: 34
Днес пробвах новият Perceive Oasis от моста. Веднага ми заприлича на друг Ейвънски аромат, много ми е познат, сякаш съм го пробвала, че даже и ползвала и преди. Надявам се скоро да се сетя на кой точно, защото ми е много любопитно  Grinning Идва ми малко тежък за летен аромат, противно на очакванията ми.


А дали не ти прилича на жълтата топка на Рииз Уидърспуун. Там имаше божури,беше вълшебен като аромат. Аз Поначало много обичам божури, сантиментално съм свързана с тях и все чаках ейвън да пуснат пак нещо с техния аромат.

Отворих мъжката Аква - не се стърпях.Ужасно разочарование. Абсолютно безличен и нетраен, както и неподходящ в смисъл на унисекс. Не посягайте към него!

Луда ли съм или и някой също открива прилика между топката на Рииз in bloom със тоя на Мария Шарапова Luck La Vie-розовкия  newsm78

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Днес пробвах новият Perceive Oasis от моста. Веднага ми заприлича на друг Ейвънски аромат, много ми е познат, сякаш съм го пробвала, че даже и ползвала и преди. Надявам се скоро да се сетя на кой точно, защото ми е много любопитно  Grinning Идва ми малко тежък за летен аромат, противно на очакванията ми.


А дали не ти прилича на жълтата топка на Рииз Уидърспуун. Там имаше божури,беше вълшебен като аромат. Аз Поначало много обичам божури, сантиментално съм свързана с тях и все чаках ейвън да пуснат пак нещо с техния аромат.

Отворих мъжката Аква - не се стърпях.Ужасно разочарование. Абсолютно безличен и нетраен, както и неподходящ в смисъл на унисекс. Не посягайте към него!

Ре, защо не пита първо. Hug
Аз миналото лято взех мостра като го пуснаха, много разводнен и нетраен ми се стори. ooooh!
Нещо като Красивата Пипируда. hahaha

# 710
  • Мнения: 13 992
за Рошавелия
Според моят нос нямат нищо общо.
Лак Ла ви е с плодови начални ноти,като сорбе от замразени къпини които преминават в нещо хладно и свежо. А жълтата Рииз е цветна и само цветна.

# 711
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Според моят нос нямат нищо общо.
Лак Ла ви е с плодови начални ноти,като сорбе от замразени къпини които преминават в нещо хладно и свежо. А жълтата Рииз е цветна и само цветна.

Новия Лак не съм тествала, но от стария взех виал-спрей, и за мен е сочен (сладникав, мирише ми много сходно, да не каже 99 % като Oriflame GG Shine, който имам). Този на Рийз няма сладост в него, по-изчистен и свеж е, от типа на DKNY (зелената ябълка). Peace

# 712
  • Мнения: 13 992
ИВе Риизките (жълта,синя и оранжева) ги няма от 2-3 години.А бяха толкова сполучливи. Другия парфюм на Рииз Лав май беше също.а каква бутилка имаше - уникална. Защо ейвън спират нетипичната си продукция, а оставят само типичните масовки!

Последна редакция: пт, 03 юли 2015, 18:55 от _re_ge

# 713
  • Мнения: 34
Може и моя нос да дава дефект но с майка ми бяхме луднали по него като излезе. Само лосиона за тяло не ми беше ок. Доста лепкав  и трудно абсорбиращ  Peace

# 714
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
ИВе Риизките (жълта,синя и оранжева) ги няма от 2-3 години.А бяха толкова сполучливи. Другия парфюм на Рииз Лав май беше също.а каква бутилка имаше - уникална. Защо ейвън спират нетипичната си продукция, а оставят само типичните масовки!


Знам. Laughing
Аз имам оранжевата и зелената, жълтата нещо не я харесах и затова не взех. Имам си и почти пълна бутилка от   Sunglasses

# 715
  • София
  • Мнения: 4 179
И аз още си кътам In bloom  Laughing

# 716
  • Мнения: 13 992
На мен пък точно жълтата ми беше любима и божурена .
синята ми идваше малко по-силна но беше уникален аромат  ( дето ти е викаш зелена ама тя беше едно такова тюркоазено ни синьо ни зелено ) а оранжевата прекалено плодова, но също доста оригинална композиция.

А за Рииза другия правилно ме разбрахте! Точно Ин блуум беше а не ЛАв!

кътайите ги , кътайте ги , ще дойде време ще имат колекционерска стойност.
Майка ми къта от концентрата


ех какви парфюми е можел да прави Ейвън!

Луда ли съм или и някой също открива прилика между топката на Рииз in bloom със тоя на Мария Шарапова Luck La Vie-розовкия  newsm78

Нещо не съм те прочела правилно.
топките на Рииз бяха Love ( синя) ,  live ( оранжеа )  и  laugh ( жълта)



ти коя имаше в предвид?

# 717
  • Мнения: 345
Благодаря Реге! Ох тази  топка жълтата колко много я търсих преди време, а те да вземат да я спрат... много ми харесваше.  А моя изчезна на сватбата или го загубих някъде в ресторанта и бях  много  Twisted Evil има ли подобен на него?

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ре, на мен тази Лав ту да фуулест ми е баш зелена, тя мирише сладко и леко лекарствено, затова го бях дала на майка. А оранжевия ми е унисекс, не ми е плодов, но пък кожите различно отразяват. Laughing
Жълтия на онези години ми се струваше обикновен цитрус, сега може да ми допадне, но няма къде да тествам вече. Laughing

# 719
  • Мнения: 34
Имах in bloom-а а мамето жълтата и розовата. И трите миризми добре ги помня но може и да се обърм коя на кого е ако си затворя очите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт