AVON - обсъждане на продукти - тема 18

  • 54 143
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13 875
Ре, на мен тази Лав ту да фуулест ми е баш зелена, тя мирише сладко и леко лекарствено, затова го бях дала на майка. А оранжевия ми е унисекс, не ми е плодов, но пък кожите различно отразяват. Laughing
Жълтия на онези години ми се струваше обикновен цитрус, сега може да ми допадне, но няма къде да тествам вече. Laughing

Ей сега гугълнах на фрагрантика.
в оранжевия има касис - явно затова на мен ми ухаеше на някакви сладникави плодове може би от него. А жълтия пише че има цитруси обаче аз цитруси не усещах а божествен пролетен божур. а синия беше много силен като аромат и странен .... но на майка ми "седна" чудесно-въпрос на химия явно.

Та сега чакам някой да даде знак дали новия Персиив ухае на божури   newsm78

# 721
  • Мнения: 269
Някой има ли впечатления за новия персиив. Как е като трайност.

# 722
  • Мнения: 2 842
За новата черна рокля не срещнах отзиви, странно  newsm78
Ни добри, ни лоши  Confused

И аз така,чакам на опашката. Simple Smile Joy

# 723
  • Мнения: 269
Моите впечатления за новата черна рокля са, че е много нетрайна и щипе на кожата. Задържа се не повече от час.

# 724
  • Мнения: 2 842
Моите впечатления за новата черна рокля са, че е много нетрайна и щипе на кожата. Задържа се не повече от час.

А,благодаря,раздума ме,не мисля да рискувам.  bouquet

# 725
  • Мнения: 5 390
За новата черна рокля отдавна писахме. Нетрайна, свежа.
Фар ауей Белла е по-траен.

# 726
  • Мнения: 269
За новата черна рокля отдавна писахме. Нетрайна, свежа.
Фар ауей Белла е по-траен.
А за новия персийв впечатления, как е като трайност?

# 727
  • Мнения: 888
Scent essence - sparkly cetrus - ароматът му е на почистващ препарат с лимон и горчива цитрусова кора Shocked

# 728
  • Мнения: 252
ами май след прочетеното тук няма да си взимам новата черна рокля  Thinking

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Scent essence - sparkly cetrus - ароматът му е на почистващ препарат с лимон и горчива цитрусова кора Shocked

Олее,добре,че не го поръчах,много примамлив ми се виждаше за лятото

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Scent essence - sparkly cetrus - ароматът му е на почистващ препарат с лимон и горчива цитрусова кора Shocked

Олее,добре,че не го поръчах,много примамлив ми се виждаше за лятото
Бях си взела мостри и на трите тоалетни води от серията, но нито един не ми допадна.

# 731
  • Мнения: 1 492
Не разбирам защо Ейвън правят така- тъкмо един продукт стане известен и е хубав и качествен и те решат да го махнат #2gunfire Първо махнаха фондьотена с матиращ ефект, а сега забелязвам, че го няма молива за очи mod gold? #Crazy newsm78

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Scent essence - sparkly cetrus - ароматът му е на почистващ препарат с лимон и горчива цитрусова кора Shocked

Олее,добре,че не го поръчах,много примамлив ми се виждаше за лятото
Бях си взела мостри и на трите тоалетни води от серията, но нито един не ми допадна.
Можеш ли да споделиш другите два от серията как ухаят,има ли аромат на виолетки,умирам за виолетки,но не си спомням на кой от парфюмите имаше описани включени виолетки

# 733
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Не разбирам защо Ейвън правят така- тъкмо един продукт стане известен и е хубав и качествен и те решат да го махнат #2gunfire Първо махнаха фондьотена с матиращ ефект, а сега забелязвам, че го няма молива за очи mod gold? #Crazy newsm78

Мод Голд беше от миналата Коледа, ако не се лъжа - лимитка. Имаше и две двойки сенки, но и тях ги няма отдавна.

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Scent essence - sparkly cetrus - ароматът му е на почистващ препарат с лимон и горчива цитрусова кора Shocked

Олее,добре,че не го поръчах,много примамлив ми се виждаше за лятото
Бях си взела мостри и на трите тоалетни води от серията, но нито един не ми допадна.
Можеш ли да споделиш другите два от серията как ухаят,има ли аромат на виолетки,умирам за виолетки,но не си спомням на кой от парфюмите имаше описани включени виолетки
Няма никакви виолетки  Grinning Не помня точно какъв аромат имаха парфюмите, но и трите ми бяха много безлични и слаби. Според мен не си заслужават.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт