Магията на изтока - тема 40

  • 36 483
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 859
Gangnam 1970 вече е преведен на бг, така че който иска да го гледа може да се поразрови по познатите ни места.


My Heart Twinkle Twinkle е съкратен от 50 на 26 епизода.
Една от актрисите в сериала Lee Tae Im си изпуснала нервите в някакво риалити и се раздуха скандал, заради което тя напуска драмата. Дали това е причината за орязването или пък ниския рейтинг едва ли ще стане ясно. Но на тази дама определено не й върви, защото и предишният сериал, в който участваше Wild Chives and Soy Bean Soup имаше същата съдба.


Днес започва Angry Mom.

# 31
  • MJF
  • Мнения: 8 638
  bouquet Tuon. Трябва ми за пример тази учителка а изобщо не се сещах кой я игра и къде ,  Blush  памет нерадост.

Намаляване на епизоди в кор-сериал е винаги добра новина  Mr. Green, не че съм запозната с подробностите на тази. Май Lee Tae-Im не съм я гледала.

# 32
  • Мнения: 14 443
Брей на Мими Heart Eyes Gangnam 1970   с буквички , а на The Crossing с Такеши Two Hearts кога Sad

# 33
  • Мнения: 9 243
Някой ден,може би cry

# 34
  • MJF
  • Мнения: 8 638
 Thinking вадя снегорина Tuon
Толкоз деца на куп играещи добре май отдавна не съм виждала. Имам придвид в Jyoou no Kyoushitsu . Не мога да не похваля екипа за това а и не мисля че езиковата бариера ми пречи да уловя евентуално че се заблуждавам. Хлапетата са така живо написани като прототипи, че виждам мои съученици от разните ми училища в тях  Simple Smile. Определено полезно за родители , учители заглавие. Поставя важни въпроси онагледявайки реалност.

# 35
  • BG
  • Мнения: 4 458
Tuon, какво ще го правим наш Каме, нещо много взе да оставя на заден план Юи.
Скрит текст:
Много смешно ми стана тя като го пита за какво му е да ходи в Лондон, като и в Япония може да си танцува, пък той има мечти човека в голям мащаб, а като я пита каква е найната цел тя се почуди, почуди, пък му изтърси, че целата и е да се ожени за него.  С нетърпение чакам да разбера той какво мисли по въпроса Laughing
Майката и бившия на Юи, даскала, адски ме дразнят, дано ги дават по-малко, и на Каме бившата също взе около него да се върти доста, та ще видим ще я бъде ли тяхната любов или не. И да знаеш, че за 5 еп. много се жертвах, щото го гледах с озвучка, голям 'кеф" Mr. Green

# 36
# 37
  • MJF
  • Мнения: 8 638
дането, мерси. Голямо Браво на певицата. Мда.
Музикален фон ми са евровизионните песни. Снощи пускам първия полуфинал и се занимавам с нещо, слушайки разсеяно. По едно време  Crazy Thinking "мишока да не е реагирал сам и отворил някой k-pop  таб чакащ си прослушването?!" като чух песен, която се оказа тази на Молдова.  Laughing Mr. Green Laughing

# 38
  • Toronto
  • Мнения: 683
Малко поизостанах с писането, ама ето ме пак. 2в1, благодаря за новата пролетна тема! Hug
Да споделя едно Съвършенство, че досега не го видях в новата тема Laughing


С него и по планините даже бих тръгнала да се катеря, макар че съм чедо на асфалта.

# 39
  • Мнения: 9 243
Гост,двамата са твърде различни.Каме има цел,Тя искаше половинка и я намери,но той ще продължава да следва своя път.Дали ще танцува или ще е хореограф,преводач ще видим.Освен това Той е творческа личност,живял извън Япония и има съвсем различни маниери и поглед,а Тя е си е типичната японка-с всичките табута и неща,които трябва и не трябва да прави.Тепърва ще има сблъсък на характери.
Мисля си,че двамата се срещнаха в неподходящ момент.Той търсеше нещо красиво,което да го вдъхнови,а тя причина да избяга от майка си.Намериха се и се впиха един в друг,но дали е любов или лъч светлина,който им трябваше???
Добре,че е 8 епизода (дано е 8 еп.)и го гледам веднъж седмично.Ако го гледах наведнъж да съм го зарязала.

Шош, Crossing Arms искам снегорина в гаража,а аз по сандалки Mr. Green

Тупи,нали ти казах Crossing ArmsЕдинствените реклами,които трябва да му позволяваш да прави трябва да са за плажни продукти.Плажни...лято...пясък..вода...

# 40
  • Мнения: 6 859
Още не съм почнала сериала (Unkind Women), но песента не е лоша, еле пък главният newsm03.




 Thinking Малко са стимулите днес и баба Марта пак се разсърди Sad.


Edit: The Technicians - още едно забавно филмче. Доволно количество Любимец 13, лек сюжет без излишни локуми и драми. Нищо ново и невиждано, но идеално за разпускане Peace.

Последна редакция: чт, 19 мар 2015, 17:10 от 2в1

# 41
  • Мнения: 6 859
Лошото време не ви влияе хич добре Crossing Arms. Я да ви раздвижа малко с един тийзър на предстоящото от Съкровищата newsm08.

# 42
  • BG
  • Мнения: 4 458
Mного хубав и обещаващ тийзър, 2в1, мисля, че ще слушаме парчето с удоволствие, безброй пъти като излезе Laughing
Какво азиатско да започна, тъй, между Мерлин и Герои, някакви съвети?

# 43
  • MJF
  • Мнения: 8 638
 Mr. Green eй така предимно с перкусии имат по-голям шанс при мене.

# 44
  • Мнения: 6 859
Гостче, защо не погледнеш Fool's Love или Слуховете. А и вампирският не е зле.
Бих ти препоръчала и Ouroboros, ако ти се гледа нещо крими-екшън.

Общи условия

Активация на акаунт