Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 160 133
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 246
Сухия шампоан го ползвах, не е лош. В сравнение с Батиста, който също се продава там и в Лили, е много по-добре.

# 676
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Аз съм с обратното мнение.Два сухи шампоана на Балеа ползвах и двата вида бяха ужасни.За разлика от Шаума, Велнея и Батисте.

# 677
  • Мнения: 2 742
И аз не съм фен на Балеа. Ползвала съм сух шампоан, както и шампоан и балсам за обем с отмиване. В началото ми допаднаха, но след няколко измивания косата ми стана много суха, а по принцип се омазнява бързо. От собствените марки, съм по-доволма от Алверде, но и тях рядко купувам. Предпочитам ги, защото уж са био (това не знам доколко е вярно)

# 678
  • Мнения: X
Не са био Алверде, а уж по-натурални.

# 679
  • Мнения: 2 742
А да, извинявам се за грешката!

# 680
  • Мнения: 5 175
В dm виждам дезодоранти Balea, 24-часови, без алуминий. Пише, че са нови в асортимента и осигуряват свежест. Но дали са подходящи вместо антиперспиранти? Не мога да намеря снимка да ви ги покажа.

# 681
  • Мнения: 316

Няколко пъти го пробвах, като вчера сложих без да искам малко повече. Днес отварям врата на терасата /открита от всяка страна/ и усетих аромата вътре в стаята, като дрехите са поне на 2м от вратата  Peace

Последна редакция: сб, 24 сеп 2016, 14:07 от bubanka

# 682
  • Варна
  • Мнения: 1 892

И аз съм очарована от аромата .Много ми допадна това нещенце ,определено ще повторя  Peace

Последна редакция: сб, 24 сеп 2016, 14:08 от bubanka

# 683
  • Мнения: 2 826
Някой ползвал ли е мокрите кърпи за мебели на ДМ, стават ли? Видях ги в брошурата и се чудя дали да ги взема.

# 684
  • 1st floor
  • Мнения: 9 159
Има ли доволни от кристала против изпотяване от ДМ? newsm78 Има го в брошурата...

# 685
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Има ли доволни от кристала против изпотяване от ДМ? newsm78 Има го в брошурата...
Аз да. Донесоха ми го от Германия преди 4-5 месеца, сега се възползвах от прИмоцията и си взех още един, че и с отстъпка рожденик, още по-евтин ми излезе. Дето вика ММ: "тези двата ще ги ползваме докато сме живи" Laughing
С едно уточнение - този кристал е по-скоро против неприятна миризма вследствие изпотяване, а не против изпотяване. Peace

# 686
  • 1st floor
  • Мнения: 9 159
Да, точно. Мерси, че ме поправи. Въпросът е да върши работа. Исках да си взема този от Зоя, но промоцията в ДМ ме изкуши.  Mr. Green

# 687
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
Баща ми е доволен от кристала. Преди няколко месеца прочетох положителни мнения тук във форума и му споделих и той поиска един такъв и му взех. Сега от промоцията взех на приятеля ми, той все още е в процес на изпробване. Аз само веднъж съм си слагала от кристала и не мога да преценя дали действа при мен. Тук във форума май бях чела за жена, която ползва заедно с мъжа си един такъв кристал и от 2 години не бил мръднал  Grinning

# 688
  • София
  • Мнения: 44 354
Кристалът не спира потенето, но не мирише или поне много по-малко. Трябва естествено да се слага на чисто.
Обаче ММ вече трети има и все му се чупят още преди да е стигнал и до половината, не знам защо така, иначе си ги аресва, мисля другия път да пробвам някаква друга марка да му взема.
Аз също до едно време ползвах, но предпочитам  роллче на рексона.

# 689
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 583
Здравейте,
имам питане, относно отстъпката за рожден ден, дали мога да ползвам в ДМ Германия с БГ лична карта?
Ще съм благодарна, ако някой знае и сподели.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт