Отговори
# 525
  • Мнения: 62
Благодаря за отговора ! Аз съм от Добрич и мен не стипосаха в отгоеор на въпроса ми за цигарите, Аг-то обясни,че спирането изведнъж било стрес за организма, ограничение, но без крайно отказване.. В коя седмица си, че пуснахте вече за Даун ?

# 526
  • Мнения: 923
Ами аз спрях да пуша преди да започна този опит с връщане на замразено ембрионче. Преди това намалях цигарите, докато не стигнах до една на ден  и не ми се видя зор да спра окончателно. С предната бременност спрях половин година преди опитите за инвитро и то от раз! Като знам за какво го правя пак не ми беше проблем. Какво да каже АГ-то освен да ги спреш? Има и теории,че не било добре да спираш от раз, че разбираш ли тялото изпадало във вид абститенция и това не било добре за бебето, но за мен всичко е в главата.

# 527
  • София
  • Мнения: 945
Това съм го чувала, но, колкото и да ми се пуши на моменти, се разсейвам. Не мисля, че е кой знае какъв стреса - аз от 15 г. пушех по поне кутия на ден, но се справих.
Иначе съм в 12 седмица и 3 дена. Бебо вече прилича на човече  Simple Smile

# 528
  • Мнения: 3 595
В коя седмица си, че пуснахте вече за Даун ?

Изследванията за синдрома на Даун се правят 11-14 седмица.

# 529
  • Мнения: 62
AА имаш ли някои неприятни симптоми, при мен единствено е чувстителността на гърдите , а вълчия глад си ми е по рождение  Rolling Eyes

# 530
  • Мнения: 99
Здравейте и от мен! Аз съм бъдеща мама от София в 10-та седмица. Терминът ми е на 22.10.2015. Петата седмица беше първият преглед, когато чухме и сърчицето. Успешна и лека бременност дами! Hug

# 531
  • Мнения: 3 595
Аз лично нямам никакви симптоми, при всеки е различно, тук има момичета с най-различни симптоми или такива без.

Добре дошла Veruli!

# 532
  • Мнения: 62
Аз лично нямам никакви симптоми, при всеки е различно, тук има момичета с най-различни симптоми или такива без.

Добре дошла Veruli!
   


И при мен е така, немога да кажа,че имам други признаци, всъщност посетих АГ-то заради бяло течение, и така разбрах за бременността.

# 533
  • Мнения: 99
Добре заварила! Забравих да спомена, че съм на 31 години и това е първа бременност. Wink

# 534
  • Мнения: 367
Шмокси много стиснати палчета и от нас.Вярвам,че всичко ще е наред с останалото бебенце.
Аз да питам,виждам някои мами доста напред,усетихте ли вече бебчетата?  Blush
Добре дошла Veruli!

# 535
  • Мнения: 62
Добре заварила! Забравих да спомена, че съм на 31 години и това е първа бременност. Wink
Искренно вярвам, че ще и успешна и приятна! От къде сте ?

# 536
  • Мнения: 99
Добре заварила! Забравих да спомена, че съм на 31 години и това е първа бременност. Wink
Искренно вярвам, че ще и успешна и приятна! От къде сте ?


От София

# 537
  • Мнения: 62
Питали ли сте дали при главоболие може да приемате лекарства и какви ? newsm78

# 538
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Шмокси много стиснати палчета и от нас.Вярвам,че всичко ще е наред с останалото бебенце.
Аз да питам,виждам някои мами доста напред,усетихте ли вече бебчетата?  Blush
Добре дошла Veruli!
Аз писах по-назад, усетих го преди няколко дни, на 90% съм сигурна, защото знам какво и къде да очаквам, а все пак ще ми е трето детенце. Не го усещам всеки път, обаче.

# 539
  • София
  • Мнения: 418
Василева, Верули, добре дошли!

За главоболие някои лекари съветват да се взима парацетамол, аз засега стискам зъби.

Голди, Иванова, поздравления за хубавите новини!

Шмокси, четох малко за случаи като твоя, добих представа, че е не толкова рядко срещано явление и почти винаги с благоприятен финал за оцелялото близначе. Игнорирай лошите мисли, почивай повече, от сърце ти желая щастлива развръзка!  Hug

Последна редакция: чт, 26 мар 2015, 15:42 от Fenris

Общи условия

Активация на акаунт