Отговори
# 45
  • Мнения: 16 079

Жозефино вместо да ми гепиш лафовете, земи пази мазата че суА вейка станах покрай тоя казан  Crossing Arms нема смогване на Гера  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

П.С До кога ше си при чичо Биг Бен ма  newsm78
Фифи,мен ли питаш

# 46
  • Мнения: 4 803
ха и аз такова уча  Laughing ама оЩи немоа да започна семестъра че на нашите не са им превели мангизите и училище йок  Mr. Green
аз па учих такова  hahaha по точно Икономика на туризма ма то същото  hahaha
Тука гоУеми туристки ше излезнеме  Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 30 820
Тия много ритат бе #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 48
  • Мнения: 16 079
ха и аз такова уча  Laughing ама оЩи немоа да започна семестъра че на нашите не са им превели мангизите и училище йок  Mr. Green
аз па учих такова  hahaha по точно Икономика на туризма ма то същото  hahaha
Тука гоУеми туристки ше излезнеме  Mr. Green Mr. Green
ма къде ти  па аз учим travel &tourism management  Crazy  и ми се взе акъла ..бг .законите не знам ама английските ги научих набързо  Mr. Green

# 49
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хопппалянкааа  Party Party Party Party Party Party Добра вечер, хухавлячки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хай нечестит ни ден на мозъкОт Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet

Мимчо  Hug Heart Eyes Heart Eyes Честита сделка  Hug Hug Hug То не че ти е кеф да ти я припомням Rolling Eyes, ма добра бизнесменка си  Grinning Hug Hug Hug


Ол(л)а, Гер  Hug Heart Eyes Heart Eyes Бравос за теста  Hug Hug Hug

Айййй и да не забравя да благодарим за новата къщурка с чисто новата премяна  Party Party Party Hug Hug
Чичечи
И за наистина новото шапо  Grinning

Ай и едни патрончики  Grinning Party Party Party

# 50
  • Мнения: 4 803
Габче  Heart Eyes Hug
Що нема ден на пустиняците?  Mr. Green

# 51
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габче  Heart Eyes Hug
Що нема ден на пустиняците?  Mr. Green

То нема ден, а си е всеки ден  Naughty Mr. Green
Гер  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 30 820
Гъбунчи Hug

# 53
  • Мнения: 16 079
ГАБУНЧИ Heart Eyes Heart Eyes Hug

оффф бе голяма съм заспа  ooooh! нал минах по диагонала МИЧОНКА  Hug честито  ти

# 54
  • Мнения: 5 109
ГАБУНЧИ Heart Eyes Heart Eyes Hug

оффф бе голяма съм заспа  ooooh! нал минах по диагонала МИЧОНКА  Hug честито  ти


Теб питам шемет  hahaha
Гъбунчии  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Дидок  Hug Heart Eyes Heart Eyes Инси  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 16 079
голяма скука  Rolling Eyes че и у Дата-та същата работа ...фтивЪм малко при нюансите  Mr. Green

Фифи,зависи от тава кога ще ми почне и свърши семестъра но предполагам че до края на юли съм тук....  а може и да пропусна тая година БГ-то все още не знам ...ама ако шЪ идваш насам свиркай да тЪ посрещнем  Peace

# 57
  • Мнения: 30 820
И Джесика Абла  да пуснат в момента срещу Сити Mr. Green пак ше ги бият Mr. Green Joy

вЯТЪР с ръцете правел да се махне топката Mr. Green

Ох ше умрем с тия rotfImao

# 58
  • Мнения: 16 079
ooooh! егати сериала ...не знам Дързост и красота колко години го излъчват ама тука има един вече напрай юбилей  #Crazy цели 30 г.

# 59
  • Мнения: 16 079
И Джесика Абла Mr. Green да пуснат в момента срещу Сити Mr. Green пак ше ги бият Mr. Green Joy

вЯТЪР с ръцете правел да се махне топката Mr. Green

Ох ше умрем с тия rotfImao
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy не ми казвай че коментатора го е казал  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт