„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 12

  • 80 611
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 643
Ето тук играе - говори  с неговият си глас.  



 Ако така се казва филма  BAHAR DALLARI  , защо в Уикепедия не ми излиза ?!
Или само играе епизодична роля....?!  това е филм май от 2014година newsm78

Да си призная мярнах някъде снимка на която Мехмет е със същото палто, на гробище но предположих че е от АДАНАЛЪТО кадър. Значи е друго, трябва да го намерим. След като са го давали ПИНК ТВ , някой гледа ли този сръбски канал.

# 676
  • Мнения: 1 414
Тъкмо реших, че е някакво маце, а то сестра му.

# 677
  • Мнения: 3 941
Хахаха Силистра разсмя ме -  Да си призная мярнах някъде снимка на която Мехмет е със същото палто, на гробище.
Аз го чакам да го мерна в ритуалната зала, пък ти... Joy Joy

# 678
  • Мнения: 2 643
Хахаха Силистра разсмя ме -  Да си призная мярнах някъде снимка на която Мехмет е със същото палто, на гробище.
Аз го чакам да го мерна в ритуалната зала, пък ти... Joy Joy



Сезонче, като го гледам как се забавлява , доста ще почакаш за ритуална зала  newsm62

# 679
  • Мнения: 114
Ето и снимка, тъкмо се чудех от къде е  newsm78

# 680
  • Мнения: 3 941
Ей разкрихме го... В филмографията му не пише......ама за нас няма нищо скрито.
Тази жена има много топло излъчване, заедно с него. Още от КВФ  я харесвам.


Ей го на, половин младоженец... Grinning

То това може ли да се нарече забавление...... ooooh!

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 13:28 от This_season

# 681
  • Мнения: 221
Така, изгледах 37 епизод
Скрит текст:
Всъщност след като зададох въпроса си за това дали Азад и Джелил няма отново да навредят на Съла с действията си,  установих, че всъщност този път се опитват да постъпят правилно и да помогнат на бедните. Този Хамди толкова ми е противен от самото начало, с тая физиономия на плъх, Боран трябваше да го остави на Шиван, той щеше да го оправи.Тази серия се замислих, че всъщност Съла жертва много повече от Боран, да Боран се изправи срещу семейството си и срещу всички, но и Съла го направи, а опасността е главно за нея, той не е застрашен от убийство. Тя жертва положението и безопасността си, за да го подкрепи, там в момента е като затворник, няма си никого, нито приятели, нито семейство, нито работа, вижда само Боран, а все пак той не е нонстоп при нея.Освен това се налага да търпи постоянните унижения и нападки от Кефсер.Много беше силна сцената на полето, когато му каза - "и двамата знаем, че след раждането тези хубави дни ще свършат" - тоест тя е приела смъртта, но в името на любовта си към Боран седи и търпи....В тези епизоди много ми харесва Съла, много.Още от серията, в която лежеше в кръв на двора и не я погледнаха , та до сега се чудя как изобщо е възможно да има жена като Кефсер, дори Фируз се успокои и прие бъдещото внуче, а тая - уж  жена и страдаща майка, как е възможно толкова отрова и толкова злоба към неродено дете, при все, че знае - Боран е имал проблем с предната си съпруга (която се е самоубила заради тях вероятно), не би ли трябвало една майка да се радва за детето си, пък дори да не харесва избраницата му, в името на щастието на сина си, да млъкне и да не я тормози....Бременна жена с проблем, която едва седи, да я влачи, да я гони и да се усмихва при мисълта, че е пометнала...Нали по този начин ще бъде нещастно собственото й дете....не знам филм е да, но  прекалено жестоко ми се струва това за майка, аз като човек преминал през доста репродуктивни проблеми, направо пощурявам като я видя тая Кефсер  #2gunfire А пък като чуя как се обръща към съпруга си с АГА......просто ще откача. В тази серия дадоха как Фируз искрено се зарадва за внучето си, а тая пак една противна злобна мутра

# 682
  • Мнения: 3 941

От снощи в ума ми е неговата приказка...

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 14:06 от This_season

# 683
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Момичета лошо днес няма да има ет.38
 smile3515

# 684
  • Мнения: 221
Момичета лошо днес няма да има ет.38
 smile3515
ААА, защо така?

# 685
  • Мнения: 2 643
Я вижте тази му филмография , изнамерена от руснаците.

http://tvnovella.ru/aktery/turetskie/3024-mekhmet-akif-alakurt-m … hmet-akif-alakurt

# 686
  • Мнения: 295
Момичета лошо днес няма да има ет.38
 smile3515
ААА, защо така?

Не, не! Всичко си е по план. Проверих Voyo, след 7 часа ще качат серията...Освен ако има някъде друго инфо, което не съм видяла... Peace

Усмихнат ден, момичета, та макар и бил той дъждовен!  newsm51 newsm51 newsm51

# 687
  • Мнения: 2 643
Сезонче, за тези снимки казах.

 

# 688
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Момичета лошо днес няма да има ет.38
 smile3515
ААА, защо така?

Не, не! Всичко си е по план. Проверих Voyo, след 7 часа ще качат серията...Освен ако има някъде друго инфо, което не съм видяла... Peace

Усмихнат ден, момичета, та макар и бил той дъждовен!  newsm51 newsm51 newsm51
Ива това са го пуснали скоро, от сутринта няколко пъти проверявах и не даваха,че ще има серия за това и съм написала горното.

# 689
  • Мнения: 551
Сезонче, за тези снимки казах.

 
Страхотната Сумру...извинете за невежеството от кога е сериала.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт