„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 12

  • 80 623
  • 745
  •   3
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 063

Божеее, върхът сте!!!

# 736
  • Мнения: 3 945
Много ми хареса Розовия сън на Боран. А именно че сънува дъщеричка.


# 737
  • Мнения: 21 201
Оххххх добре, че утре е почивен ден и дечко не е заспал та се притече на помощ на мама Joy и стана.
Лека Ви нощ.

# 738
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Много ми хареса Розовия сън на Боран. А именно че сънува дъщеричка.
Сънува дъщеричка, пък съвсем случайно попита Съла как е сина му.  Laughing
Всички мъже искат синове, докато не им се родят дъщери и не се влюбят в тях до безпаметност.  Crazy

Тази вечер съм решила да ви оставя без сън.  Party  Heart Eyes


,

# 739
  • Мнения: 107
Здравейте!
Често чета темата и какво пишете в нея и наистина коментирате страхотни неща, но все не се престрашавах да се регистрирам и пиша досега, но ето че го направих.
Студентка съм, не гледам много турски сериали, само няколко съм гледала("Забраненият плод" ми е най на сърце), но този също много ме грабна. Преди малко изгледах 37 епизод, утре 38 Laughing
Надявам се да успея да се включа в дискусиите Heart Eyes

П.С. Може да сте коментирали темата, но не си отговарям на нещо, затова мисля, че вие може да ми кажете - според вас традициите им в Мардин наистина ли са такива или поне наподобяват ли нещата от сериала? Rolling Eyes

# 740
  • Разград
  • Мнения: 8 243








# 741
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Desislawa25   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Добре дошла в компанията!!!!!

Не знам дали всичко, но по-вечето случай са реални за региона. В едно от интервютата сценаристката казва че  когато са снимали сериала е имало случай в който са убили момичето защото е говорило по телефона с момче, като случая в сериала.



# 742
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 00:36 от vania_e

# 743
  • Разград
  • Мнения: 8 243




# 744
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
                                                                                Ти си нашият Наркотик
                                                                               В действителността си ти Бандит .
                                                                               А при нас непоправим Романтик.
                                                                               Усмихваш се прекрасно,
                                                                               милваш все на точното място.
                                                                               Ревнуваш ти ужасно,
                                                                               но ние те обичаме Страстно.

Сезонче Браво! Много мило, шефа направо трябва да се разтопи  Hug

# 745
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Такааа момичета и аз да се включа набързо че работа ме чака  Crossing Arms

Едва снощи успях да изгледам 36 епизод  Party

Много мили сцени имаше, особено сцената с къпането  Embarassed нооор много ме ядоса Боран, че не повярва напълно на жена си за земите и й обърна гръб вечерта  newsm61

Днес като се прибера то работа ще се опитам да си наваксам пропуснатите 37 и 38 вече епизоди  newsm44

Хайде хубав и усмихнат ден от шефа за всички

Общи условия

Активация на акаунт