Güllerin Savaşı - Войната на розите - ТЕМА 2

  • 68 213
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 9 317
За кое дизи говорите newsm78 Ако е за ГБ и тази, която играеше Джейн, мисля, че не е същата  Tired
Не, не, тази играеше в ШМ-то.

# 436
  • Мнения: 5 723



Seref Meselesi-Въпрос на чест

# 437
# 438
  • Мнения: 917
Hug Ехооо,  wavey МОМИЧЕТА, къде сте? Hug
 newsm78 Галиба, ме оставихте сама. Cry

 Heart Eyes Слагам линкове, ако някой реши сега да влезе за да гледа онлайн. Heart Eyes

  bouquet
https://www.kanald.com.tr/canli-yayin
http://www.tvport.com/kanal/kanal-d.html
www.netd.com/canli-yayin/kanal-d

БУHug нали няма да ми се сърдиш?

# 439
  • София
  • Мнения: 9 317
Танушка - Мерси! Разказвай моля какво се случва, аз съм на РД и не мога да гледам.

# 440
  • Мнения: 917
Танушка - Мерси! Разказвай моля какво се случва, аз съм на РД и не мога да гледам.
ooooh! ooooh! ooooh! Изглежда, че четката за коса не е на Халиде - гадината, когато разбра резултата доста доволна остана. #2gunfire
Имам чувството, че е на възрастната жена - забравих и името  Embarassed, която знае цялата тайна. ooooh! ooooh! ooooh!
Още в предната серия, като я показаха в стаята и - това беше първото, което ми дойде на ума. Thinking

Последна редакция: сб, 23 май 2015, 21:33 от Tanusha_

# 441
  • София
  • Мнения: 9 317
А може и Гюлфа да е сменила резултати.

# 442
  • Мнения: 917
А може и Гюлфа да е сменила резултати.
Този път няма да го е сменила - на нея и за секунда не и минава през ума, че може Халиде да и е майка.
Убедена е, че ГЮЛРУ е подправила теста. Пък и нали накара ЙОМЕР да се заеме лично с него.

# 443
  • Мнения: 5 723
Гюлф настоява Джи да отвори плика и доволно  го манипулира   с всичко възможно против Гю .Халиде не остана много доволна за момента от  радостта на Гюлф .
В асансьора Йо настоавя Гю да се разведе и тогава при равни условия ще говорят " Ще се разведеш" поне 10 пъти ѝ го каза  , на моменти са на  един дъх  разстояние , почти щеше да я целуне -едва удържат, но техника отвори и ....излязоха и двамата с ням въпрос "Какво щях да направя?"

# 444
  • Мнения: 5 723
Да преразказвам ли ? Няма да е 100% точно!

# 445
  • Мнения: 13 725
Софи, преразказвай, моля те, по-точно ще е от това, което мога да видя при толкова народ Wink Гюла каза на Гю, че теста е правен при Омер, той да не ми да има пръст в подмяната?

# 446
  • Мнения: 917
Да преразказвам ли ? Няма да е 100% точно!
Продължавай СОФИ! Hug

# 447
  • Мнения: 5 723
Четката е на  Менювер ханъм Тануша  newsm10

# 448
  • Мнения: 5 723
дава ми грешка и не  мога да пиша

# 449
  • Мнения: 5 723
Гю се обади в редакция и е разказала за Гюлф и Халиде и излезе във вестника ,Гю доволна  но Гюлф още не знае

Общи условия

Активация на акаунт