Да отслабнем заедно!

  • 52 148
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Да се включа и аз..от доста време не съм писала, но то като нямаше и никой  Laughing
Мимси, Зина бременността да ви върви все така леко..и много да ви радват малките бебочета  Hug  Hug
Фиона, браво за резултатите и за това че ги задържаш най-вече..всичко лошо ще отмине..много  Hug и успех занапред
Зизу, късмет в подновяването, то и аз се отпускам на моменти..и затова от вторник съм решила да мина на 90дд..а и групата там е доста сериозна и няма да ми липсват подкрепа и съмишленици..  Hug
На Мамамиши, Тутмъничка , Мецанка, Сън Си ще кажа само че с резки промени в хранителния режим няма да постигнете нищо друго освен да си допрецакате метаболизма..всичко трябва да е балансирано..да има и движение и т.н..Не си изтезавайте организмите, защото ще ви го върнат тъпкано!  Hug Hug Hug Hug
Хубав уикенд на всички!!  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 5 508
mecanka321, ако наистина нямаш проблем със задържането след бързи диети и то при все, че се описваш като лакома то си за завиждане Peace
Между другото сега я погледнах. Ами това си е обикновена диета с по-високи стойности на БМ и по-ниски на В. Добре е, но 14кг. за 14 дни може да свали само ако наднорменото тегло на човек е наистина високо.
За мен това е едно много приятно меню, но 4 яйца на ден ми идва в повече. По-скоро яйцата за вечеря бих ги заменила с нещо или на закуска бих го карала само на плод, но като цяло менюто за мен е супер.
При мен проблема е, че ям рядко и предимно храни с високо съдържание на В ooooh!
Все ми се иска да се науча да ям по 4-5 пъти на ден, но явно волята ми е слаба та го докарвам до 1-2 хранения Blush
Гледам, че по-назад коментирахте упражненията на Руми за начинаещи. И аз ги правих преди няколко месеца, но изпитвах ужасен дискомфорт в едното коляно, а и едно старо счупване на китката се обаждаше (направо си крещеше) при почти всяка тренировка, та ги спрях. Иначе си правя разни бързи упражнения за повдигане на пулса (бягане на място, скачане на въже, jumping jacks) в комбинация с малко клекове и коремни преси от време на време. Лошото е, че свикнах да ги правя вечер пред телевизора и сега сутрин въобще не ми се занимава Mr. Green Надявам се и това да променя скоро.

# 707
  • Мнения: 4 347
mecanka321,тази диета ми се струва като част от една много известна,извън пределите на Бг-за 28 дни -17кг.Мисля,че напълно първите 2 седмици ,че съвпадат.Тук във форума я има преведена в темата за японското чудо.

# 708
  • Мнения: 82
Прекрасен уикенд от мен, момичета  bouquet

Мери, съгласна съм с теб - отказвам ги аз тези диети със скоростното отслабване, вече имам достатъчно негативен опит. Единственото хубаво там е, че се мотивираш от бързите резултати. Но върнеш ли се към обичайния си начин на хранене - разочарованието е голямо. А нали идеята е да промениш като цяло нещата.

mecanka321, и аз се притеснявах от болките в коленете, защото от край време си имам, даже избягвам да минавам през подлезите, заради стълбите. Обаче Руми обяснява как правилно да се изпълняват, за да не се натоварват коленете и гледам, че сега не ме болят изобщо. Аз я харесвам, заради принципите й, че няма смисъл да се потиш по 2 часа във фитнеса, а че 30 минути на ден са напълно достатъчни и заради съобразените режими - не всичко на всяка цена.
П.С. Как може колегата ти да е такъв тъпак!

mamamishi, и мен ме болеше глава първия ден, но аз се хранех основно с въглехидрати и си е нормално...Пих един аналгин и ми мина.

Вчера се регистрирах в диетата.ком, заради безплатния режим, който предлагат на потребители на бг-мамма. Изпратиха ми го - 90-дневна диета е, адаптирана според любимите ми храни. Двоумя се...Вие опитахте ли?
И друг въпрос - какво мислите за оризовките? Много ги харесвам с доматки и сирене, но се чудя доколко биха попречили на отслабването ми?

# 709
  • Мнения: X
Вчера се регистрирах в диетата.ком, заради безплатния режим, който предлагат на потребители на бг-мамма. Изпратиха ми го - 90-дневна диета е, адаптирана според любимите ми храни. Двоумя се...Вие опитахте ли?

Аз го мернах бегло..не му обърнах сериозно внимание..сега ще проуча нещата по-сериозно  Laughing..има ли някакъв конкретен линк през който трябва да се влезе, тъй като явно са обвързаните диетата.ком и бгмама
Иначе си напълно права, че трябва да се променят хранителните навици..аз лично не съм кой знае с какви килограми за сваляне, може би дори повечето е суета, но и също така исках да си променя режима..не ми харесваше да ям пици, шоколади и прочие..които понякога изобщо не ми се хапваха, но навик, както казах.. Blush

# 710
  • Мнения: 82
Мери, като влезеш в темата им, под първия пост има нещо като табличка, в която се попълва пол, сегашно тегло, желано тегло и височина май. Като ги попълниш, те прехвърля автоматично в техния сайт и трябва да отбележиш там любимите и мразените храни, да определиш двигателната си активност и т.н. После ти изискват мейл и ти дават код за достъп към диетата, която е за теб.

# 711
  • Мнения: X
Много ти благодаря, ТутмЪничка  newsm51

Да допиша..току-що си направих регистрация..едва ли ще го спазвам точно така, но не лошо като източник на идеи, а и забелязах, че има следобедна закуска, което не се допуска спрямо циклите на хранене според 90дд

Последна редакция: сб, 31 окт 2015, 12:14 от Анонимен

# 712
  • Мнения: 24
mecanka321, ако наистина нямаш проблем със задържането след бързи диети и то при все, че се описваш като лакома то си за завиждане Peace
Между другото сега я погледнах. Ами това си е обикновена диета с по-високи стойности на БМ и по-ниски на В. Добре е, но 14кг. за 14 дни може да свали само ако наднорменото тегло на човек е наистина високо.
За мен това е едно много приятно меню, но 4 яйца на ден ми идва в повече. По-скоро яйцата за вечеря бих ги заменила с нещо или на закуска бих го карала само на плод, но като цяло менюто за мен е супер.
При мен проблема е, че ям рядко и предимно храни с високо съдържание на В ooooh!
Все ми се иска да се науча да ям по 4-5 пъти на ден, но явно волята ми е слаба та го докарвам до 1-2 хранения Blush
Гледам, че по-назад коментирахте упражненията на Руми за начинаещи. И аз ги правих преди няколко месеца, но изпитвах ужасен дискомфорт в едното коляно, а и едно старо счупване на китката се обаждаше (направо си крещеше) при почти всяка тренировка, та ги спрях. Иначе си правя разни бързи упражнения за повдигане на пулса (бягане на място, скачане на въже, jumping jacks) в комбинация с малко клекове и коремни преси от време на време. Лошото е, че свикнах да ги правя вечер пред телевизора и сега сутрин въобще не ми се занимава Mr. Green Надявам се и това да променя скоро.
Цял живот съм си била на едни килограми без да си контролирам храненето. Миналата година бях подложена на огромен стрес - сестра ми се разболя и почина. Това комбинирано с това,че за да се намирам непрекъснато в работа месех и ядях доведе до качването на тези 5-6кг. Като се поуспокоих и си ги задържах отново без да си контролирам храненето. Да, но не мога да ги сваля.... Така че .....

# 713
  • Мнения: 82
mecanka321, съболезнования за загубата ти. Ще ги свалиш, то са ти останали 3-4 кила Simple Smile

Аз съм на кръчма довечера, ама хич не ми пука - ще ям шопска салата и ще друсам хора и ръченици  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 14
Привет момичета! Радвам се че пишете отново тук! Действа ми много мотивиращо. Аз доста се отпуснах напоследък и отново започвам от начало Sad - от 69 кг. с цел 58 - 60.

# 715
  • Мнения: 24
Да се отчета - вчера в един момент ми прилоша.Явно организма си има нужда от въглехидрати и си хапнах печена тиква с мляко. И ето днес не съм мръднала и грам. Sad Лошото е,че яйцата взеха да ми стават противни , а покрай тях и месото.....

# 716
  • Мнения: 1 837
И аз да се отчета, че снощи пак налазих една халва Whistling Но каквото било, било, днес продължавам. Ясно ми е, че ще има и такива дни. Поне дано да са веднъж в седмицата Tired
 mecanka321, нищо чак толкова фатално не е станало, давай напред Peace Важно е да променим навиците и да осъзнаем, че това ще е начин на живот. То без кривване няма да мине Laughing Диетата и аз я видях с яйцата и ми допада. Малко е еднообразна, но пък със сигурност ще има резултат. Чудя се да я подхващам ли от утре Thinking

# 717
  • Мнения: 24
Аз вече взех да кудкудякам, ама не се отказвам Laughing

# 718
  • Мнения: 1
zdraveite na vsicki ! Az sum nova v tozi forum no se radvam ce se prisadinix kum vas . i az kakto i poveceto v dne6no vreme sum s nadnormeno teglo a sum o6te tvurde mlada i ne vinq nikogo osven sebe si za sustoqnieto mi . priznavam polzvala sum mnogo xapceta i mnogo dieti ni6to ne pomaga posle pak si kacvax kilcata ce i v povece re6enieto e v tova da trinira6 i da se xrani6 sravnitelno polezno i po po malko (: na men sporta nemi se otdava priznavam nio mislq da zapocna poneje nqma upraviq kazvat ce trqbva purvo da se xaresame sami na sebe si puk posle na ostanalite da faxt e tova no az licno nese xaresvam i e mnogo ucevidno za6to nadqvam se vsqka edna ot nas da postigne porbata s nadnormenoto teglo iskam da pojelaq uspex na vsicki ni (:

# 719
  • Мнения: 82
Оооо и аз се изложих вчера - ядох едно парче бисквитена торта. Ама такива редки прегрешения няма да ни обърнат каруцата, не бойте се! Въпросът е, че резултати ще има, дори и в 80% от времето да сме режимни! Не позволявам на никого да се отчайва! bouquet Какви мацки ще сме на Нова Година, ехеееей!

mecanka321, браво на теб, че издържаш само на яйца и грейпфрути! Аз не бих могла! Може би не трябва да се мериш всеки ден, а веднъж седмично. Обиколките всъщност са много по-важни от килата, може да си 55 кила ама да са в задника и пак няма да се харесваш. Смелооо!

mamamishi, браво за мотивацията! Ще станеш 60 кила, убедена съм!

irenie, добре дошла обратно! С теб съм, всички се борим за каузата, ще постигнем всичко. Важното е да подчиним тялото, не ние да му се подчиняваме.

Maria Maria_526330, добре дошла! Не се страхувай от спорта, започни с нещо по-леко или отиди на зумба или народни танци, когато си в група е по-забавно! Ако имаш възможност, пиши на кирилица.

Честит празник на народните будители на всички!  bouquet bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт