Да отслабнем заедно!

  • 52 179
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
При мен е бавно и славно.- 600 след вчера. Днес продължавам по план. За закуска чай, банан. За обяд краставица с малко качамак.За вечеря сигурно кюфтета от леща към салата. Общо взета гледам да закърпя нещата и след Великден, ще започна 90 дневната, доволна съм от нея.

# 76
  • Мнения: 47
При мен е бавно и славно.- 600 след вчера. Днес продължавам по план. За закуска чай, банан. За обяд краставица с малко качамак.За вечеря сигурно кюфтета от леща към салата. Общо взета гледам да закърпя нещата и след Великден, ще започна 90 дневната, доволна съм от нея.
Добре се справяш значи  Wink, радвам се  Simple Smile А какво стана с плуването или си се ориентирала към други спортове?

Впрочем днес е пълнолуние и една статия ми направи впечарление:http://fazinalunata.com/bulgarian/lunna-dieta/lunna-dieta-pri-pulnolunie-i-novolunie/

 е вие може и да сте чували, но аз все пак да споделя  Simple Smile

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 13:19 от aashiqui

# 77
  • Мнения: 4 712
Впрочем днес е пълнолуние и една статия ми направи впечарление
От утре е  Peace

# 78
  • Мнения: 47
Впрочем днес е пълнолуние и една статия ми направи впечарление
От утре е  Peace

Верно бе!  Crazy А аз си мислех че е 04, започвам да откачам  #Crazy

# 79
  • Мнения: 4 195
Да ви кажа аз отслабвам с постно, но хляб ям много рядко и задължително пълнозърнест. Сутрин не закусвам, така съм си свикнала, знам колко е полезно и тнт, но не ми се яде сутрин. Сега за обяд ще ям ориз с гъби и спанак, а за вечеря не съм решила още.

# 80
  • Мнения: 261
Голямо затишие в темата-къде забегнахте всички.Само да не сте залегнали на масите че #2gunfire
Аз днес съм доволна от себе си-направих лека тренировка.не прегреших с храна или газирано.Утре смело напред.
Стаси ти виждам че си на 90дневната -кой ден ти е и трудна ли ти е?Аз я почвах 2-3 пъти и като не мога да преценя колко храна да приготвя-остава ми и ми е грехота да я хвърля и така саботирам следващият ден като я доявах и а бе нищо не направих.

# 81
  • София/Испания
  • Мнения: 1 506
Храната,която остава,може да се замрази в кутии.Аз си вадя кутията от предната вечер и я слагам в хладилник,на другия ден е готово,размразено.  bouquet

# 82
  • Мнения: 4 712
Стаси ти виждам че си на 90дневната -кой ден ти е и трудна ли ти е?Аз я почвах 2-3 пъти и като не мога да преценя колко храна да приготвя-остава ми и ми е грехота да я хвърля и така саботирам следващият ден като я доявах и а бе нищо не направих.
qvili, аз съм вече в режим почивка. Приключих я на 20.01. Скоро и почивката приключва, но аз не я правя много по правилата. Иначе не ми беше трудна. Лошото беше, че по коледните и новогодишните празници бях на диета и там попрекалих малко и не бях на режим, но не ми се отрази фатално. Иначе да, можеш да замразяваш. Ако решиш да я правиш, в темата там момичетата ще ти кажат кое става и не за фризера, че помня не всичко ставаше.

# 83
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета Simple Smile
Как вървят нещата при вас? При мен всичко върви по план Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1
Минала съм през този ад, когато никой не те подкрепя, пробвала съм какво ли не - глад, японско чудо, 90 дневна, Дюкан, плодова диета... след всяка "диета" ставах все по "мазна", а здравето ми се съсипваше  Sick Sick Sick Целта ми не е да правя реклама, а да помогна на тези от вас, които са били като мен. Оттук ми направиха хранителен режим, без глад, бях със спрял цикъл и анемия:

https://www.facebook.com/Individualni.Hranitelni.Rejimi

За 4 месеца свалих 16 кг. и продължавам, а се чувствам страхотно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ако мога да помогна с още нещо ми пишете, но по-добре не си правете експерименти с различни диети, а се хранете разнообразно и здравословно   chef  chef  chef

# 85
  • Мнения: 1
Здравейте момичета Simple Smile) Мисля,че темата е много мотивираща Simple Smile) И аз се включвам  Heart Eyes Висока съм 1.63 и януари месец бях стигнала 61.1кг.,сега вече съм около 56кг. и продължавам.Общо взето храната ми вклщчва яйца,кисело мляко,месо,супи,сирене,пълнозърнест хляб,картофи и ябълки.Пия вода по 1.5-2л. всеки ден и правя коремни преси всяка сутрин Simple Smile) Ноо се поддавам от време на време на изкушения   chef  chef Ще следя темата с интерес  bowuu

# 86
  • Мнения: 261
 Здравейте момичета.Днес с нови сили ще боря килограмите.че вчера празнувах имен ден и малко се поизтървах Embarassed ама без да съм яла хляб.Натисках зелената салата ама пусто око нанаситно -всичко ми се виждаше прекрасно.Много вали при нас-не става ни за разходка ни за колело.Ще се постарая у дома след работа да направя някакви упражнения.Лека и отслабваща седмица.

# 87
  • Мнения: 1 669
Здравейте! Включих се в темата за Разделно хранене, ще пиша и тук... Laughing Смятам, че група за подкрепа е много важна по пътя за справяне с килограмите. Надявам се да посрещнем лятото със самочувствие и прекрасен бански.  bouquet

Последна редакция: вт, 07 апр 2015, 09:13 от bobkas

# 88
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Аз започвам да се отчайвам, има дни в които ми се иска ад изхвърля кантара. Confused Няма да се отказвам разбира се, но не разбирам защо въпреки строгите ограничения, си стоя все така. Пия и едни шуслерови соли, но за тях трябвало повече време.

# 89
  • Мнения: 10
Аз започвам да се отчайвам, има дни в които ми се иска ад изхвърля кантара. Confused Няма да се отказвам разбира се, но не разбирам защо въпреки строгите ограничения, си стоя все така. Пия и едни шуслерови соли, но за тях трябвало повече време.

Ааа, няма да се отказваш и отчайваш  Hug Ще имаш успех!

Общи условия

Активация на акаунт