Лидл ::62::

  • 113 919
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • русе
  • Мнения: 1 317
гледам  в брошурата ,че ще има чехли на 13 лв,дали са удобни ? newsm78

# 736
  • Варна
  • Мнения: 2 036
А при нас агнешкото задно бутче беше свършило. Сега ако няма, кога, на Коледа ли?

# 737
  • Мнения: 3 397
Аз да питам за отзиви за смуути-мейкъра... дали е достатъчно мощен?  newsm78

# 738
  • Мнения: 9 785
Много благодаря, момичета. Велико Търново ми е малко далече. Ако някой забележи пясъчник в магазините в София, моля да ми пише.


Тук момичетата са писали, че може да поискаш да ти го изпратят в Сф.


Мерси, ще опитам. На националния те;ефон ли да се обадя?

# 739
  • Мнения: 184
Aludra * да на националния телефон, не знам обаче сега по празниците как стоят нещата

# 740
  • Мнения: 27 701
Аз да питам за отзиви за смуути-мейкъра... дали е достатъчно мощен?  newsm78
Моят смути мейкър е Силвър Крест /но друг модел/, малко по-мощен е от този който ще е сега. Но той си е само за плодове, листни зеленчуци и натрошен лед- с това се справя блестящо.  Peace С мощност от 175 вата не вярвам и този от брошурата да става за по-твърди зеленчуци. Прецени си за какво би го използвала. А не е и особено компактен. newsm78
Според мен, и на нац. телефон ще имат различно работно време- щом и магазините ще имат празнично работно време... newsm78
Аз похвалвам брашното Кастело тип 650- станаха много хубави козунаци! Laughing

# 741
  • Мнения: 2 122
влизам специално да похваля овчето сирене от серията Deluxe /в метална кутия- пише на кутията Зряло 60 дни/
уникално на вкус, твърдо, не е пресолено, саламурата му стои бистра- абе много ни хареса

и яйцата им са хубави- само 1 се счупи като ги варих

# 742
  • Мнения: 5 215
Прахосмукачката е много удобна за трохи и бързо минаване на пода. Ние сме с гранитогрес/ламинат и чисти страхотно. Издържа 15 минути батерията, което си е достатъчно. Не мисля, че би се справила с килими. inka246, направо я взимай - супер ще е с ламината Grinning

# 743
  • Мнения: 2 453
Щом не става за основно чистене тази прахосмукачка, не е ли по-добре да се вземе акумулаторна метла. Аз моята точно за това я ползвам + един мокетен килим. А и цената е двойно по-ниска.

# 744
  • Мнения: 5 215
Абсурдно ми се вижда да става за основно чистене... каква е тази акумулаторна метла и линк ако може.

# 745
  • София
  • Мнения: 102
Щом не става за основно чистене тази прахосмукачка, не е ли по-добре да се вземе акумулаторна метла. Аз моята точно за това я ползвам + един мокетен килим. А и цената е двойно по-ниска.

Лично аз не виждам разликата между двете, освен в цената, разбира се. Като собственичка на метлата, обаче, препоръчвам на всички да осмислят такава покупка, тъй като батерията не влиза в гаранцията, а  се скапва бързо и просто уреда става неизползваем, а в сервиза не извършват услуга по подмяна, макар и срещу заплащане, просто липсва батерията. Имам метлата (тази ми е втора) от преди 4 години, удобна е за дребни замитания, но се налага да се подменя уреда поради липса на батерия.

# 746
  • Мнения: 2 453
Абсурдно ми се вижда да става за основно чистене... каква е тази акумулаторна метла и линк ако може.



Аз я ползвам всекидневно, почиствам си идеално целия апартамент. Цената и беше 44 лева, но по едно време я бяха пуснали на -50% и беше много изгодна.
Дава ми грешка на линка, затова слагам снимка.

# 747
  • Мнения: 5 658
Акумулаторната метла супер чистеше килима в детската, подобно може би на турбо четка Simple Smile по-скорп четка отколкото турбо. ....

# 748
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Днес дивечовата луканка бе намалена на 3,79 лв. Много е вкусна. След като я пробвахме се върнахме за още две парчета.

# 749
  • Мнения: 27 701
Аз и затова върнах безкабелната прахосмукачка- акумулаторната ми метка /не е лидълска/ издържа около 45 минути чистене и чисти дори по-добре, защото е триъгълна, т.е. с 3 четки. Цената и беше почти наполовина на безкабелната лидълска прахосмукачка. Иначе и лидълската е ок за бързо почистване.
Днес върнах един ориз 100% начупени зърна- баща ми го купил вместо ориза на промоция. ooooh! Малко странно ми беше да връщам един пакет ориз за 0,99 лв, обаче и да го изхвърля не ми се стори много удачен вариант. Купих после от ориза на промоция, любимия ми. Heart Eyes Както и пъстърва /беше още по-намалена/, шоко топчета Mr. Green , сладоледи....

Общи условия

Активация на акаунт