Спамо-чат /23.03 - 29.03/ - пролетна

  • 3 669
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 081
Аморе  Heart Eyes  Hug Hug Hug

Аморе, кажи ми какво да бутна в кукъра набързо - да е вкусно, що-годе полезно за децата, да не отнема време  Thinking

Пиле с ориз, макарони, картофи с някво месо... не знам какво предпочитат децата  Crazy

# 91
  • Мнения: 1 081
Каварма, супичка ...

# 92
  • Мнения: 1 111
Добър ден и Честит Петък.  Hug Цяла седмица работа до гуша, а днес и кафето даже не съм си изпила  #Cussing out Виждам, че за готвене говорите. Божкеее, аз трябва да сготвя също.  ooooh! Направо си бях изключила. Омръзна ми с това ядене и готвене  #2gunfire

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 13 532
За манджи си говорихте последните които правех в гювеча - фасул и снощи пилешки бутчета, с топено сирене и сметана.

# 94
  • Мнения: 1 081
Кат каза сметана се сетих за любимите ми пилешки жулиени .. мммммммммм

Аморе, стават разкошни в кукъра  Flutter

# 95
  • Мнения: 1 111
Като казахте пиле със сметана се сетих за една рецепта, която обожавам. Мъжът на братовчедката на ММ е грък и ми я каза. Прави се с пилешко филе, крема сирене Филаделфия и кашкавал. Става супер.  Crazy

# 96
  • София
  • Мнения: 5 658
Заразих се и аз от вашите кулинарни изблици. Снощи правих бананов сладолед и сега му дойде реда за опитване - много сполучлив, ще се прави редовно. Банани, кондензирано подсладено мляко, прясно мляко - с пасатора и в такива формички

- фантастише!

Сега отивам да правя бисквитена торта   chef

# 97
  • Мнения: 36 051
и аз миналата година правех такива хуйбавинки  Whistling

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Кат каза сметана се сетих за любимите ми пилешки жулиени .. мммммммммм

Аморе, стават разкошни в кукъра  Flutter

Знаех си аз, че ще ме подсетиш за нещо, което все още не съм готвила в кукър.
Обаче ми пиши точно как го правиш и на каква програма.
Кат за малоумен ако обичаш  Hug

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Диетичната версия на банановия сладолед е нарязни на парченца банани - във фризера хубаво да стегнат. После с пасатора. Има само банани обаче като се разбие и е ледено придобива друг вкус. Ако се изяде бързо преди да се размекнат е супер.

А за който не е на диета с млякото е идеално.

# 100
  • София
  • Мнения: 5 658
Аз за децата го правих основно, да оползотворя едни банани, които вече имаха кафяви точици по кората - вътре идеални, но те не ги искат заради точките. Ама така ометоха сладоледа Simple Smile

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Уф и синът ми така, хем е голям вече, ако има по-тъмни неща бананът и не го иска. Сестра му поне още е малка и няма такива претенции. За сметка на това тя директно отказва всяка храна  ooooh! Joy Весело си прекарвам накратко  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 1 111
Аз за Цветница съм намислила да правя моята торта (единствената торта, която правя) с маскарпоне, течен шоколад, ягоди и банани.  Crazy

# 103
  • София
  • Мнения: 5 658
Бубс, някой тайно те подяжда
https://www.facebook.com/video.php?v=10152982363949189

# 104
  • Мнения: 36 051
Аттева, и после ще не ги харесвам тия космати топки  Twisted Evil
как щом и на шоколада ми посегнаха?!?  Twisted Evil

ето защо обичам тази тема:

Общи условия

Активация на акаунт