Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 18*

  • 15 200
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 830
И един друг сладък шебек Mr. Green Mr. Green

# 61
# 62
  • Мнения: 4 830

Репликите от фрагмана:

Йиит: Очаквах по-хубав сватбен подарък от теб, братле!
Йиит: Ти дори още не осъзнаваш кой стои насреща ти.. Кажи на онзи твой приятел прокурора, ако поне малко е сърцат, нека сам да се изправи пред мен!
Сибел: Моля те, помогни ми! Той би изслушал единствено теб..Моля те!
Емир: Нека да бъдем искрени един към друг Кюбра. Ти се страхуваш не заради мен, а заради Йиит!
Сибел: Когато научих, че си бременна, аз изхвърлих Йиит от живота си.. Но лошата винаги бях аз, нали?
Сибел: Знаеш ли аз за кого копнея? За момчето с чистото сърце.. Този, на когото му хвърчаха искри в очите, когато ме погледнеше. Този, който сам със собствени сили, се изправяше срещу целия свят. Този, който покровителстваше и пазеше семейството си.. Този, при когото се чувствах  много добре.. За него копнея аз..

Последна редакция: чт, 26 мар 2015, 17:11 от LiLiSy

# 63
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202

Репликите от фрагмана:

Йиит: Очаквах по-хубав сватбен подарък от теб, братле!
Йиит: Ти дори още не осъзнаваш кой стои насреща ти.. Кажи на онзи твой приятел прокурора, ако поне малко е сърцат, нека сам да се изправи пред мен!
Сибел: Моля те, помогни ми! Той би изслушал единствено теб..Моля те!
Емир: Нека да бъдем искрени един към друг Кюбра. Ти се страхуваш не заради мен, а заради Йиит!
Сибел: Когато научих, че си бременна, аз изхвърлих Йиит от живота си.. Но лошата винаги бях аз, нали?
Сибел: Знаеш ли аз за кого копнея? За момчето с чистото сърце.. Този, на когото му хвърчаха искри в очите, когато ме погледнеше. Този, който сам със собствени сили, се изправяше срещу целия свят. Този, който покровителстваше и пазеше семейството си.. Този, при когото се чувствах  много добре.. За него копнея аз..

Лили Heart Eyes Hug  bouquet

# 64
  • Мнения: 4 830
Искаш ли шала, който носи Йиит, да стане твой? Продължавай да ни следиш..

#benimolsun

#да бъде мой


Ей, тези от канал д вече се чудят какво да измислят, за да вдигнат рейтинга на сериала значи.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

не ми хареса това Naughty Naughty

# 65
  • Мнения: 12 719
Здравейте!  Hug
На мен пък фрагмана ми хареса,а това със пистолета е някой сън на някоя от момите..
Искам шала да го дадат на мен ще го пазя като очите си... Naughty
Лили!   bouquet









# 66
  • Мнения: 5 267

Репликите от фрагмана:

Йиит: Очаквах по-хубав сватбен подарък от теб, братле!
Йиит: Ти дори още не осъзнаваш кой стои насреща ти.. Кажи на онзи твой приятел прокурора, ако поне малко е сърцат, нека сам да се изправи пред мен!
Сибел: Моля те, помогни ми! Той би изслушал единствено теб..Моля те!
Емир: Нека да бъдем искрени един към друг Кюбра. Ти се страхуваш не заради мен, а заради Йиит!
Сибел: Когато научих, че си бременна, аз изхвърлих Йиит от живота си.. Но лошата винаги бях аз, нали?
Сибел: Знаеш ли аз за кого копнея? За момчето с чистото сърце.. Този, на когото му хвърчаха искри в очите, когато ме погледнеше. Този, който сам със собствени сили, се изправяше срещу целия свят. Този, който покровителстваше и пазеше семейството си.. Този, при когото се чувствах  много добре.. За него копнея аз..

Мераба на всички................ Hug Hug Hug HugЛили.................  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet благодаря  .............. Hug Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 8 548
Лили, Hug мерси за фрагмана и превода му.   bouquet Успех на УФ в Бостън.  Praynig



Е, ама под душа не се влиза с дрехите. Wink Laughing Laughing Laughing

# 68
  • Мнения: 12 719
Ох до сега правех клипа си надявам се утре по някое време да ви го пусна за да го видите и вие... Hug
Снеже те там ще ги съблекат аз видях рози на леглото... Peace Whistling
Стори ли ми се не знам ама Сибел говореше като пияна... Peace
Тез ми махнаха Шоу ТВ и сега не мога си гледам другият Йиит... #2gunfire



# 69
  • Мнения: 12 719



Ново клипче... Heart Eyes

# 70
# 71
# 72
# 73
# 74
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт