Отговори
# 15
  • Мнения: 287
А по принцип от колко часа ще има Пилатес и в кои дни от седмицата.
В този фитнес "Ареа" часовете ще бъдат в четвъртък от 19.00 ч. и събота от 12.00 ч.
В Културен Дом "Надежда" 2, часовете са вторник от 17.30, петък от 18.30 и събота от 10.30.
В спортна зала "Елиас", часовете са понеделник от 19.00 , сряда от 17.00 и неделя от 10.45
Имам часове и във фитнес "Атлетик" в петък от 7.30 ч. и събота от 14.00 ч.

Графикът го има и тук: http://www.pilatess.hit.bg/about.html

Поздрави!

# 16
  • София
  • Мнения: 754
Краси, като гледам графика ти - бая стабилен е Wink На мен много ми се идва, ама дребното няма на кого да оставя, а татито ни е до късно на работа  Confused Все пак ти пожелавам успех и на новото място Wink

# 17
  • Мнения: 10 758
Ох, много са ми неудобни тия часове. CryА така ми се идва Cry

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
Благодаря за отговора. Успех.

# 19
  • Мнения: 121
Краси, чудесно е че ни подсещаш от време на време за нашите фигури.
В четвъртък не мога да дойда, а и ми и далече, но
ако не ми мине котка път в понеделник съм при тебе в Елиас,
тати ще гледа малката Grinning
От кога се каня да направя нещо за външния си вид, ама все оправдания си намирам Embarassed
Кажи малко повече инфо за тази зала въобще не се сещам къде е въпреки, че сигурно съм минавала 100пъти покрай нея. Има ли много хора, че с моят "стройна" фигура да не изплаша някои.


# 20
  • Мнения: 287
Краси, като гледам графика ти - бая стабилен е Wink На мен много ми се идва, ама дребното няма на кого да оставя, а татито ни е до късно на работа  Confused Все пак ти пожелавам успех и на новото място Wink


Благодаря ти!   bouquet

# 21
  • Мнения: 287
Кажи малко повече инфо за тази зала въобще не се сещам къде е въпреки, че сигурно съм минавала 100пъти покрай нея. Има ли много хора, че с моят "стройна" фигура да не изплаша някои.

Здравей!
Залата се намира точно на ъгъла на ул. "Лозенец" и ул. "Розова Долина". Залата е на първия етаж, на една нова 5-6 етажна кооперация. Има и табела на входа на залата. От едната й страна има кафе, а от другата фризьорски салон. Зад кооперацията има детска градина - 24 ЦДГ. Ето и карта: http://www.pilatess.hit.bg/mapLozenecBig.htm

Момичетата, които посещават часовете са много готини и съм сигурна, че ще се чувстваш много добре!
Ще се радвам да се видим!

# 22
  • Мнения: 121
Благодаря за отговора
До понеделник Grinning

# 23
  • Мнения: 49
И аз да се включа в подкрепа на Краси и пилатеса. Страхотни са.
Горещо ги препоръчвам на всички.
Упражненията са едновременно стягащи и релаксиращи.
Аз. разбира се, ще дойда в четвъртък.

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Може ли да попитам за малко повече обяснения за новата зала,че картата нещо не ми се отваря.
Краси,ти ли водиш часовете по пилатес? Извинете ме за невежеството Embarassed,но до сега не съм попадала на темата.

# 25
  • Мнения: 287
Здравей!
Наистина има някакъв проблем с картата:( Ще се опитам да го отстраня.
Залата се намира на бул. "Мария Луиза" 75. Като слезеш на Лъвов Мост тръгваш нагоре към Халите /от същата страна на Халите/. Мисля, че е след 1-та пресечка /ул. "Поп Богомил"/. Има реклама с името на фитнеса  - "Ареа". Една врата с бяла алуминиева дограма. Това е входа на кооперация и на 2-рия етаж е залата. Точно срещу залата, от другата страна на булеварда се намира МВР - май беше паспортен отдел.
Дано да си ме разбрала, защото съм мноооого зле с обясненията Simple Smile
Аз водя часовете по пилатес и ще се радвам да се запознаем Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 20:18 от krassym

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Много благодаря за инфото,дано да успея да дойда.  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 760
Хареса ми! И Пилатес-ът и Краси. Но май ми е малко раничко...

# 28
  • Мнения: 73
Браво Краси!
Беше страхотно! Grinning
 

# 29
  • Мнения: 287
Хареса ми! И Пилатес-ът и Краси. Но май ми е малко раничко...
Да, наистина трябва да изчакаш още малко, за да се възстановиш от раждането и мнооого постепенно да започнеш раздвижването Simple Smile Предлагам ти да си пишем на лични и да ти давам идеи за упражнения:)

Браво Краси!
Беше страхотно! Grinning
 
Благодаря! На мен също ми беше мноооого приятно с вас!:)

Общи условия

Активация на акаунт