Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 305

  • 41 747
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 966
Ъъъъ... Любов, името на журналистката е Дебора Закуто... предполагам, че не е туркиня. Тоест... образованието и е европейско, стилът на излагане на мислите - също.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Ммм, да, май българският език ще се окаже твърде беден...
Всички онемяха от тази безподобна красота...
ПП. Да, това ми направи впечатление и на мен, Маричке...

# 17
  • Мнения: 1 285
Здравейте момичета,

Вече сте в новата тема. Да ни е честита. Да я изпълним само с хубави снимки и новини
както е днес. Невероятен Енгин, неповторим. newsm10 newsm10 newsm10
Каква е тази харизма, какво е това излъчване не знам, но имам чувство, че сложи
професионалните манекени в малкото си джобче. newsm09 newsm09 newsm09

Благодаря за всички снимки, преводи и други сложени в темата.  newsm51
Бях Ви споделила, че попаднах на няколко впечатления от срещи с Енгин и мнения за
него от живия контакт и ако не възлазявате от време на време преди серия ще слагам.
Дано ви е интересно, дори, ако сте ги чели някога, защото част от тях са от времето
на КВФ. Въпреки това звучат актуално и затвърждават създаденото впечатление за
Енгин и са потвърждение, че не сме се излъгали в представите си за него.

Днес е Благовещение. Честит празник и по този повод малко благи вести за Енгин.

ВПЕЧАТЛЕНИЯТА МИ ОТ  ЕНГИН АКЮРЕК
За мен Енгин е мил и земен човек, далеч от стереотипът за мега звезда. Вярно , че го чакахме дълго , но дойде и се включи към нас , все едно е част от групичката ни. В началото, когато отидохме на снимачната площадка ни обясни и се извини, че не може да се снима с тези дрехи .А и му е нужно време за концентрация и не може в момента да ни обърне внимание. И ако искаме среща , ще се наложи да го изчакаме да свършат снимките след 22 часа. Спази си обещанието и дойде. Енгин е много усмихнат и дружелюбен, не толкова красив,но страшно привлекателен. Облечен скромно- тъмносини дънки и пуловер, но с един нюанс по- светъл от дънките, с яке със същия цвят на дънките , но дрехите му стоят перфектно.Никаква помпозност. С много черна коса , добра прическа, леко брадясал.Всичко по този човек блести от чистота. Хубави ръце с поддържан маникюр.Просто този актьор има по-различен чар и омагьосва всички, които се докоснат по някакъв начин до него.Успях да се снимам с Енгин, да го прегърна и да го целуна по бузата. Има много хубав, екзотичен аромат и е много приятелски настроен. Чувствителен мъж ,сякаш попива всяка дума, съвършен баланс между поведение и думи. Повече изслушва , отколкото говори. Излъчва стил и естественост.Говори тихо и има плавни движения. Изключителната мъжествена харизма е в синхрон с непреходния стил на марката парфюм " Давидов", на който ухае. Забелязах нещо, което ме озадачи: държи се непринудено, но това не бива да ви заблуждава, че би ви допуснал достатъчно близко до себе си. Има мярка. Личното му пространство сякаш си остава заключено.Има някаква загадъчност и тайнственост, която не е явна , но се долавя. Попитах го откъде му е белега на устната и той отговори , че е инцидент от детството. Снимки , автографи , отговори на всичките ни въпроси. Една жена на възраст от групата ни го попита за любимите храни. И дали е вярно , че обожава шоколад??? Той се усмихна и каза , че и нищо човешко не му е чуждо. От дете е страхотен обожател на швейцарските шоколади, сладкиши, сладолед, бонбони във всичките им разновидности. Тогава тя му подаде един голям шоколад " Линд". Той и благодари сърдечно ,ръкува се с нея, прие го , но се смути. Каза , че е доста сладокусен, но се ограничава. Друг го попита за турската кухня нещо и той каза , че майка му е страхотен готвач.Обича домашно приготвените неща . Не употребява храни с прекалено много подправки или пикантни добавки. Двама от мъжете го запитаха за алкохола и той каза , че при поводи пие водка , но по - често бира! Алкохолът не е добър приятел на работата му. Вечер му се налага да заучава много текстове и затова не употребява алкохол. Някога снимките са рано сутрин или късно- вечер .Питаха за бъдещите проекти. Той каза , че ще  продължава да работи и в театъра и в нови проекти. Но засега няма подписани договори , само покани. А и е доста изморен!Като е готов за нов проект, всичко по реда си. Водят се преговори. Страхотно преживяване и много емоции. А на въпроса ни: вярва ли в любовта, той ни дари с толкова широка усмивка и каза , че само тя не може да бъде обяснена . Не можеш да заповядаш на сърцето си кого да обича , просто химия. В обозримото бъдеще ще се радва да намери тази любов. И всичко както е отредила съдбата.. Последния въпрос беше за медийното присъствие. Той стана много сериозен и отсече , че иска да присъства там само с работата си като актьор. Не обича личните му дела да са на показ и да стават публични. И естествено, че като всеки човек има неуредици. След като му подарихме нашите подаръци и му благодарихме за отделеното време, той се сбогува и си тръгна. Останахме още малко там. Излезе човек от екипа и ние го попитахме какъв е Енгин ?
Той отговори доста изчерпателно:
"Познавам го от 7,8 години. На снимачната площадка- сериозен, много отговорен, перфекционист, извън нея- учтив, деликатен , незлобив. Нищо на никого не отказва. Отзивчив до крайности. Лесно се разбира с хората, намира общ език с всеки. Стараейки се обаче да удовлетвори всички капризи на околните, се раздава прекалено и това го уморява страшно. Никога не мрънка и не досажда . Не показва открито чувствата си и е доста сдържан, но в действителност е сантиментален и раним. Трудно могат да го изкарат от равновесие, за да прояви грубост и да бъде рязък. Но ненавижда показността и лицемерието. Живее скромно за актьор , а той е класа и тепърва ще се развива неговия талант. Работата е № 1 в живота му. Никога не смесва личния живот и работата си."
 newsm51

# 18
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Наистина е голям празник днес! Днес Енгин направо надмина очакванията ми...Снимки в L'Officiel Hommes - списание, което е витрина на мъжката мода, представя големи личности и първото френско списание, което се списва не от журналист, а от моден дизайнер... Излиза в в 4 броя годишно.
Началото на прекрасна статия за него...Наистина чудесен ден...



Ето оригинала му...Но, разбира се, Енгин е най-красив...

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 17:02 от loveofmine

# 19
  • Мнения: 4 966
От РФ Поленте за Енгин:

Всё то время, что я знаю Энгина, я не перестаю поражаться, как он меняется.
Когда он выиграл конкурс Звезды Турции, он не только был внешне не очень, он вообще на себя теперешнего не похож! Как будто очень ухудшенная копия себя самого. Дело не только в худобе, сейчас он тоже худой, но тогда было лицо как будто другое. Запавшие щеки, с кожей что-то не то, ну уши тоже, до того, как их переделали, торчали. Потом в Облаке и в Фате мы видим совсем другого мужчину. Неуловимо изменился, похорошел, расцвел. Сейчас на этих фотках он опять абсолютно другой, новый. Эдакий "гламурный скромняга". Не похож ни на одного Энгина, которым он предстал до этого во всех своих ролях. Как будто разные братья-близнецы, или двойняшки, а не один и тот же человек.


"През всичкото време, в което знам Енгин, не преставам да се учудвам как се променя той.
Когато спечели конкурса "Зведите на Турция", той не само външно не изглеждаше нищо особено, изобщо не приличаше на сегашния Енгин! Сякаш беше едно твърде слаботелесно копие на самия себе си. Работата не е само в слабостта, сега също е слаб, тогава и лицето му беше друго. Опънати скули, не съвсем впечатляваща кожа, ушите му стърчаха. После в Облака и Фатмагюл видяхме съвсем друг мъж. Измени се неуловимо, разхубави се, разцъфтя. Сега на тези снимки той отново е съвсем различен. Някакъв "очарователен скромник". Не прилича на никой от тези Енгиновци, които е представял преди това чрез ролите си. Сякаш наблюдаваш братя-близнаци, а не един и същи човек."


Да... Все още истинският Енгин Акюрек си остава загадка... можем само да предполагаме какво представлява човекът, убедил ни в съществуването на Кадер, Джеват, Низипли, Булут, Керим, Тек... ще добавя и Йомер, въпреки резервите си към написания образ.  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 23 286


С тези надписи само развалят хубавата снимка ...

Комет  Two Hearts явно споделеното  е от времето на "КВФ"

# 21
# 22
  • Мнения: 1 285


С тези надписи само развалят хубавата снимка ...

Комет  Two Hearts явно споделеното  е от времето на "КВФ"


Марта, вероятно е така, но е доказателство, че тогава и сега Енгин е същият Човек и
ни най малко не се е възгордял от успеха си. И тогава и сега е с невероятно за положението
си скромно поведение, изключително добре възпитан млад мъж на когото основателно се
възхищаваме. Той заслужава всички адмирации. newsm10 newsm51

# 23
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Хаштагът на днешния 39 епизод: "Убиецът на моята любов" /"Убиецът на любовта ми"...
Дали имат предвид любимата му или Любовта изобщо?


Скрит текст:
#‎KaraParaAşk‬ 39.Bölüm etiketi ‪#‎aşkımınkatilimi‬ "The killer of my love" "قاتل حبى"

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 17:32 от loveofmine

# 24
  • Мнения: 23 286


Комет  Two Hearts  затова Енгин си остава единствения ми любим актьор !

А и друго да кажа - всичко което прави /участие в проекти, интервюта, фотосесии, кампании/ ще има моята скромна подкрепа.

Останаха малко повече от 3 часа до новата серия.


# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Още от колекцията снимки. Поорязана. Всички снимки са бонус - да видим в събота като излезе списанието - може да има още или обратното. Но каква красота само. С тези снимки сложи всички турски, а и не само манекени в малкия си джоб.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


На 1 страница на темата има активен линк. Превод от руски - marytza.

# 27
  • Мнения: 3 241
Честито! Страхотна фото сесия на Енгин!



Винаги съм твърдяла, че трябва да има професионални снимки, вместо да се спотайва и да се оставя на  фенове и папараци, затова сега съм много доволна. Разликата е очевидна. А и виждам, че всички са щастливи. Доживяхме и да признаем, че в рекламата няма нищо лошо!
Така че, днес е голям ден, щастлив ден, ден на признания.

От всички прекрасни снимки, само една не харесах.



Струва ми се предизвикателна, сякаш се предлага в леглото, никак не съответства на имиджа на Енгин.

# 28
  • Мнения: 23 286


На 1 страница на темата има активен линк. Превод от руски - marytza.

Марица  Two Hearts  Мариянка   Two Hearts

# 29
  • Мнения: 4 966


Пооправих едната снимка... сега се заемам с другата... тя ще е още по-трудна за възстановяване...  ooooh! Не мога да разбера що за човек трябва да си, за да щамповаш като добиче лицето на уж любимия си актьор...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт