Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 305

  • 41 763
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 966
Ми той Енгин затова ги избягва, щото не са дорасли ни за стойностното, ни за красивото, за изкуството - няма да споменавам.
Просто гледат на нещата без много да му мислят и да се задълбават. Simple Smile) Следят формата и не мислят по съдържанието. Ама това си е глобално явление, като гледам. Simple Smile))) Peace

# 691
  • Варна
  • Мнения: 178
Здравейте момичета и момчета!Марта,Джия,Марианка,Аурелия,Барисея,Ловеоф...,Марица,и всички останали,влизам на обяд-що да видя?Обсъждате партньорките на Енгин...+ манекенските му способности...Влизам сега да прочета новости,защото неАм нерми да следя непреведената серия,що да видя?Пак обсъждате същото...Дай,викам си и аз да се изкажа по въпроса...Туба...това е моята първа среща с турските сериали в ролята на Аси,това е моята така да се каже"зарибявка",естествено ако не броим "Перла+-та с Къванч Татлату...Не мога да съм толкова крайна към нея,в Аси-то тя беше много добра,така,че премълчавам  и отминавам нататък,героинята Нарин-Мелиса Сьозен,партньорка на Енгин в Бир булут олсам...Е,право да си кажа добре,че беше Енгин...нейните красиви очи и беше извинението за мудната игра,после..Берен Саат май ми хареса,вече не си спомням,а щом е така,правете си изводи и последния филм с негово участие ако не броим този,който съм гледала е Малък септемврийски проблем-там името на артистката не си спомням,но нейната героиня е пред очите ми-това момиче има талант за Холивуд!Май беше Фарах...от арабски произход.Има нещо запомнящо се в нея ,въпреки,че според моите виждания не е първа красавица,но понякога това не е важно,види се!Що се касае за фотосесията на Енгин-фотоапаратът го обича!Той е роден за това,особено ми допада неговото небрежно отношение към всичко случващо се наоколо!Защо го прави?сигурно му е дошло времето най-после,променил си е мнението за това!  bouquet

# 692
  • Мнения: 1 007
Ми той Енгин затова ги избягва, щото не са дорасли ни за стойностното, ни за красивото, за изкуството - няма да споменавам.
Просто гледат на нещата без много да му мислят и да се задълбават. Simple Smile) Следят формата и не мислят по съдържанието. Ама това си е глобално явление, като гледам. Simple Smile))) Peace


Като да следиш пакета и да нямаш очи за по-нагоре, нещо такова ли?  Smile

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Безпроблемен нет момичета.

# 694
  • Мнения: 917



МОМИЧЕТА на Нашият Ден
и Денят на хумора и сатирата,

Скрит текст:

 или още – на шегата, на лъжата, не е отбелязан като празник в календара,
 но едва ли някой го забравя.
За произхода му има най-различни предположения
и нито една официално призната или научно доказана теория.
За нас, българите, най-приемливо е поверието, съществувало още при славяните.
То е свързано с променливостта на априлското време.
Прадедите ни наричали четвъртия годишен месец Лъжитрев
или Лъжко – топлите дни подлъгвали тревата да порасне,
 а внезапно появяващият се студ я унищожавал.
Затова на Първи април, славяните организирали забави с различни лъжовни игри,
за да подскажат с тях на създаващия им неприятности Април,
че не им се нравят лъжите му.
Оттогава останал обичаят на този ден под формата на шеги да се казват истини.
Начин, необходим и ценен в съвременните човешки взаимоотношения.



Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 20:11 от Tanusha_

# 695
  • Мнения: 4 966
Ми той Енгин затова ги избягва, щото не са дорасли ни за стойностното, ни за красивото, за изкуството - няма да споменавам.
Просто гледат на нещата без много да му мислят и да се задълбават. Simple Smile) Следят формата и не мислят по съдържанието. Ама това си е глобално явление, като гледам. Simple Smile))) Peace


Като да следиш пакета и да нямаш очи за по-нагоре, нещо такова ли?  Smile

Точно! Simple Smile))  Joy То е като неизживяното детство... цял живот посягаш към пакети в лъскава опаковка в опит да наваксаш пропуснатите коледни подаръци...  Rolling Eyes Нищо, де, надяваме се , че човек се учи, докато е жив... ако не се научи, пропуска много съществени неща в живота... Също както Ейлюл... а животът рядко дава втори шанс за наваксване на пропуснатото...

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 405
Привет и от нас тримата  wavey
Влизаме ухилени до уши Laughingпърви април е Laughing

Приятно гледане и хубав нет ви пожелавам.

# 697
  • Мнения: 4 966
Поленте накратко за коментара в тв-предаването към фотосесията:

А если вкратце, то они говорят какой он классный, но как он неловко чувствует себя перед объективом в таком амплуа (но все равно милашкааа), не знает куда деть то руку, то ногу Grinning Потому что он вообще скромный и не любит интервью давать, и еще что он из тех, кто с возрастом хорошеет, и блаблабла

"Накратко, говорят колко е страхотен, но как неловко се чувства пред обектива в това амплоа (но е толкова мил), не знае къде да постави я ръка, я крак... защото е толкова скромен и не обича да дава интервюта и още за това, че е от тези, които с възрастта се разхубавяват и още алабала..."

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


https://twitter.com/lofficieltr

Хайде, една нова снимка на Енгин - току-що ни я пуснаха.

# 699
  • Мнения: 23 353
Опитват се със снимките да ни отвлекат вниманието от тежката серия - т.е. по-лесно да приемем всичко.

Добра стратегия. Между другото серията отново ще започне по-рано.

# 700
  • Мнения: 4 966
Леле... как го направи тоя момент Енгин! ... Направо си беше "на разрыв аорты"!

# 701
  • Мнения: 4 966
Хахахаха чиче си пази донора. Simple Smile)) Ако бъбрека е в затвора, по-трудно ше го докопа.

Ае... пак психически отклонения в род Денизер... Елиф изпадна в кататония... и другата луда е единствената, която може да я разбере...  ooooh! Съвсем се отплеснаха тия хора.

Тайар прощается с Хусей по телефону:"В Дании начнешь новую жизнь. Ты как раз блондинок любишь" Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 21:22 от marytza

# 702
# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Много бързо свали пръстените....



Страхотен както винаги.

# 704
  • Мнения: 4 966
Естествено. Рицарят не и ходи по гайдата. Тя такива не може да приеме. Левент си е за нея - неотлъчно и покорно като кученце ще я следва и всякакви романтики ще и подава. Simple Smile

Те това е безусловната любов на Елиф - сваля пръстените на секундата, без да поставя условия!  Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 21:42 от marytza

Общи условия

Активация на акаунт