MasterChef България, Тема 5 (25.03-31.03)

  • 54 029
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 13 800
Поздравления на Дарин за представянето Peace
Сега и ако каже каква беше таз манджа с грозде - зеле, месо, орехи, някакъв кървав сос + картоф, нещо като нищо, цена няма да има Mr. Green
Абе, със сигурност няма да се пробвам с него, хич не ми хвана очото Naughty

Отборите бяха като миналия път с изключение на Боян и едното от момчетата, които се размениха.
Капитаните е нормално да се шашкат, истерясват и навикват останалите.
 
Не разбирам, какво толкова забавно намирате у Боян!? За Мариела като във вица за заека и шапката - каквото и да направи или каже, все лошо, обаче на Боян простотиите - прекрасни!? А и той на какво отгоре си позволи да коментира така момичетата. Точно пък той!!!

# 466
  • Мнения: 885
Нина е писала,че много се усмихва,но я показват само сериозна и тъжна.
Мариела беше като надзорник.Но пък детинското държание на Елена беше още по-дразнещо.Дарин се наложи да се държи с нея като с 4-годишно,което не знае каква близалка да си вземе и се тръшка.
Но пък какво и пукаше на нея,тя е с имунитет.
Дарине,поздрави и от мен.  Hug

# 467
# 468
  • Мнения: 885
И най-интересното е,че всички,които се смятат за специалисти в дадена област - точно там се дънят.
Боян - сандвичите,Юлияна - вегетарианското ястие.Мариела - яйцата "Бенедикт",Елена - диетична,здравословна храна.

# 469
  • Мнения: 4 740
И най-интересното е,че всички,които се смятат за специалисти в дадена област - точно там се дънят.
Боян - сандвичите,Юлияна - вегетарианското ястие.Мариела - яйцата "Бенедикт",Елена - диетична,здравословна храна.
Добави и Нина. За нея Виктор още при представянето на сърмите каза, че ще е в свои води.

# 470
  • София
  • Мнения: 20 197
Дарине, поздравления за представянето!
Мариела пак се беше барнала супер неподходящо за кухня - полугол гръб, връзки и това късичко яке.  ooooh!

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 26 527
Каква беше тази сарма,има ли я някъде рецептата?

# 472
  • Мнения: X
Мн ме е жал за Нина..
Очаквах Петър да си ходи. Силно съм учудена защо Кристина се представи пак зле. Днес Виктор беше лош. Wink
 Поздравления за Дарин!
ПП Кити не ме дразни в последно време

# 473
  • Майничка
  • Мнения: 12 629
Дарине, а как е на вкус винения сос комбиниран със зеле?

Тайна, яла съм подобно ястие, комбинира се добре, защото зелето не е кисело, а бланширано само и е само фон за месната плънка, добавя малко свежест, но не и характер.
 Само дето така и не можах да го възприема като сърма, израсла съм със станимашки миниатюрни зелеви и лозови сърмички, предпочитам да мисля за тези апраци като за друга кулинарна форма на живот. Laughing

# 474
  • София
  • Мнения: 7 158
И най-интересното е,че всички,които се смятат за специалисти в дадена област - точно там се дънят.
Боян - сандвичите,Юлияна - вегетарианското ястие.Мариела - яйцата "Бенедикт",Елена - диетична,здравословна храна.
Добави и Нина. За нея Виктор още при представянето на сърмите каза, че ще е в свои води.

Точно това щях да кажа. Или е от прекалена самоувереност или от подценяване на противника...


Браво, Дарине, само така  Peace

Имаме новина...Мариела е била манекенка  Thinking


Яд ме е за Нина, исках да продължи по-напред   Tired  

# 475
  • Мнения: 2 122
Всъщност, очаквах повечко от червения сос, който правеше Стефани, да видя в десерта, нещо ми се изгуби.

Това е най-забавното - те го забравиха Simple Smile

а според мен нямаха време да го сложат и Нурдел им викаше да не почват да го слагат, че няма да има време да го добавят навсякъде

# 476
  • София
  • Мнения: 15 486
gargamela, аз не пия, но ми се струва,че със зеле, прясно или кисело по ще върви ракийка, а не вино. Grinning

# 477
  • Мнения: 13 800
 Grinning

За това, че се издънват точно там, където уж им е силата, мисля, че просто свалят гарда. Успокояват се, разсейват се и резултатите не са добри.
Последно сармите варени или печени бяха. И не останаха ли сурови точно на тези, които се опитаха да ги пекат?

# 478
  • Мнения: 2 838
Йе, йе, клааас клааас  Joy

# 479
  • Мнения: 1 700
май бяха на пара тия сърми  newsm78 и аз не разбрах ,ама май Дарин ги изпече на фурната.Яд ме е за Нина не мисля ,че заслужаваше да отпадне поне на този етап  Confused Обаче 3-мата Шефовете са страшни.Не знам за какво се бяха заяли с Дилянчето все не и харесваха нещата  Thinking чудно ми е ако не е тя коя ще е новата им "жертва"  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт