Отговори
# 15
  • Мнения: 15 884
Вери4 Hug Heart Eyes Зизуни Hug Heart Eyes

# 16
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аууууу...пак са ни пробутали реклама дет подскача... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Опитах се да я махна кат книжарницата, ма пак излезе. Crossing Arms
Даже и кат река да рефрешна ми се отварят неква страница. #Cussing out #Cussing out

# 17
  • Мнения: 18 785
Аууууу...пак са ни пробутали реклама дет подскача... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Опитах се да я махна кат книжарницата, ма пак излезе. Crossing Arms
Даже и кат река да рефрешна ми се отварят неква страница. #Cussing out #Cussing out

къде тая реклама  newsm78 newsm78

# 18
  • Мнения: 21 201
Привет Ви Hug Hug Hug в новото ни гнездо и тенкс newsm51 newsm51 newsm51 за него.
Романтиката е супер Heart Eyes а комиксите къртят. Joy

# 19
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аууууу...пак са ни пробутали реклама дет подскача... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Опитах се да я махна кат книжарницата, ма пак излезе. Crossing Arms
Даже и кат река да рефрешна ми се отварят неква страница. #Cussing out #Cussing out

къде тая реклама  newsm78 newsm78
Ми щерко излиза един прозорец отгоре и бави цялата работа. #2gunfire #2gunfire
Може би през мобилната версия няма такъв проблем. newsm78

Лелче Hug

# 20
  • Мнения: 21 201
Зизче леля Hug и аз нямам реклама Thinking а не съм с мобилната версия.

# 21
  • Мнения: 4 803
Добро утрооо  Hug Hug Hug Hug

Благодаря за темата   bouquet  bouquet  bouquet

Биби  Hug Heart Eyes Миме  Hug Heart Eyes Зиз  Hug Heart Eyes Верче  Hug Heart Eyes Наде  Hug Heart Eyes

Те и кайве  Peace

# 22
  • Мнения: 18 785
Аууууу...пак са ни пробутали реклама дет подскача... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Опитах се да я махна кат книжарницата, ма пак излезе. Crossing Arms
Даже и кат река да рефрешна ми се отварят неква страница. #Cussing out #Cussing out

къде тая реклама  newsm78 newsm78
Ми щерко излиза един прозорец отгоре и бави цялата работа. #2gunfire #2gunfire
Може би през мобилната версия няма такъв проблем. newsm78

Лелче Hug
аз съм си с пълната версия на мамата  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 1 426
Добро утро Hug
Биби, Hug,Мимчо, Hug,Зиз, Hug,Верче, Hug,Лелче, Hug,Гери, Hug.
Благодаря за новата тема Hug
Скрит текст:
Днес ми излиза,че Габи има имен ден newsm78.
Габи,честит имен ден Hug!Желая ти от сърце здраве,любов,късмет,много усмивки и пътешествия Hug Heart Eyes Hug!
Скрит текст:

# 24
  • Мнения: 16 938
Габи честит имен ден.Пожелавам ти на първо място здраве и да си обичана от всички. Hug  bouquet

# 25
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 075
Добро утро  Hug Hug Hug

При мен няма реклама, значи някой от филтрите ми я спира. Peace

Илде  Hug, ей ти епизодчето за КС-то двечИрка - http://dox.bg/files/dw?a=303845fb47  Grinning thumbsup
Това е последния епизод, който имам Confused. Ще помоля някой разполагащ с читави серии от дублажа да вземе да качи утре следващия 61-ви епизод, както и да ми помогне да се снабдя с оставащите серии. Praynig
Под читави разбирам файлове с големина за серия около и над 350 МВ в МР4 формат или над 400 (най-добре около 600) МВ в AVI формат. Ако няма такива, работа могат да свършат и около 370 МВ в AVI формат, каквито са последните дето ги качвам, макар и качеството да не е много добро. Пишете ми на лични! Peace

Габче, ако наистина имаш имен ден ЧЕСТИТО! Да си жива и здрава, паралия, късметлия!  newsm10     love001

# 26
  • Мнения: 4 803
Гале  Hug Heart Eyes Профи  Hug Heart Eyes

Габи, честит имен ден! Носи с гордост името си, бъди здрава и щастлива, пожелавам ти сбъднати мечти и благоденствие на теб и семейството ти!   bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 21 201
Профче Hug бих ти помогнала но както знаете си изтрих по погрешка всички серии на АФК а и те не бяха с бг дублаж.
Гери, Hug Линче леля. Hug
Габунчи не е ли именичка на Гергьовден, newsm78 както и да е, ако и днес е именячка да е жива, и здрава, и много щастлива?! smile3525

# 28
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Систърче Heart Eyes Heart Eyes Hug честит имен ден. Да си живка, здравка и щастливка. Много успехи във всичко с което се заемеш.



Профче Heart Eyes Hug Лино Hug Heart Eyes Геро Heart Eyes Hug

# 29
  • Мнения: 4 803
Ауу, днеска кво слънце се е опружило  Heart Eyes Heart Eyes

Сакам да съм те така  Mr. Green
Скрит текст:

Линче  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт