Женени от пръв поглед - 2

  • 62 413
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
Барелина, благодаря за новата тема!   bouquet

Ха дано да има утре епизод  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 337
Мерси за новата тема!
Като зяпам в телевизора и сега трябва да дочитам изписаното. Joy

# 17
  • Мнения: 347
Няма да има утре епизод ,станала е грешка ако сте видели такава реклама . Всеки вторник ще го дават ,защото като цяло не е много епизоди и бързо ще свърши , та затова го разтягат на седмица по веднъж.

# 18
  • Мнения: 478
Няма да има утре епизод ,станала е грешка ако сте видели такава реклама . Всеки вторник ще го дават ,защото като цяло не е много епизоди и бързо ще свърши , та затова го разтягат на седмица по веднъж.
   


Аз ли грешно разбрах,мисля че казаха в 1-вия епизод че двойките били 15?? А и на таблото,когато обсъждаха,кой с кого би си паснал,имаше още доста снимки?

# 19
  • София
  • Мнения: 8 656
Първоначално с абили 15 двойки, от които са избрали 3.
Само 3 са , със сигурност.

# 20
  • Мнения: 591
И аз разбрах 15 двойки, но някой по-напред беше казал, че от всички са избрали 15 човека, от които са сформирали тези 3 двойки  newsm78

# 21
  • Мнения: 183
"Аз ли грешно разбрах,мисля че казаха в 1-вия епизод че двойките били 15?? А и на таблото,когато обсъждаха,кой с кого би си паснал,имаше още доста снимки?"

Финалистите при подбора са били 15 души общо (мъже+жени), от които в крайна сметка са формирани трите двойки на екран - други двойки в този сезон няма да има.

# 22
  • Мнения: 347
Няма да има утре епизод ,станала е грешка ако сте видели такава реклама . Всеки вторник ще го дават ,защото като цяло не е много епизоди и бързо ще свърши , та затова го разтягат на седмица по веднъж.
   


Аз ли грешно разбрах,мисля че казаха в 1-вия епизод че двойките били 15?? А и на таблото,когато обсъждаха,кой с кого би си паснал,имаше още доста снимки?
Така е , но от тези  15 двойки(който най биха си паснали) те избраха тези 3 , които гледаме сега като най-подходящи  и този сезон ще е от тях само .След това нов кастинг и нови двойки .

# 23
  • Мнения: 17 546
Като загреят с този сезон, който стартира така хитово, има да си гледаме сватби още десет години напред! Crazy

# 24
  • Мнения: 183
А някой знае ли в колко серии ще го съберат (или докога ще се излъчва)?

# 25
  • София
  • Мнения: 5 499
Да не изпусна дискусиите.

Честно казано, след втория епизод вече взе да ми оскучава. Дано да има някакъв екшън, разбирайте кавги, че иначе няма да ми е интересно да гледам предаването.

# 26
  • Мнения: 3 819
И аз я видях рекламата за епизод утре в 21.00  Peace

# 27
  • Мнения: 892
Бат Георги как ли е решил ребуса
".....Георги: Притеснен. Особено първата брачна нощ.  Аз съм мъж и трябва да знам как да подходя: ако искам да си легна с нея – може да бъде прекалено. Ако се държа като „джентълмен“ и не я притеснявам – може да се обиди, че не ме привлича … С една дума - да, притеснявах се."
http://novatv.bg/shows/video/595/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B0% … BA%D0%BE%D0%BB%D0

# 28
  • Мнения: 1 227
  bouquet за темата

Едва ли ще го дават повече от веднъж седмично.

# 29
  • Перник
  • Мнения: 2 265
И аз го следя с интерес.
Погледнах в програмата за днес и пише, че ще дават Непобедимите.
Може би са се объркали нещо  newsm78. Не ми се вярва да го дават повече от веднъж седмично.

Общи условия

Активация на акаунт