Бременни, на коя страна спите?

  • 8 570
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 910
Аз това го чувам за първи път. През цялата си бременност предимно съм спала на дясната страна, защото на нея ми е най- удобно, а след това по-гръб. Най- малко спя на лявата страна Crazy

# 61
  • Мнения: 554
Лекарят ми твърди , че мога да спя както ми е добно.
Аз си спя на всички страни:) и по гръб и на ляво и на дясно ... до момента не съм имала проблеми със съня и позата в която спя:-)

# 62
  • Мнения: 1 878
Аз спях предимно на дясно, по гръб не ми беше комфортно на дишането, а на ляво пък на сърцето, че получавах сърцетуп  Crazy Също така последния месец и отгоре спях леко повдигната - така се чувствах по-леко.

# 63
  • Мнения: 1 107
Аз спях на лявата страна, така ми беше най-удобно.
И сега спя така...

# 64
  • Мнения: 163
на лявата

# 65
  • Мнения: 287
Аз спях на ляво или на дясно. На гръб не ми беше добре.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 822
На мен ми казаха, че не трябвало да се спи по-гръб обаче това беше единственната поза в която бебека не се сърдеше Simple Smile спяла съм на различни страни, а накрая ако имаше начин и права щях да спа  ooooh!

# 67
  • Мнения: 49
аз питах димитрова от "фемина" като ходихме. тя каза, че по гръб наистина не е добре, а на ляво е препоръчително, няма проблем и на дясно, обаче.  Peace

# 68
  • Мнения: 273
Заспивам на дясната си страна, а по време на съня си се обръщам на лявата. Събуждам се надясната.
 
 
 

# 69
  • Мнения: 953
Аз не трябваше да спя на ляво защото съм си притискала сърцето, а в бременноста получих сърцебиене, на дясно ме болеше от лежане, защото наистина лежах от 4 ия месец. направо ужас не искам да се сещам. По гръб също не можех.

# 70
  • някъде
  • Мнения: 4 955
По гръб не е хубаво- докторът каза че даже не трябва и да се лежи по гръб, а не само да не се спи!  Naughty Аз спя и на двете страни, защото започва да ме боли крака ако спя само на едната страна!

# 71
  • Мнения: 345
ами аз май че спях повечвто време по гръб Rolling Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 3 390
по гръб наистина не е добре, а на ляво е препоръчително, няма проблем и на дясно, обаче.  Peace

# 73
  • Мнения: 2 040
Вече не съм бременна, ама докато бях, съм спала на която страна ми е най- удобно, т.е. ляво или дясно, а по гръб като легнех, направо ми се скъсваше кръста от болка и тежест ...  Peace
Добре беше лежането, ама ставането как беше, по 5 мин. в легнало положение ставах, демек пусках краката, но тялото не го сгъвах в кръста, а както съм лежала - така ... ясно е само на тези които са го изпитали, много кофти ..  Grinning

# 74
  • Мнения: 6 164
По всички начини ми е добре.
Даже откакто забременях вече мога и по гръб - преди не можех! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт