„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 13

  • 68 620
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 94
Пожелавам ви приятна вечер с 25-ти епизод от Аданалъ:

http://vbox7.com/play:96efa4d617

# 706
  • Мнения: 162
Ех, ама каква реч дръпна Джелил ефенди....и децата на училище изпрати, и с чужди пари разходи започва да покрива....все едно слушах първи секретар на "Партията майка" - и те така в недалечното ни минало решаваха проблеми, а и интелекта им не превишаваше този на Джелил....

# 707
  • Разград
  • Мнения: 8 243
От мен неприятна новина за тия които са загледали сериала на профила ми в ютуб. Плейлистата съм я изтрила - получих предупреждение за закриване на профила ми, а това не можех да позволя да стане тъй като имам  хиляди клипове в профила  си.

# 708
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Ех, ама каква реч дръпна Джелил ефенди....и децата на училище изпрати, и с чужди пари разходи започва да покрива....все едно слушах първи секретар на "Партията майка" - и те така в недалечното ни минало решаваха проблеми, а и интелекта им не превишаваше този на Джелил....
Същото си помислих и аз. Звучеше като на партийно събрание.

# 709
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 710
  • Мнения: 3 945
Ето виждате ли.... Той Съла щял да набие на първата им среща на чешмата.... Пък вие вините Боран за шамара към охраната на Азад Laughing

Ваня, защо те предупреждават?!
Аз го гледах там Sad

# 711
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ваня, защо те предупреждават?!
Аз го гледах там Sad

Получено оплакване от БТВ за нарушаване на авторските права.

# 712
  • Мнения: 2 643
От мен неприятна новина за тия които са загледали сериала на профила ми в ютуб. Плейлистата съм я изтрила - получих предупреждение за закриване на профила ми, а това не можех да позволя да стане тъй като имам  хиляди клипове в профила  си.



Ваня много съжалявам, и аз го гледах там  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 713
  • Мнения: 21 201
Мъжа ми също е на мнение като мен, че Джихан, хората му и всички като тях са убийци прикривайки престъпленията си зад традициите.

# 714
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 715
  • Мнения: 21 201
От мен неприятна новина за тия които са загледали сериала на профила ми в ютуб. Плейлистата съм я изтрила - получих предупреждение за закриване на профила ми, а това не можех да позволя да стане тъй като имам  хиляди клипове в профила  си.

Скрит текст:
Жалко, сериите бяха с хубаво качество, защото по принцип самият сериал е малко тъмен. Confused
Това е обичайна практика на канала, изтриха сума ти и сериали Tired заради тях.

# 716
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Изражението на Боран като излизаха от кабинета на лекаря ми приличаше на котарак топнал муцунката в млякото  Joy Joy Joy Joy Joy

# 717
  • Мнения: 3 945
И се получило Котарак с Весел Мустак Laughing
Жалко все пак за Зейшан. Wink

# 718
  • Мнения: 21 201
И се получило Котарак с Весел Мустак Laughing
Жалко все пак за Зейшан. Wink
Е, после, ще е с един изстрел Mr. Green две зайчета. Laughing
Добре, ще е Бедирханчо а и самото бебче е голям сладур. Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 8 098
От мен неприятна новина за тия които са загледали сериала на профила ми в ютуб. Плейлистата съм я изтрила - получих предупреждение за закриване на профила ми, а това не можех да позволя да стане тъй като имам  хиляди клипове в профила  си.



Ваня много съжалявам, и аз го гледах там  #2gunfire #2gunfire #2gunfire



И аз много съжалявам, Ваня! smile3516
xxyani,  благодаря за новата серия! Hug

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 21:51 от alex_94

Общи условия

Активация на акаунт